Twee maal Herman Bieling. 1887 - 1964. Eén maal bokswedstrijd, Het verkoop lokaal. Eén maal, Humbeeck. Scheurtje. Tekening op papier. Afmeting: 28 x 20 cm + 19 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
Mario Pasetto. Beautifull City Happy. 04-09-2016 + handgeschreven en geschilderde kaart van de kunstenaar. Acryl op linnen. Afmeting: 50 x 50 cm. In goede staat.
E. Tiel ? Vanuit het rondeel Buurmalsen 1948. Aquarel op papier. Afmeting: 40 x 115 cm. In goede staat.
Jan G. van Loon. Abstract gezicht. Lithografie op papier op aluminium. Afmeting: 69 x 49 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Franse cartoonist. Va Donc profiteur. Bulldog met kluif. Aquarel op papier. Afmeting: 26 x 17,5 cm. In goede staat.
Naar Neuhuys. Circa 1900. Handwerkende vrouw bij venster. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 22 cm. In goede staat.
H. Endlich (Jan Knikker). 1889 - 1957. Bloemstilleven met celadon gemberpot. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
A. v.d. Meen. Circa 1920. Bospad met herderin en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Herman Bieling. 1887 - 1964. Tekening carnaval Düsseldorf met clowns (postkaart). Tekening op papier. Afmeting: 17,5 - 13 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse gravure Quin Quempoix. Betreft opstand, op en ondergang der actionisten. Het Thuilleriece hof. Gravure op papier. Afmeting: 40 x 35 cm. In goede staat.
B. van Vliet, gesigneerd. Circa 1880. Gevlochten mand met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 56 cm. In goede staat.
F. van Eerten 1936. Curacao, Paleis van de gouverneur. Tekening op papier. Afmeting: 18 x 28 cm. In goede staat.
Affiche op karton door D.A. Bueno de Mesquita. 1898 Regerings Jubileum 1923 Koninging Wilhelmina met spreuken. Afmeting: 39 x 30 cm. Litho op papier. In redelijke staat.
Monogram. Franse karikaturist. 20e Eeuw. Nero op trap met bananenschil. Afmeting: 27 x 18 cm. Aquarel op papier. In goede staat.
Gerard van Keulen. 1678 - 1726. Joodse gravure 'Voorhof der priesteren'. Judaïca. Gravure op papier. Afmeting: 28 x 24 cm. In goede staat.
Jongensportret door R. Bleeker, 1930. Potlood/pastel op papier. Jongensportret, Duitse school, door Schindler-Klebusch (Hermine). Lithografie. Afmeting: 23 - 39 cm. In goede staat.
Tilly Moes. 1899 - 1979. Stilleven, vaas met orchideeën en parelketting. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Drie maal A. Ghislaine de Villers. Franse school. 20e Eeuw. Florale en figuren voorstellingen. Lithografieën op papier. Afmeting: 23 - 29 cm. In goede staat.
Drie oude prenten met zwarte passe partouts en gouden lijsten. Afmeting: 55 - 60 cm. In goede staat.
Vier gesigneerde Hollandse werken. J.C. Kromhorst van de Meer, aquarel, dorpsstraat. David Bles, reproductie. Ets, onduidelijk, gracht. Kees Broerse, bosgezicht, Oost Indische inkt. Afmeting: 24 - 49...
Evert Rabbers. 1875 - 1967. Enschede. Twee koeien in weiland aan het grazen. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.
Eduard Houbolt, Fec. 1945. Damesportret. Olieverf op paneel. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa: 1970. Noord-Duitse visserman. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
E. Müller. Circa: 1920. Duitse school. Stilleven met fruit en kreeft. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 30 cm. In goede staat.