A.J. Zwart. 1903 - 1981. Poldergezicht met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Herman Frederik Bieling. 1887 - 1964. Elf diverse voorstellingen. Onder andere: Oosters, naakt, figuren, bomen etc. Aquarel op papier. Circa 20 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
C. Terlouw. Vaas met rozen. Gouache op papier. Afmeting: 40 x 35 cm. In goede staat.
Henri Armengol. Twee dames in interieur. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 20 x 40 cm. In goede staat.
Jan te Wierik, 1990. 1954 - 2002. Haaksbergen. Abstract figuratief design. Acryl op papier. Afmeting: 53 x 67 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Wim ten Broek. Circa 1950. 1905 - 1993. Ongesigneerd. Lachend paard. Herkomst tuinman Wim ten Broek. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
Pawel Czernecki, 1995. Musculair vrouwelijk naakt. Pastel op papier. Afmeting: 55 x 83 cm. In goede staat.
Screenprint atelier Andy Warhol. Portret Marilyn Monroe. Lithografie op papier. Afmeting: 90 x 90 cm. In goede staat.
Russische school 1995. Refused Desires. Drie naakte dames. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 90 cm. In goede staat.
Peter de Rijcke. Zeist 1945 - Titel: Dylan en Gascia. Gouache op papier. Afmeting: 63 x 47 cm. In goede staat.
De Vries. Circa 1930. Hollands havengezicht bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Hans Georg Kley. 1916 Berlijn. Duitse school. Duitse boerderij met paarden bij drenkplaats, kippen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Janos Viski. 1891 - 1987. Kippen bij strowagen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Piet Rackwitz. 1892 - 1968. Landschap met paardenkar en boer. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Interieur taveerne met drinkende figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 65 cm. In redelijke staat.
C.J. de Vogel. 19e Eeuw. Landschap met boerderij en schapen met herder. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 38 cm. In redelijke staat.
Gesigneerd Franz Hellferich. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 26 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1880. Zeeuwse boerderij met boerin, wasgoed, kinderen en hond. Olieverf op linnen. Afmeting: 82 x 120 cm. In goede staat.
Monogram J.P.K. de J. 1856. Hollandse school. Landschap met koeien. Aquarel op papier. Afmeting: 17 x 24 cm. In goede staat.
Antiek schilderij op ivoor. Meisje met hond in interieur. Gedateerd 1841. Jebreiski? Olieverf op ivoor. Afmeting: 12 x 18 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp '89. 1925 - 1992. Hengelo. Lithografie. Handgesigneerd. Epreuve d'Artiste. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: 42 x 72 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp 1990. 1925 - 1992. Hengelo. Lithografie handgesigneerd. Nr. 39/200. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Japanse handingekleurde houtsnede. Gesigneerd. Met afbeelding van geisha's in landschap. Houtsnede op papier. Afmeting: 15 x 49 cm. In goede staat.
J.P.C. van Os. 1869 - 1944. Besneeuwd landschap met boeren schuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.