Twee gesigneerde antieke Weens porseleinen amfora vaasjes met damesportretten en goud decor. Circa 1890. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bisquit porseleinen kaarskandelaren. Circa 1850. Duitsland. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Jugendstil-stijl koekjespot. Keramiek met messing en zweepslag florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinese porseleinen borden met landschappen, floraal en vlinder decors. Eén bord met landschap heeft minimale chips, verder in goede staat. Afmeting: ø 23 - 25 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose verdeelschalen met bodemmerk. Met florale en vogel decor. Afmeting: 3 - 20 cm. In goede staat.
Chinees agaat figuur. Katachtige op houten basement. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 6,5 x 9 x 4 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen baluster dekselvazen met florale decors en Foo-honden. 17e - 18e Eeuw. Eén vaas deksel gelijmd. Eén vaas bovenrand beschadigd. Afmeting: 42 x 25 cm ø. In redelijke staat...
Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kaststel. Balustervormig met florale en emaille decors, meerkleurig, met bloempotten. Twee keer goed, één keer haarscheur + deksel beschadiging. Afm...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschotel. Gecontourneerd met florale decor. Afmeting: 4,5 x 41,5 x 34 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rondom florale decor. Afmeting: 48 x 29 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws kleine Familie Rose Chinees porseleinen trekpot met figuren en perzikboom decor. Afmeting: 7,5 x 10,5 x 6,5 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse of Chinese Yixing vazen met draken decors. Afmeting: 33 x 14 cm ø. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen Sang de Boeuf knobbelvazen met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Groot vijf-delig antiek Chinees/Kantonees porseleinen kaststel met krijgers en craquele glazen. Afmeting: 35 - 36 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met deksel en bodemmerk. Familie Verte. Afmeting: 5,5 x 10 cm ø. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden, Kanton met figuren, goud en florale decors. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen octagonale trekpot. Chips deksel. Afmeting: 10 x 12 x 7 cm ø. In redelijke staat.
Zes maal 18e eeuws Chinees porselein. Kopjes met daarbij drie schotels. Twee kopjes goed, twee kopjes chip, één kopje haarlijn+chip, één kopje kapot. Schotels chips. Afmeting: 7 x 13 cm ø. In redelijk...
18e eeuwse Chinees Imari porseleinen theepot met goud en florale decor. Afmeting: 9,5 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Twee grote oude/antieke Chinese Kantonese Verte gemberpotten met florale decor. Op hout gestoken consoles. Afmeting: 27 x 20 cm ø. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met florale en goud decor. Afmeting: ø 31,4 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met riviergezicht decor, 7x kopje en 6x schotel. Eén schotel gelijmd, rest goed. Eén kopje haarlijn, één kopje gelijmd. Afmeting: 5...
Antieke Chinese balustervormige porseleinen vaas met groene glazuur. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 20 x 10,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Blanc de Chine zittende Quan Yin op lotusbloem. Met houtgestoken console. Afmeting: 21 cm. In goede staat.