Gesigneerde glazen Art Deco vaas met rood/zwart decor. Circa 1920. Monogram H.K. Afmeting: 18 x 18 ø. In goede staat.
Vijf oude glazen presse papier. 20e Eeuw. Afmeting: ø 8 - 8,5 cm. In goede staat.
Grote Jugendstil glazen vaas. Gesigneerd Vianne. Met bamboe decor. Afmeting: 29,5 x 16 cm ø. In goede staat. 20e Eeuw. In goede staat.
Moderne Duitse Rosenthal glazen karaf zonder stop, met gekleurde noppen-glazen. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Grote groen glazen bolvaas. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 31 x 22 cm ø. In goede staat.
Modern kunstglazen object. Gemerkt Ozzaro Boheemse glasstudio. Transparant met rode spiraal en donkerblauwe kern. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Kristallen vaas voorzien van 925/000 zilveren montuur. Afmeting: H circa 21,5 cm. In goede staat.
Negen stuks glazen flacons, Art Nouveau en 40-er jaren. Diverse vormen en kleuren. Afmeting: 8 - 17 cm. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws kristal. Eén waaierkristallen beschuithouder, paar chips rand. Twee identieke amandelgeslepen kristallen gemberdeksel coupes. Paar chips. Afmeting: 22 - 40 cm. In goede staat.
Twee grote moderne glasfusing glazen vogels, meeuwen. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.
Lot divers antiek ruitkristal. Bestaande uit: Beschuithouder + onderschotel, chips. Een zeven-delige waaierkristallen verdeelschaal. Een waaierkristallen hengselschaal. En elf kristallen bordjes. Mini...
Drie maal divers oud/antiek kristal en blauw glazen houders in doos. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 x 19 x 21 cm. In goede staat.
Groot lot oud bewerkt en gegraveerd glaswerk. Onder andere: Likeur, wijn etc. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 50 x 45 x 40 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek glaswerk. Eén houder met oor. Eén robijnrood glas, Schlosse 5 von Cleve (één chip, voet). Eén rode vaas met zwarte bloemen. Afmeting: 15 - 32 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke glazen karaffen. Divers. Circa 1900 en later. Afmeting: 29 - 32 cm. In goede staat.
Drie Italiaanse Murano glazen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16 - 54 cm. In goede staat.
Twee kunstglazen vazen waarvan één gemerkt J. Tilys Vis '93. Blauw. De ander is gemerkt met Christinenhutte. Groen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17,5 - 21 cm. In goede staat.
Lot van 29 stuks oude glazen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 11 cm. In goede staat.
Lot glas. Onder andere: Zes dessert kommen (vingerkommen) en een kaasstolp Kristal Unie Maastricht. Afmeting: 12,5 - 17 cm. In goede staat.
Zestien stuks divers glaswerk: Stopflacon, glazen etc. Onder andere: Murano etc. Afmeting: 8 - 27 cm. In goede staat.
Antieke zes-delige Jugendstil likeurset met goud decor en zwart. Circa 1915. Karaf + vijf glazen. Eén iriserend glas. Loetz-stijl. Afmeting 12,5 - 31 cm. In goede staat.
Grote rode glazen vaas. Gemeleerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek kristalglas. Onder andere: Boheems, Duits. Bestaande uit: Bierpul met adelaar met gegraveerd tinnen deksel, wild decor, kasteel etc. Afmeting: 11 - 18 cm. In goede staat.
Vier maal groen mondgeblazen glas met luchtbellen, Leerdam Kristalunie. Twee karaffen, één vaas en één schaal. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 30 cm. In goede staat.