Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Düsseldorfer Schule. Edelhert in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.
Twee maal Paul Wallat etsen. 1879 - 1966. Katwijk kerk + Katwijk haven. Etsen op papier. Afmeting: 23 x 21 cm en 26 x 21 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Dame bij vogelkooi. Inschilderingen. Olieverf op paneel. Afmeting: 54 x 44 cm. In redelijke staat.
Twee oude/antieke Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Houtsnedes op papier. Afmeting: 37 - 38 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Interieur taveerne met drinkende figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 65 cm. In redelijke staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met divers fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Cambodja of Vietnam. Vrouw op tabaksplantage. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 76 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Jongensportret. Anno 1807. Verso naam. Pastel op papier. Afmeting: 32 x 40 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967. Enschede. Twee koeien in weiland aan het grazen. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.
Twee gesigneerde werken. 20e Eeuw. Hollandse landschappen. Eén maal riviergezicht. Eén maal boerderij met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Twee werken van F. Caillé. Circa 1915. Jugendstil schilderijen. Vrouwelijk naakt + combinatie schilderij en fotografie. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 22 cm. In goede staat.
K. Schaette. Circa 1920. Duitse school. Landschap bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Oud Chinees aquarel? Gesigneerd. 20e Eeuw. Berglandschap met waterval. Litho of aquarel op papier. Afmeting: 108 x 33 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 20e Eeuw. Boomgaard Toscane. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Ype Wenning. 1879 - 1959. Geit in duinlandschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 15 x 24 cm. In goede staat.
Oude Russische messing gesigneerde etsplaat. Kyrillisch. Arreslede met figuren. Afmeting: 31 x 26 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen op zilveren bord. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met oesters op zilveren bord. Olieverf op paneel. Afmeting: 13,5 x 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met brood, Roemer, zilveren bord en vrucht. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
C.Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13,5 x 18 cm. In goede staat.
Henri van Daalhof. 1867 - 1953. Figuur bij landgoed poort. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 16 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Elegante dame in zwart kleed. Pastel op papier. Afmeting: 28 x 22 cm. In goede staat.
Gé Nijhuis. Galeriehouder Enschede, overleden 2009. Bomenpartij met hek. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Frans Baaijens. 1896 - 1970 Enschede. Twents landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.