19e Eeuws Engels mahoniehouten bidet met po, keramiek. Afmeting: 46 x 44 x 45 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken berkenhouten bijzettafel met vrouwenbuste. Circa 1900. Afmeting: 70 x 54 cm. In goede staat.
Franse-stijl rozenhouten bijzettafel met florale intarsia. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 71 x 44 x 32 cm. In goede staat.
Twee goudkleurige houten spiegels met facet geslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 86 cm + 75 x 105 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten spiegel. Afmeting: 120 x 53 cm. In goede staat.
Eiken fineer Empire-stijl vier-laden commode met messing beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 41 x 80 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten Renaissance-stijl kapstok met leeuwenkoppen. Circa 1900. Afmeting: 12 x 105 x 25 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten lijst met spiegel. Afmeting: 56 x 44 cm. In goede staat.
Twee eikenhouten voetenbanken met bruin leder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 56 x 38 cm. In goede staat.
Houten goudkleurige facet geslepen Barok-stijl spiegel met kroon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 106 x 60 cm. In goede staat.