Twee grote Delftse keramieken Porceleyne Fles sierborden. Eén maal naar Vermeer, en één maal naar Albert Neuhuys. Afmeting: ø 42 cm. In goede staat.
Vier delen Delfts keramiek, Porceleyne Fles. 20e Eeuw. Twee grote (wand)borden, chinoiserie decors. Eén grote gelobte schaal. Eén blaker. Floraal. Afmeting: 11,5 - 33 cm. In goede staat.
Grote Delftse keramieken gemberpot, Porceleyne Fles. Met florale decors. Afmeting: 29 x 22 cm ø. In goede staat.
Twee zeldzame 17e eeuwse Delftse Fayence schotels met chinoiserie decors. Door Amerensie van Kessel, 1675 Delft. Randschades. Afmeting: ø 31 cm. In redelijke staat.
Drie maal Delfts wit Fayence door De Porceleyne Fles. Circa 1900. Bestaande uit: Twee gelobte schalen en één geribbelde bolvaas. Afmeting: 15 - 28 cm. In goede staat.
Zes antieke Delftse Fayence pauwenborden. Circa 1900. Met de Klaauw tekens. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Vijf antieke Delftse borden. 17e - 18e Eeuw. Sommige gemerkt. Haarscheur en/of beschadigingen. Afmeting: 23 - 24 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In goede staat.
Vier-delig Delfts kaststel met florale decors. Gemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16,5 - 23 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein/Yixing; 1x gemerkte Fam. Rose vaas met bloesems en vogels 1e helft 20e eeuw en 1x Yixing theepot 2e helft 20e eeuw met bodemmerk. 9-25cm. In goede staat
Lot Chinees Amsterdams bont porselein. Circa 1800. Bestaande uit: Vijf schotels en twee kopjes. Afmeting: 6,5 - 10,5 cm. In goede staat.
Zes maal Chinees Familie Rose porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Vier schotels, twee kopjes. Grote kopje heeft haarlijn. Rest goed. Afmeting: 6,5 - 13 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte gemberpotten. Zes tekens. Met bloesem decor. Afmeting: 24,5 x 19,5 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese gepolychromeerde spekstenen figuren groep op console. Met vergulding. Afmeting: 21,5 x 24 x 10 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen kom met bodemmerk en draak + paradijsvogel en goud decor. Afmeting: 6 x 14,6 cm ø. In goede staat.
Twee oude Chinese Yixing theepotten. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.
Twee maal Japan. Eén porseleinen Quan Yin, eerste helft 20e eeuw. Eén Chinese terracotta man met blauwe glazuur. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.
Zeldzame oude/antieke Chinese Yixing gelukskikker met draaibare munt in zijn mond. Met glazen ogen. Gemerkt. Afmeting: 7,5 x 18,5 x 13 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvazen met Foo-honden. Eén deksel gerestaureerd. Afmeting: 25 x 12 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee maal 18e eeuws Chinees Imari porseleinen bordjes met kippen, goud decor etc. Afmeting: ø 15,7 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse Satsuma porseleinen figuren. Circa 1900. Eén bodemmerk. Afmeting: 28 - 31 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen diep Qung Lung bordje met tuin decor. Afmeting: ø 16,5 cm. In goede staat.
Vier maal 18e eeuws Chinees porseleinen borden met tuin decors. Twee borden minimale chips. Twee borden goed. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Chinees porseleinen blauw-gele drakenschotel. Gemerkt. Afmeting: 4 - 25 cm ø. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met bodemmerk, vier tekens, florale en figuren in landschap decors. Kleine chip bovenrand. Afmeting: 32 x 14 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met vleermuizen en goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 39 x 21 cm ø. In goede staat.
Lot antiek 19e eeuws Japans porselein. Bestaande uit: Kop en schotels, eierschaal, drie maal een drie-delige kop en schotels met deksel, met figuren en tekens, één chip deksel. Drie maal florale decor...
Vier oude Chinese Yixing theepotten met diverse florale decors. 20e Eeuw. Eén kleine, circa 1900. Afmeting: ø 6 - 12 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinees porseleinen borden met florale decors en bodemmerk. Afmeting: 17 - 8 cm ø. In goede staat.
Drie maal 19e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met zes tekens bodemmerk. Met florale emaille decors. Afmeting: 6 x 12 cm ø. In goede staat.
Grote Chinese jade geisha met lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte drakenvazen. Circa 1900. Eén vaas chip bovenrand. Afmeting: 23 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese octagonale porseleinen vaas met landschap en figuren decor. Afmeting: 32 x 21,5 cm ø. In goede staat.
Oud Chinees terracotta paard met rest polychromie. Afmeting: 42 x 32 x 13 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke? Chinees porseleinen balustervormige voorraad fles met rose-blauw figuren/floraal decor . Afmeting: 43 x 24 cm ø. In goede staat.
Antiek 14-delig Japans porseleinen theeservies met landschappen, figuren- en goud decors. Mooi gedetailleerd. Afmeting: 6 - 18 cm. In goede staat.
Vier maal antiek Wedgwood keramiek. Circa 1900. Bestaande uit: Terrine + onderschaal, schaal met treef + twee schalen. Eén schaal chips bodemrand. Afmeting: 28 - 43 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met opgewerkte florale decors. Restauraties en dekseltop los erbij. Afmeting: 11,5 x 16 x 11 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met florale decor. Eén kopje haarlijn, minimale randglazuurschade. Afmeting: 5 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vier maal Villeroy en Boch, Bonn. Circa 1915. Twee vazen met florale decor. Twee sierschotels met landschappen en florale decors. Afmeting: 25 - 31 cm. In goede staat.
Vier Duitse wit-porseleinen vogels. 20e Eeuw. Genummerd. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse porseleinen scheerbekkens met florale decor. Blauw-rood heeft bodemhaarscheur. Afmeting: ø 26 - ø 27 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: Drinkbeker met drie oren, chip. Tuitvaas, goed. Vaas, goed. Afmeting: 20 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Vier stuks 19e eeuwse Imari porseleinen pijpvazen met florale decors. Afmeting: 6 - 22 cm. In goede staat.
Drie-delig 19e eeuws Japans porseleinen miniatuur kaststel. Zes-kantig, met florale decors en Foo-hond op deksels. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Vier maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Eén maal schelpvorm, gerestaureerd. Drie maal gecontourneerd, goed. Afmeting: ø 20 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Zes stuks 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met florale decors en gecontourneerde omranding. Twee borden hebben haarscheur. Afmeting: ø 21 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Japanse Imari porseleinen vazen met goud, florale decors en opgewerkte rozen. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas. Geribbeld, met florale decors. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Zes Japanse Imari porseleinen vazen. 19e Eeuw. Bestaande uit: Grote vaas, goed. Twee kraagvaasjes, één beschadigd. Twee blauwe vaasjes, goed. Goud Imari vaasje, goed. Afmeting: 7,5 - 25 cm. In redelij...
Vier 19e eeuwse Imari porseleinen borden met florale decors en gecontourneerde omrandingen. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met figuren en goud decors. Bodemmerk. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japans porseleinen siervazen, geribd, met bonte florale decors. Afmeting: 26 x 14 cm ø. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen trekpot met hanen en kip decor. Eén chip deksel, één haarlijn. Afmeting: 6,5 x 10 x 5,5 cm. In redelijke staat.
Twee grote Japanse Imari porseleinen siervazen. Kubistisch gevormd met goud en florale decors. Afmeting: 30,5 x 16 ø cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Japans Imari porseleinen kraagvazen met figuren en florale decors. Twee grote vazen chip. Eén kleinere vaas, gelijmd. Afmeting: 22 - 32 cm. In redelijke staat.
Kapitale 18e - 19e eeuwse Japans porseleinen sierschotel met florale en paradijsvogel decors. Gerestaureerd. Afmeting: 8,5 x 49 cm ø. In redelijke/goede staat.
17e Eeuwse Japanse Imari porseleinen geribbelde dekselschaal met goud/florale decor. Afmeting: 16 x 20 x 14 cm. In goede staat.
Zeldzame grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen rijst-dekselkom met goud en florale decors. Afmeting: 18 x 27 cm ø. In goede staat.
Twee maal 19e eeuws Japans Imari porselein. Eén grote schaal en één groot bord. Met floraal en landschappen decor. Afmeting: 12 x 25 cm ø en 4 x 30,5 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinese Yixing trekpot met bodemmerk. Afmeting: 7,5 x 13 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke dubbele Chinese Yixing trekpot + warmhouder. Met bodemmerk. Afmeting: 17,5 x 11 cm ø. In goede staat.
Acht 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met Amsterdams bont decor. Eén gelijmd, één haarlijn. Zes goed. Afmeting: 10,7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen plaquettes met landschappen decors, tekst en signatuur. Afmeting: 19,2 - 20 cm. In goede staat.
Vier oude Chinees porseleinen borden met landschappen en florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: ø 16 - ø 33 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen potpourri houder/rookverdrijver, met figuren en lotusbladeren gedecoreerd. Bruin/groen glazuur. Afmeting: 21 x 14 cm ø. In goede staat.
Twee grote antiek Chinees porseleinen gemberpotten. Eén met messing deksel en één met porseleinen deksel + messing basement. Afmeting: circa 19 x 16 cm ø. In goede staat.
Drie maal oud/antiek Chinees/Oosters brons. Bodemmerk. Afmeting: 11 -14 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek Chinees porselein. Eén grote trekpot, tuit gerestaureerd. Eén oorvaasje met landschap. Eén sierbord met emaille decor. Eén Familie Rose vaas. Afmeting: 9 - 23 cm. In redelijk/goed...
Familie Verte Chinese dekselpot met console + antiek Japans bord, berglandschap. Chip. Deksel gerestaureerd. Afmeting: 31 x 18 cm. + 6,5 x 35 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie maal antiek Chinees porselein. Eén dekselpotje, 18e eeuw. Eén napje, 18e - 19e eeuw. Eén dekseldoos, deksel gelijmd. Circa 1900. Afmeting: 7 - 10 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen octagonale koppen en schotels met zes bodemtekens. Met musicerende geisha's, floraal en goud decors. Afmeting: 10 x 13 x 13 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen schaal. Familie Rose met bodemmerk. Florale decor, goud decor + tekst. Afmeting: 2,5 x 15 x 12 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinees porseleinen vaasjes met diverse blauwe decors. Drie vaasjes chip. Afmeting: 8 - 12 cm. In redelijke staat.
Lot van 21 stuks Chinees porseleinen gemberpotten met florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 10 cm ø. In goede staat.
Groot lot oud Chinees porselein. Onder andere: bordjes, potten, schalen etc. Afmeting: 7 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Vier oude natuurstenen Chinese figuren. Circa 1900 of later. Eén boeddha. Eén oude figuur op rots. Eén wijsheer met bedelaar. Eén geknielde vechter. Afmeting: 9 - 17 cm. In goede staat.
Lot diversen China. Onder andere: Dekselvaasjes, kopjes, gemberpotjes, vaasjes, figuur. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.
Negen stuks grote oude Chinees porseleinen celadon kommen met draken decors. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 18 cm ø. In goede staat.
Vijf delen Chinees/Japans porselein, divers. Bestaande uit: Zeer grote Imari schotel, circa 1930. Afmeting: ø 48 cm. Chip. Kantonees bord met messing omranding, circa 1890. Chinees Familie Rose bord, ...
19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met vogels in landschap. Afmeting: H 42,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen celadon geglazuurde vaas met dansende Chinese figuren. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Zeldzaam oud Chinees porseleinen Familie Rose bord met apart bodemmerk, goud ranken beschildering + herders decor. Afmeting: ø 19,1 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen gemberpot met figuren decor rondom. Afmeting: 24 x 20 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen gemberpot met figuren decor rondom. Afmeting: 24 x 20 cm ø. In goede staat.
Twee Chinese Familie Noir borden. 20e Eeuw. Eén maal floraal met bodemmerk, randrestauratie. Circa 1900. Eén maal octagonaal, tuin decor, paradijsvogel, goed. Afmeting: ø 21 - 24 cm. In redelijk/goede...
Zes maal antiek Chinees porselein. Eén 19e eeuwse gecontourneerde kom met groene glazuur. Eén gesigneerde gecontourneerde kom met groene glazuur, floraal, gelijmd. Twee maal Familie Verte schaaltjes, ...
19e Eeuws Chinees geglazuurde terracotta Foo-hond. Mooie kwaliteit ! Afmeting: 14 x 13 x 9 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke Chinese figuren. Eén Chinees houtgesneden figuur, gesigneerd, goed, 19e eeuw. Eén metalen Chinees meisje, circa 1920. Twee keramieken Foo-honden, 20e eeuw. Afmeting: 11 - 26 cm. In g...
Drie oude Chinees porseleinen kommen, waarvan twee met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: ø 11 - 12 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinese/Japanse sierschotels. Eén maal China, floraal, beschadigd. Eén maal Japan, floraal + vogel, goed. Afmeting: ø 39 - 40 cm. In matig/goede staat.
Twee 19e eeuws Japans porseleinen borden. Eén maal Imari, gecontourneerd, floraal. Eén maal blauw, met bloesem decors. Afmeting: ø 29,5 - 31 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met tuin en goud decor. Eén kopje lichte randschade. Afmeting: 4 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale schalen met florale decors. Afmeting: 2 x 13 x 12,5 cm. In goede staat.
Vijf maal 18e eeuws Chinees porseleinen borden. Eén Queng Lung met tuin decor, goed. Eén Queng Lung met pagode landschap, haarlijn. Eén maal tuin decor gecontourneerd, haarlijn. Eén maal tuin decor, h...
Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen vazen met florale, figuren en symbolen decors. Afmeting: 29,5 x 16 cm ø. In goede staat.