Art Deco glazen likeurset, groen/geel. Circa 1930. Afmeting: 6 - 24 cm. In goede staat.
Grote oude Boheems kristallen bokaal. Eén chip bij voet. Afmeting: 21 x 25 cm ø. In redelijke staat.
Vijf maal antiek kristal. Twee ruitkristallen kaarskandelaren. Eén Boheems bekerglas. Eén cilindervaas, Bohemen. Eén flesvormige vaas, Bohemen. Afmeting: 10 - 31,5 cm. In goede staat.
Acht stuks diverse glazen/kristallen stopflacons. Allen lila kleurig. Eerste helft 20e eeuw. Minimale chips mogelijk. Afmeting: .... In goede staat.
Negen stuks diverse glazen/kristallen stopflacons. Onder andere: Boheems kristal. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 10 - 17 cm. In goede staat.
Zes glazen stopflacons, allen handbeschilderd met bloem decor. Eerste helft 20e eeuw. Minimale chips mogelijk. Afmeting: H 11 - 19 cm. In goede staat.
Stel antiek geslepen kristallen Biedermeier gembercoupes met omgeslagen bovenrand, voorzien van divers slijpsel (o.a. ruitslijpsel). Met geslepen ster op de bodem. Eén knop gerestaureerd met zilveren ...
Zes antieke kristal/glazen karaffen. Chips. 19e en 20e eeuw. Afmeting: H 18 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Jugendstil glazen handbeschilderd vaasje met vergulde messing voet. Circa: 1915. Afmeting: 17,5 x 7 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Art Deco glazen vazen met violet-chrome effect. Circa 1930. Afmeting: 21,5 x 14 cm ø. In goede staat.
Twaalf stuks diverse glazen flacons met diverse vormen en mooie stoppen. Circa 1930. Afmeting: 9 - 22 cm. In goede staat.
Vijf glazen flacons waarvan er twee onduidelijk zijn gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 14 cm. In goede staat.
Vier delen oud/antiek kristal. Bestaande uit: 19e Eeuwse amandelgeslepen kristallen gembercoup, twee kaarskandelaren, en één karaf, 20e eeuw. Afmeting: 26 - 35 cm. In goede staat.
Swarovski facet geslepen kristallen asbak in originele doos. Afmeting: 5 x 9,7 ø cm. In goede staat.
Moderne kunstglazen vaas met twee dimensionale meerkleurige belijning. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Grote moderne kunstglazen vaas met dubbel gezicht. 21e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Swarovski facet geslepen kristallen aansteker in originele doos. Afmeting: 8 x 6 cm ø. In goede staat.
W.J. Rozendaal Kristalunie bolvaas met tin craquele. Circa 1930. Afmeting: 9,5 x 13 cm ø. In goede staat.
Antieke messing vergulde Jugendstil tafelschaal met origineel glazen schaal. Transparant, cassis-kleur. Circa: 1910. Afmeting: 20 x 21 cm ø. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws glaswerk. Bestaande uit: Eén karaf en twee schenkkannetjes. Beschilderd J.H.S. en floraal. Afmeting: 13,5 - 24 cm. In goede staat.
Twee maal glas-in-lood. Eén maal maanvissen, 20e eeuw. Eén maal gebrandschilderd, circa 1800. Afmeting: 31 - 47 cm. In goede staat.
Prachtige antieke waaierkristallen beschuithouder met onderschotel. 19e Eeuw. Paar minimale chips. Afmeting: 35 x 22 cm ø. In goede staat.
Zeer grote gesigneerde glazen pijpvaas. Gesigneerd Charder. Charles Schneider, 1881 - 1953. Kleur: Oranje-rood. Afmeting: 83,5 x 20 cm ø. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse grote mondgeblazen drinkglazen in trompetvorm. Afmeting: 17,5 x 11 cm ø. In goede staat.