Oude/antieke Duitse trompet met Swistaka teken van de R.A.D. Messing met koper. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Handgeschilderde affiche Holland - Amerika lijn. Eerste helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 69 cm. In goede staat.
Antiquarisch Hollands boek door Joe Squirrel. Het spook van Carolinahoeve. Uitgave Goede lectuur Amsterdam. Afmeting: 21,5 x 15 x 2 cm. In redelijk/goede staat.
Antiquarisch boek. Vijf jaar onder Duitschen druk. Door J.H.D. Kammeijer, A.G. Schoonderbeek, Laren 1946. Afmeting: 23 x 16 x 2 cm. In goede staat.
Kavel met 10 boeken waaronder: Tanks & Weapons of World War 1 (Phoebus London), Firearms, Pleasures and Treasures (Howard Ricketts), Musket, Roer & Pistolet, The book of the Gun en andere boeken.
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: Vlucht door de tijd, Het manneneiland, Het laatste hoofdstuk, Doodskoppen en Kaalkoppen, diverse documentatie m.b.t. ...
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: Through the war by Camera (The Pearson Publishing Company), Nederland en de tweede wereldoorlog, Beda Fomm, De Langst...
Indiase sabel met velours beklede schede. Lichte oxydatie. 20e Eeuw. Afmeting: 94 cm. In goede staat.
Duits WO I bajonet, zonder schede. Patina. Afmeting: L 60 cm. In goede staat.
WO II. Motortas met twee lederen hoekstukken. Afmeting: 45 x 40 x 3 cm. In goede staat.
Replica van een 18e eeuws pistool. 20e Eeuw. Decoratief. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Antieke Belgische WO I tabaksdoos. 1914 - 1917. K. Stobbe, verso gedachtenis van de oorlog. Florale gravering. Afmeting: 10,5 x 7 x 3 cm. In goede staat.
Drie maal militair antiek. Eén kruithoorn van hoorn en messing. Eén blikken veldfles. Eén Oosterse houten kruithoorn met leder. Afmeting: 15 - 19 cm. In goede staat.
Lot divers militaria: Antieke kruithoorn van hoorn en messing. 19e Eeuw. Afmeting: 17 cm. In goede staat, Twee militaire veldkijkers. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal 'Commandant Boston, USA'. Eén maal...
Drie diverse oude/antieke kruithoorns. Eén maal Oosterse, van hoorn en messing. Twee maal U.S. messing. Afmeting: 22 - 36 cm. In goede staat.
Lot militaire kaarten: Militaire kaartentas met gradenboog en curvimeter. 20e Eeuw. In goede staat, Militaire landkaart op linnen. '11e regiment infanterie Arnhem'. '1 Maart 1928, commandant v.d. Werf...
WO II Duits-Italiaanse lichtgroene tropenhelm met lederen hoofdband. Afmeting: 19 x 39 x 28 cm. In goede staat.
Duitse WO II. Lederen SS-officierslaarzen. Scheurtje + craquele. Afmeting: 45 x 29 x 11 cm. In redelijke staat.
Hollandse antieke helm, met binnen helm. Nr. 48. WO II. Afmeting: 16 x 24 x 27,5 cm. In goede staat.
Duitse WO II ruiter SS breecher. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Antiek geweer, enkelloops. Circa 1800. Haan mogelijk gerepareerd. Kleinere beschadigingen. Afmeting: 109,5 cm. In redelijke staat.
Vier Duitse WO II spelden. Onder andere: Tankdivisie, marine, luchtvaart, flakgeschut. Afmeting: 5,5 - 6 cm. In goede staat.
Groot lot (9x) diverse oude/antieke blanke wapens. Twee sijsen, vier decowapens, antiek sabel C.S.A., Indische sabel, en hartenvanger in schede (zit vast), 18e - 19e eeuw. Afmeting: 54 x 98 cm. In red...
Vroeg 19e eeuws korte enkelloopse percussie voorlader geweer. Mooie patina. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
Groot lot diverse Duitse insignia ordens (Abzeichen) WO II. Onder andere: Parachutisten, Flakgeschut, Tag der Arbeit 1934, doodskop etc. München 1933. Afmeting: 3 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Vier militaire helmen. WO II. Met binnenhelm. Afmeting: 25 - 31 cm. In goede staat.
Antieke trommelrevolver met penvuur. Gemerkt E.L.G. Mechanisme onklaar. Afmeting: 17 cm. In redelijk/goede staat.
WO II Lederen koppel met holster. Afmeting: 83 x 14 x 20 cm. In goede staat.
Antiek dubbelloops percussie jachtgeweer, voorlader. Pompstokhouder mist. Veel patina + gebruikssporen. Afmeting: 102 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Duitse WO II orden. (Abzeichen). Onder andere: Luchtvaart, flakgeschut. Afmeting: 5,5 - 6 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans dubbelloops jachtgeweer met percussie, voorlader. Versierd met hertenkop op kolf. Paar oudere wormgaatjes. Afmeting: 120 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer, knikloop, penvuur, graveringen. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws dubbelloopse percussie jachtgeweer, voorlader. Originele patina. Afmeting: 108 cm. In goede staat.
Lot Duitse WO II Sammler Anfertigungen. Onder andere: Marine etc. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 6 cm. In goede staat.
Antiek penvuur pistool met achtkantige loop en wortelnoten kolf. Circa 1800. Afmeting: 30 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Frans dubbelloops percussie jachtgeweer met gravering en damast loop en zwijnskop op kolf. Gedeelte kolf onder loop gebroken geweest. Afmeting: 121 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuws dubbelloops penvuur jachtgeweer met knikloop, dubbele haan en graveringen. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
19e Eeuwse dubbelloopse voorlader met achtkantige afschroefbare loper. Gemerkt. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Battle Flag USA, WO II. Gemaakt van zijde. Afmeting: 80 x 100 cm. In goede staat.
Antiek jachtgeweer, enkelloops met knikloop. 19e Eeuw. Oude kolfrestauratie. Gemerkt L.A.M. 3941. Afmeting: 120 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Arabische enkelloopse voorlader met vuursteen mechanisme en parelmoer inleg. Paar stukjes parelmoer missen. Afmeting: 144 cm. In goede staat.
Fraai 19e eeuws dubbelloops penvuur jachtgeweer met knikloop en graveringen. Mooie patina. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
Antiek Oosters? smeedijzeren slagzwaard met bewerkte lederen schede. 19e Eeuw of ouder. Originele patina. Afmeting: 102 cm. In goede staat.
Acht stuks emblemen/spelden WO II. (Abzeichen). Duitsland. Onder andere: Marine, luchtvaart, Luftschutz. Afmeting: 2,5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuws dubbelloops percussie jachtgeweer met knikloop + gravure met vos en honden. Mooie patina. Afmeting: 112 cm. In goede staat.
Duitse WO II NSDAP-armband. Standatie Homburg Altona 1931. Afmeting: 17 x 10 cm. In goede staat.
Lot diverse Duitse oorkondes, Abzeichen WO II. Onder andere: Duits moederkruis in goud. Adelaar met Swastika en schietschijf nr. 14. Moedigheids kruis, S.A. met tank. Afmeting: 4,5 - 6 cm. In goede st...
18e Eeuws vuursteen pistool met achtkantige loop en notenhouten kolf. Oudere restauratie. Afmeting: 39 cm. In redelijk/goede staat.