Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale Imari borden met landschappen decor. Eén bord grotere chip. Afmeting: ø 23,5 cm. in redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met Chinese tuin decor. Twee schotels en één kopje beschadigd. Afmeting: 4 x 11 cm ø. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen sierschotel met landschap, floraal en goud decor. Gecontourneerd. Afmeting: 7 x 34,5 cm ø. In goede staat.
Twee grote Delftse keramieken tabakspotten. Polychrome beschilderd en blauw beschilderd. Gemerkt met 18e eeuwse merken. Circa: 1920. Afmeting: 38 x 21 cm ø. In goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen Kang Xi-stijl vazen met bodemmerk, vier tekens, vogels en Chinese vrouwen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse of Chinese roodlak schaal met rots en florale decor. Minimale chip. Afmeting: 4,5 x 19,5 cm ø. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari trekpot met florale en goud decor. Afmeting: 6,5 x 10 x 5,5 cm ø. In goede staat.
Drie porseleinen vazen met figuren en goud decors. 20e Eeuw. Gemerkt met bijenkorf. Weens? Afmeting: 20 - 41 cm. In goede staat.
Set van drie 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen met chinoiserie decors en Foo-honden op deksels. Gemerkt de Klaauw. Enkele chips + glazuurschade. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Zes oude porseleinen danseressen. Onder andere: Duitsland. Enkele beschadigingen. Afmeting: 8 - 20 cm. In redelijk/goede staat.