Twee prachtige Italiaanse notenhouten gestoken Renaissance-stijl stoelen met vrouwenbustes, fratzen, guirlandes, fruit etc. 19e Eeuw. Historisme. Bekleding versleten. Afmeting: 130 x 51 x 60 cm. In go...
19e Eeuws eikenhouten Neo Renaissance één-deurs vitrine kastje met boog en leeuwenkoppen. Historisme, circa 1880. Afmeting: 110 x 70 x 31 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Neo Renaissance vitrine opzetkast met schappen en cherubijnkoppen. 19e Eeuw. Afmeting: 157 x 80 x 38 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten vitrinekast met messing beslag en klauwpoten. Pander? Kwaliteitsmeubel. Circa 1920. Afmeting: 120 x 145 x 40 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Hollandse Barok vier-laden commode met origineel beslag en sloten. Met dubbelgebogen klauwpoten en gecontourneerd blad. Circa 1800. Afmeting: 87 x 97 x 55 cm. In goede staat.
Antiek Duits wortelnoten klapbuffet met twee lades, opklapbare opstand, etages en messing beslag. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 97 x 100 x 54 cm. In zeer goede staat.
Antieke eikenhouten 1815 dekenkist. Omgebouwd naar twee deuren. Afmeting: 80 x 158 x 70 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Hollandse dekenkist met origineel slot en zadeldeksel. Circa 1700. Afmeting: 90 x 69 x 40 cm. In goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten damesbureau met antieke Engelse mahoniehouten armleunstoel met bandintarsia en vlechtwerk. Afmeting: 103 x 102 x 56 cm en 90 x 55 x 53 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Empire secretaire. Circa 1820. Oudere restauratie. Afmeting: 153 x 95 x 47 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Gründerzeit eikenhouten secretaire met volle zuilen en messing beslag. Afmeting: 165 x 105 x 65 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten uitneembare linnenkast met mahonie schappen. Afmeting: 199 x 136 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Vast eikenhouten Neo Gothische kast met ranken gestoken panelen en ijzeren beslag. Circa 1900. Afmeting: 170 x 150 x 51 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten historisme Sgabello stoel met vrouwenfiguren en Fratz. Rugleuning iets beschadigd bij bevestiging. Afmeting: 103 x 51 x 38 cm. In redelijk/goede staat.
Twee notenhouten piedestals met putti. Overgeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Quinze klapbuffet met tinnen binnenbak, twee lades, jalouzie-deur, opklapbaar blad en twee uitklapbladen. Ca. 1780. (minimale fineerschade) Afmeting. 90x97x54 cm. In goede staat.
Twee-delige Duitse eikenhouten 30-er jaren vitrine opzetkast met glazen schappen en facet geslepen glas (ook zijkanten). Afmeting: 204 x 140 x 53 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten Louis Philippe spiegelbonheur. Circa 1860. Krimpnaad zijkant. Verder in goede staat. Afmeting: 196 x 100 x 54 cm. In goede staat.
Kapitale Italiaanse notenhouten vitrine-opzetkast. Acht-deurs met gebogen front en gebogen glas. Stijl meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 240 x 250 x 60 cm. In goede staat.
Antiek notenhouten Jugendstil traporgel. Circa 1915. Reed organ. C.C. Bender Leiden-Amsterdam. Afmeting: 117 x 115 x 65 cm. In goede staat.
Grote vergulde Louis Quinze-stijl wandconsole met bruin marmeren blad. Stuk gelijmd. Stijl-meubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 x 60 x 140 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Quinze orgelgebogen commode met gecontourneerd blad, origineel verguld beslag en antieke sloten. Afmeting: 83 x 90 x 48 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten bijzettafel met messing sierstukken en bruin marmeren blad. Circa 1880. Afmeting: 81 x 31 x 31 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Willem III bonheur. Circa 1860. Zwart gepolitoerd. Sierdelen los er bij. Afmeting: 210 x 110 x 56 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten Rococo-stijl twee-zits bank met prachtige parelmoer-kleurige stoffering. Circa 1880. Afmeting: 110 x 72 x 157 cm. In goede staat.
Eikenhouten historisme schrijfbureau met lades en deuren. Historisme, circa 1880. Afmeting: 76 x 144 x 80 cm. In goede staat.
Twee antieke vergulde Louis Seize spiegels. Circa 1800. Eén maal klein langwerpig, met originele vergulding. Eén maal groot met Duitse handgeschilderde adelijke wapen decors, met originele vergulding....
Mahonie piedestal met getorste poten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 102 x 30 cm ø. In goede staat.
Grote oude/antieke Oosterse kampferkist met rondom prachtig snijwerk figuren in landschap. Afmeting: 66 x 100 x 52 cm. In goede staat.
Indonesische houtgestoken twee-deurs kast met zeven lades achter de deuren en klauwpoten. Rondom houtgestoken met landschappen en figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 131 x 66 x 52 cm. In goede staat.
Glasvitine van chroom. 50-er / 60-er Jaren. Design display tafel. Afsluitbaar. Lichte oxidatie. Afmeting: 94 x 120 x 60 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Willem III eethoek met zes stoelen. Circa 1860. Tafel met gecontourneerd blad. Stoelen met goede groene velours stoffering. Afmeting: 98 x 45 x 45 cm en 77 x 106 x 145 cm. In goede...
Zeven stuks 19e eeuwse mahoniehouten Empire-stijl stoelen met koperband-intarsia en goede velours stoffering. Kleine fineerschade etc. Afmeting: 93 x 58 x 60 cm en 90 x 40 x 55 cm. In redelijk/goede s...
Vier antieke Bugholz café stoelen. Fishel Wien. Circa 1890. Afmeting: 110 x 50 x 45 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Engelse mahoniehouten tiltoptafel, Georgian. In originele staat. Afmeting: 76 x 72 cm ø. In zeer goede staat.
Antiek Engels eikenhouten speeltafel met leer op blad en velours op speelgedeelte. Circa 1900. Afmeting: 72 x 76 x 46 cm en 72 x 76 x 92 cm. In goede staat.
Zes Hollandse eikenhouten Renaissance-stijl stoelen met velours stoffering. 19e Eeuw. Afmeting: 93 x 40 x 54 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barok wandvitrine. Afmeting: 51 x 77 x 24 cm. In goede staat.
Twee Engelse mahoniehouten opstapkastjes voor bibliotheek. Stijlmeubels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x 47 x 44 cm. in goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten ovale Louis Seize schrijftafel met grote lade, bandintarsia en koperen pootjes. Afmeting: 76 x 107 x 72 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse goudkleurige spiegel met phenixen en leeuwenkop. Afmeting: 135 x 80 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Hollandse eikenhouten Biedermeier meidenkast met schappen en lades. Afmeting: 165 x 111 x 46 cm. In goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten damessecretaire met twee lades, hoge poten + lades in binnenleven met vakverdeling. Circa 1880. Afmeting: 92 x 44 x 30 cm. In goede staat.
Antieke Indonesische houtgestoken naaitafel met ranken, paradijsvogels en draken. Circa 1920. Afmeting: 65 x 40 x 50 cm. In goede staat.
Twee-delige Oosterse houtgestoken kist met figuren decors, olifanten. Delen los bij. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 37 x 31 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine 19e eeuwse Franse notenhouten bijzettafel met onderling verbonden kruispoot met snijwerk. Afmeting: 66 x 71 x 44 cm. In goede staat.
18e Eeuwse mahoniehouten bijzettafel met twee lades op zijkanten en gebogen poten. Afmeting: 69 x 52 x 68 cm. In goede staat.
18e Eeuwse mahoniehouten wandtafel met gebogen front/poten en grijs marmeren blad. Afmeting: 76 x 79 x 50 cm. In goede staat.