Jan te Wierik. 1989. 1954 - 2002. Haaksbergen. Abstracte compositie. Acryl op papier. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
Oud Chinees gesigneerd rolschilderij. 20e Eeuw. Afmeting: 183 x 57 cm. In goede staat.
Antiek Chinees gesigneerd handgeschilderd rolschilderij met vogel in bloesem bosschage. Aquarel op zijde. Afmeting: 103 x 32 cm. In goede staat.
Antiek Chinees gesigneerd handgeschilderd rolschilderij met vogel en bloesemboom. Waterverf op zijde. Afmeting: 103 x 32 cm. In goede staat.
Nicolaas Sijvert Bastert. 1854 - 1939. Tolhuisje bij de Vecht. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 48 cm. In goede staat.
Betsie Assink. 1946, Hengelo. Kubistisch stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 64 x 43 cm. In goede staat.
Adolf Hacker. 1873 - 1943. Duitse school. Portret Zuid-Duitse man met baard. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 54 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Hollandse school. IJmuiden kade. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 65 cm. In goede staat.
Piet van der Hem. 1885 - 1961. Spaanse figuren. Ets op papier. Afmeting: 43 x 55 cm. In redelijk/goede staat.
D. Schlüter ? 19e Eeuw. Kind in stal bij koe. Olieverf op linnen. Afmeting: 47 x 55 cm. In goede staat.
Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Riviergezicht met huizen, figuren, koeien etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse gravure. Brand stadhuis Amsterdam 1652. Met antieke lijst. Afmeting: 46 x 37 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse gravure. Zeeslag. Naar een schilderij van R. Paton. Gegraveerd door P.C. Canot. 1710 - 1777. Slag bij Louisbourgh Harbor. Gravure op papier. Afmeting: 58 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Engelse gravure. Zeeslag. Naar een schilderij van R. Paton. Gegraveerd door P.C. Canot + W. Watts. 1710 - 1777. Imperial Russian Fleet. Gravure op papier. Afmeting: 48 x 65 cm. In redelijk/goe...
Antieke Engelse gravure. Naar een schilderij van R. Dodd en gegraveerd door R. Dodd. 1748 - 1816. Dutch Fleet Admiraal De Winter. Gravure op papier. Afmeting: 49 x 71 cm. In goede staat.
Antieke Engelse gravure. Zeeslag. Naar een schilderij van R. Paton. Gegraveerd door P.C. Canot + W. Watts. 1710 - 1777. Imperial Russian Fleet. Gravure op papier. Afmeting: 67 x 49 cm. In redelijk/goe...
Aarnout van Gilst. 1898 - 1981. Rotterdamse haven met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 60 cm. In goede staat.
Keith Haring. Figuratieve voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 90 x 103 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Houtsnede op papier. Afmeting: 25 - 30 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Houtsnedes op papier. Afmeting: 34 - 38 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Houtsnedes op papier. Afmeting: 16 x 35 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Houtsnedes op papier. Afmeting: 37 - 38 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Houtsnedes op papier. Afmeting: 25 - 37 cm. In goede staat.
J. Westendorp '64. Hollandse school. Stilleven met vaas en rode wijnfles. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.