Antiek Oosters? smeedijzeren slagzwaard met bewerkte lederen schede. 19e Eeuw of ouder. Originele patina. Afmeting: 102 cm. In goede staat.
Lot Duitse WO II Sammler Anfertigungen. Onder andere: Marine etc. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 6 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans dubbelloops percussie jachtgeweer met gravering en damast loop en zwijnskop op kolf. Gedeelte kolf onder loop gebroken geweest. Afmeting: 121 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuws dubbelloops penvuur jachtgeweer met knikloop, dubbele haan en graveringen. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
Antiek penvuur pistool met achtkantige loop en wortelnoten kolf. Circa 1800. Afmeting: 30 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuws dubbelloopse percussie jachtgeweer, voorlader. Originele patina. Afmeting: 108 cm. In goede staat.
Drie antieke Duitse WO II orden. (Abzeichen). Onder andere: Luchtvaart, flakgeschut. Afmeting: 5,5 - 6 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans dubbelloops jachtgeweer met percussie, voorlader. Versierd met hertenkop op kolf. Paar oudere wormgaatjes. Afmeting: 120 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer, knikloop, penvuur, graveringen. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
Antiek dubbelloops percussie jachtgeweer, voorlader. Pompstokhouder mist. Veel patina + gebruikssporen. Afmeting: 102 cm. In redelijk/goede staat.
WO II Lederen koppel met holster. Afmeting: 83 x 14 x 20 cm. In goede staat.
Groot lot diverse Duitse insignia ordens (Abzeichen) WO II. Onder andere: Parachutisten, Flakgeschut, Tag der Arbeit 1934, doodskop etc. München 1933. Afmeting: 3 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Vier militaire helmen. WO II. Met binnenhelm. Afmeting: 25 - 31 cm. In goede staat.
Antieke trommelrevolver met penvuur. Gemerkt E.L.G. Mechanisme onklaar. Afmeting: 17 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuws korte enkelloopse percussie voorlader geweer. Mooie patina. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
Vier Duitse WO II spelden. Onder andere: Tankdivisie, marine, luchtvaart, flakgeschut. Afmeting: 5,5 - 6 cm. In goede staat.
Groot lot (9x) diverse oude/antieke blanke wapens. Twee sijsen, vier decowapens, antiek sabel C.S.A., Indische sabel, en hartenvanger in schede (zit vast), 18e - 19e eeuw. Afmeting: 54 x 98 cm. In red...
Antiek geweer, enkelloops. Circa 1800. Haan mogelijk gerepareerd. Kleinere beschadigingen. Afmeting: 109,5 cm. In redelijke staat.
WO II Duits-Italiaanse lichtgroene tropenhelm met lederen hoofdband. Afmeting: 19 x 39 x 28 cm. In goede staat.
Duitse WO II. Lederen SS-officierslaarzen. Scheurtje + craquele. Afmeting: 45 x 29 x 11 cm. In redelijke staat.
Hollandse antieke helm, met binnen helm. Nr. 48. WO II. Afmeting: 16 x 24 x 27,5 cm. In goede staat.
Duitse WO II ruiter SS breecher. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Lot militaire kaarten: Militaire kaartentas met gradenboog en curvimeter. 20e Eeuw. In goede staat, Militaire landkaart op linnen. '11e regiment infanterie Arnhem'. '1 Maart 1928, commandant v.d. Werf...
Lot divers militaria: Antieke kruithoorn van hoorn en messing. 19e Eeuw. Afmeting: 17 cm. In goede staat, Twee militaire veldkijkers. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal 'Commandant Boston, USA'. Eén maal...