Van Berkel. Tweede helft 20e eeuw. Hollands landschap met boerderij en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.
B. Kloppers. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven met vazen en bloem. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
H. Rijkers. Tweede helft 20e eeuw. Hollands landschap met boerderij, boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
J. Brand. Vaas met bloemen. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
H. Kamp. Landschap met boerderij en figuren. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.
T. Cmenonob. Russische school. Bosgezicht met berkenboom en kraaien. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Screenprint atelier Andy Warhol. Portret Brigitte Bardot. Lithografie op papier. Afmeting: 90 x 90 cm. In goede staat.
P. Vosman. 20e Eeuw. Heidegezicht met Drentse boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Gé Nijhuis. Galeriehouder Enschede, overleden 2009. Bomenpartij met hek. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Twee topless dames op strand. Pastel op papier. Afmeting: 39 x 26 cm. In goede staat.
B. Kloppe. Tweede helft 20e eeuw. Vaas met bloemen en pompoen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Twee antieke gravures. 17e Eeuw. Onder andere: P.V. de Berge, Admiranti Schoemaker. N.v.de Meer Fexit, Monoment voor den gereformeerde godsdienst. Afmeting: 55 - 47 cm en 74 x 54 cm. In matig/redelijk...
Helmut Reuter. 1913 - 1985. Duitse school. Italiaans havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 21 x 16 cm. In goede staat.
Monogram P.V.B. Eerste helft 19e eeuw Duitse school. Portret Duitse heer. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 52 cm. In goede staat.
Andre Tahon. 1907 - 1985. Kinderen achter een boom bij zwerver. Beschadigingen doek, rechtsonder. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. Bospad met paardenkarren en boeren. Olieverf op linnen. Afmeting: 34 x 24 cm. In goede staat.
Georg Hänel 1932. 1879 - 1945. Duitse school. Bosgezicht met bloemenveld. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Kees Terlouw. 1890 - 1948. Hollandse gracht met boten. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Brotsky 1964. Stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Branding bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd linksonder. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 55 cm. In goede staat.
Decoratieve, met koper beslagen ikoon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 26,5 x 20 x 2,5 cm. In goede staat.
F. Stock. Duitse school. Circa 1920. Bos met beek. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 75 cm. In goede staat.
Kyrillisch gesigneerd. Bloemen. Gouache op zijde. Afmeting: 58 x 100 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Stilleven met pioenrozen, naar 17e eeuw. Kleine beschadigingen. Olieverf op paneel. Afmeting: 58 x 39 cm. In redelijk/goede staat.
Co Westerik 1988. 1924 - . Familie. Lithografie op papier. Afmeting: 19 x 17 cm. In goede staat.
Kees de Goede. Nr. 9/200. Jouw wereld mijn wereld. Lithografie op papier. Afmeting: 74 x 74 cm. In goede staat.
Beatrice Kluivers '89. 1945 Leiden - Enschede. 1/12 Abstract figuratief. Linosnede op papier. Afmeting: 16 x 19 cm. In goede staat.
Frans van Klingeren 1982. 1948 - 2001. Titel: Kater. Zwarte inkt op papier. Afmeting: 43,5 x 37 cm. In goede staat.
Peter de Rijcke '89. Zeist 1945. Nr. 34/100. Noord Hollands landschap. Lithografie op papier. Afmeting: 64 x 49 cm. In goede staat.
Vijf maal 18e eeuwse gravures. Eén maal Vue du continent du bas F. Leizelt sculp. Eén maal Grand combat navale dans le Golf Bengale 1763 Chez Mondhar Paris. Eén maal Vue du chateau de Belle Vue. Eén m...
Eén maal Vue de la Maison de plaisance. N.J.B. de poilly etc. Eén maal Vue de la Conchinchine, A. Paris chez basset. Eén maal Vue de Florence prise de vaga loggia. Eén maal Vue de la Maison de Belvede...
Else von Schmiedeberg-Blume. 1876 - Duitse school. Vaas met bloemen. Lithografie op papier. Afmeting: 45 x 50 cm. In goede staat.
Antieke gravure. Zeeslag, veroveringen van Cadix in het jaar 1596. Linksboven Tom: I.Nr. 33. Gravure op papier. Afmeting: 26 x 34 cm. In goede staat.
Ladd. Circa 1900. Engelse school. Engels kustgezicht met vissersboten en vele figuren. Aquarel op papier. Afmeting: 27 x 22 cm. In goede staat.
Honore Daumier. Nr. 202/500. 1808 - 1879. Franse school. Les Gens de justice la plaidoirie. Ets op papier. Afmeting: 29 x 21,5 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke miniaturen op ivoor. Met ivoren en notenhouten lijsten. Damesportretten. Gesigneerd. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Restsignatuur. Eerste helft 20e eeuw. Kruik met bloem. Olieverf op paneel. Afmeting: 58 x 44 cm. In goede staat.
Twee maal onduidelijk gesigneerd. Pendant. Circa 1970. Stadsgezichten Venetië. Olieverf op linnen. Afmeting: 20 x 50 cm. In goede staat.
W. Frost, 1860. Mogelijk William Eduard Frost. 1810 - 1877. Romantisch wintergezicht met figuren bij kampvuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 24 cm. In goede staat.
Monogram. 20e Eeuw. Oud Hollands zeegezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 48 cm. In goede staat.
R. Verheijen. 1877 - 1960. Amsterdamse bloemenmarkt met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Leon Senf. 1860 - 1940. Boerenhuis Bentheim, Sept. 1932. Aquarel op papier. Afmeting: 40 x 32 cm. In goede staat.
John P. Clewe ? 19e Eeuw. Twee berglandschappen. Aquarellen op papier. Afmeting: 11 x 8 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. Glazen vaas met bloemen. Pastel op papier. Afmeting: 46 x 34 cm. In goede staat.
Zeven diverse werken. Lithografie, Adolf von Wenzel, Konzert. Lithografie, A. Union, Kaiser Wilhelm. Ets, A. Cossmann, Friedrich von Schiller. Lithografie, vrouw. H.V., ets, Jugendstil. Botanica, 18e...
Acht maal 19e eeuwse diverse prenten. Onder andere: Mode prenten Frankrijk en Franse rechter prent. Afmeting: 14 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven maal diverse Duitse werken. K.L. Holst, landschap, olieverf, beschadigd. B. Witt, '32, man met beker, olieverf, goed. E. Pirner, landschap bomen, olieverf, goed. W. Kranich, Alter Fritz, lithogr...
Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Liefdespaar in taveerne wordt begluurd door een vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1840. Damesportret. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Twee werken van Patty Harpenau. Amsterdam 1959. 'Twee expressieve eieren composities'. Lithografieën op papier. Afmeting: 18 x 22 cm. In goede staat.
K. Schaette. Circa 1920. Duitse school. Landschap bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Peter de Rijcke. Zeist 1945. Titel: Bevroren tranen. Acryl op linnen. Afmeting: 105 x 70 cm. In goede staat.
Renée Keuller. 1899 - 1981. Belgische school. Boer met paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 51 cm. In goede staat.
Piretti. Circa 1960. Stilleven met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
M.E. Willemse-Vervloet. (Maria Elisabeth). 1914 - 1964. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 49 cm. In goede staat.
M.E. Willemse-Vervloet. (Maria Elisabeth). 1914 - 1964. Stilleven met porselein. Olieverf op paneel. Afmeting: 56 x 46 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Figuren op terras. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 52 cm. In goede staat.
Pijnenburg. Stilleven met fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
J.F. van Galen. Circa 1920. Schepen op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 50 cm. In goede staat..
Clemens. Circa 1980. Landschap met gebouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 83 x 60 cm. In goede staat.
B. Lourens. Dorpsgezicht met brug en kerk. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Landschap met molen en berkenbomen. Verso etiket Kunsthandel Borzo - 's-Hertogenbosch. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 75 cm. In goede staat.
Frans Baaijens. 1896 - 1970 Enschede. Twents landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Naakte dame. Pastel op papier. Afmeting: 31 x 40 cm. In goede staat.
Decoratieve plated houten icoon. Handgeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 21,5 x 15 x 2,5 cm. In goede staat.
Decoratief handgeschilderd icoon met messing. 20e Eeuw. Afmeting: 13,5 x 10,5 x 2 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Portret van een heer. Met vergulde lijst. Afmeting: 57 x 47 cm. In goede staat.
Slegers. Koeien bij rivierkade. Olieverf op linnen. Klein scheurtje. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
B. Taning. Tweede helft 20e eeuw. Portret jonge Rembrandt. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
D.J. Mooy. Circa 1900. Stilleven met glas en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
M. Catelein (Marcel) ?. 1907 - 1972. Zeilboten bij kade. Olieverf op linnen. Afmeting: 27 x 19 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Bloemstilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Vier Japanse/Chinese kunstwerken op zijde. Divers. 20e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 30 - 66 cm. In goede staat.
Dirk Roggeveen. 1872 - 1955. Gezicht op Katwijk. Aquarel op papier. Afmeting: 40 x 53 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Circa 1910. Stadsgezicht met figuren Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. Havengezicht met stoomboten en passagiers. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In redelijke staat.
P.J. Boon. Circa 1910. Amsterdams stadsgezicht met gracht en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 45 cm. In goede staat.
Henk Schaer. Arnhem. Stilleven met fruit en kruik. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 34 cm. In goede staat.
F. Kazenda of Hazenda ? Circa 1940. Mogelijk Frederik Kasenda.1920 - 1950. Gevecht haan met bok. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Harry Eliott. 1882 - 1959. Musicerende priesters. Aquarel op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.
2x J.A.S. 1998 + 1999. Johannes Adrianus Smit. 1945 - 2002. Bellona + Mokum Red. Lithografie op papier. Afmeting: 32 x 30 cm. In goede staat.
W.J. Dijk (Willem Jans). 1881 - 1970. Boten op meer. Ets op papier. Afmeting: 40 x 21 cm. In goede staat.
Theo v.d. Horst. 1921 - . Badend meisje (1980). Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Berends. Circa 1900. Stilleven met tin en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 74 cm. In goede staat.
Drie antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Onder andere: Utrecht, Comm. Rer. Germ. Liber. Stavern, handingekleurd. Scheepstocht in den Jaare 1596 naar Nova Zembla. Afmeting: 20 - 35 cm. In redelijk/goede ...
J. Blekeman. Bosgezicht met watermolen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Huub van de Lee. Circa 1930. Moeder met kind in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Ewald. Circa 1930. Boereninterieur met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Wim Boost. 1918 - 2005. Boekje met zes aquarellen, 1935. Figuren in dorpsstraat. Aquarel op papier. Afmeting: circa 15 x 25 cm. In goede staat.
P. Ten Cate 1901. Landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.
P. Ten Cate 1901. Landschap met houtvester. Olieverf op paneel. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 20e Eeuw. Landschap met korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: 24,5 x 30 cm. In goede staat.
Gussichs ? Oude rabbijn. Duitse school. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa 1930. Duitse man met glas wijn. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 38 cm. In goede staat.