Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 13. Juli 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Van Berkel, Hollands landschap met boerderij
Startpreis 70 EUR

Van Berkel. Tweede helft 20e eeuw. Hollands landschap met boerderij en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.

B. Klopppers, Stilleven met vazen en bloem
Startpreis 70 EUR

B. Kloppers. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven met vazen en bloem. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

H. Rijkers, Hollands landschap
Ergebnis: 70 EUR

H. Rijkers. Tweede helft 20e eeuw. Hollands landschap met boerderij, boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

J. Brand, Vaas met bloemen
Ergebnis: 55 EUR

J. Brand. Vaas met bloemen. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

H. Kamp, Landschap met boerderij
Startpreis 80 EUR

H. Kamp. Landschap met boerderij en figuren. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.

T. Cmenonob, Bosgezicht met berkenboom
Startpreis 40 EUR

T. Cmenonob. Russische school. Bosgezicht met berkenboom en kraaien. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Andy Warhol, Brigitte Bardot
Startpreis 240 EUR

Screenprint atelier Andy Warhol. Portret Brigitte Bardot. Lithografie op papier. Afmeting: 90 x 90 cm. In goede staat.

P. Vosman, Heidegezicht met boerderij
Startpreis 40 EUR

P. Vosman. 20e Eeuw. Heidegezicht met Drentse boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Gé Nijhuis, Bomenpartij met hek
Ergebnis: 80 EUR

Gé Nijhuis. Galeriehouder Enschede, overleden 2009. Bomenpartij met hek. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

A. Heyboer, Twee topless dames op strand
Ergebnis: 160 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Twee topless dames op strand. Pastel op papier. Afmeting: 39 x 26 cm. In goede staat.

B. Kloppe, Vaas met bloemen en pompoen
Startpreis 40 EUR

B. Kloppe. Tweede helft 20e eeuw. Vaas met bloemen en pompoen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

2x Antieke gravures
Startpreis 60 EUR

Twee antieke gravures. 17e Eeuw. Onder andere: P.V. de Berge, Admiranti Schoemaker. N.v.de Meer Fexit, Monoment voor den gereformeerde godsdienst. Afmeting: 55 - 47 cm en 74 x 54 cm. In matig/redelijk...

Helmut Reuter, Italiaans havengezicht
Startpreis 80 EUR

Helmut Reuter. 1913 - 1985. Duitse school. Italiaans havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vaas met bloemen
Startpreis 80 EUR

Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 21 x 16 cm. In goede staat.

Monogram P.V.B., Portret Duitse heer
Startpreis 100 EUR

Monogram P.V.B. Eerste helft 19e eeuw Duitse school. Portret Duitse heer. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 52 cm. In goede staat.

Andre Tahon, Kinderen achter een boom bij zwerver
Startpreis 100 EUR

Andre Tahon. 1907 - 1985. Kinderen achter een boom bij zwerver. Beschadigingen doek, rechtsonder. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, Bospad met paardenkarren en boeren
Ergebnis: 60 EUR

Ongesigneerd. Bospad met paardenkarren en boeren. Olieverf op linnen. Afmeting: 34 x 24 cm. In goede staat.

Georg Hänel, Bosgezicht met bloemenveld
Startpreis 60 EUR

Georg Hänel 1932. 1879 - 1945. Duitse school. Bosgezicht met bloemenveld. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

K. Terlouw, Hollandse gracht met boten
Startpreis 150 EUR

Kees Terlouw. 1890 - 1948. Hollandse gracht met boten. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Brotsky 1964, Stilleven
Startpreis 50 EUR

Brotsky 1964. Stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Branding bij avondlicht
Ergebnis: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Branding bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Vaas met bloemen
Startpreis 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd linksonder. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 55 cm. In goede staat.

Ikoon
Startpreis 80 EUR

Decoratieve, met koper beslagen ikoon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 26,5 x 20 x 2,5 cm. In goede staat.

F. Stock, Bos met beek
Startpreis 25 EUR

F. Stock. Duitse school. Circa 1920. Bos met beek. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 75 cm. In goede staat.

Gouache op zijde, Bloemen
Startpreis 25 EUR

Kyrillisch gesigneerd. Bloemen. Gouache op zijde. Afmeting: 58 x 100 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven met pioenrozen
Ergebnis: 275 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Stilleven met pioenrozen, naar 17e eeuw. Kleine beschadigingen. Olieverf op paneel. Afmeting: 58 x 39 cm. In redelijk/goede staat.

C. Westerik, Familie
Ergebnis: 50 EUR

Co Westerik 1988. 1924 - . Familie. Lithografie op papier. Afmeting: 19 x 17 cm. In goede staat.

Kees de Goede, Jouw wereld mijn wereld
Startpreis 40 EUR

Kees de Goede. Nr. 9/200. Jouw wereld mijn wereld. Lithografie op papier. Afmeting: 74 x 74 cm. In goede staat.

B. Kluivers, Abstract figuratief
Startpreis 50 EUR

Beatrice Kluivers '89. 1945 Leiden - Enschede. 1/12 Abstract figuratief. Linosnede op papier. Afmeting: 16 x 19 cm. In goede staat.

F. van Klingeren, Kater
Ergebnis: 40 EUR

Frans van Klingeren 1982. 1948 - 2001. Titel: Kater. Zwarte inkt op papier. Afmeting: 43,5 x 37 cm. In goede staat.

Peter de Rijcke, Noord Hollands landschap
Startpreis 40 EUR

Peter de Rijcke '89. Zeist 1945. Nr. 34/100. Noord Hollands landschap. Lithografie op papier. Afmeting: 64 x 49 cm. In goede staat.

5x 18e Eeuwse gravures
Ergebnis: 140 EUR

Vijf maal 18e eeuwse gravures. Eén maal Vue du continent du bas F. Leizelt sculp. Eén maal Grand combat navale dans le Golf Bengale 1763 Chez Mondhar Paris. Eén maal Vue du chateau de Belle Vue. Eén m...

4x 18e Eeuwse gravures
Startpreis 110 EUR

Eén maal Vue de la Maison de plaisance. N.J.B. de poilly etc. Eén maal Vue de la Conchinchine, A. Paris chez basset. Eén maal Vue de Florence prise de vaga loggia. Eén maal Vue de la Maison de Belvede...

Else von Schmiedeberg-Blume, Vaas met bloemen
Ergebnis: 100 EUR

Else von Schmiedeberg-Blume. 1876 - Duitse school. Vaas met bloemen. Lithografie op papier. Afmeting: 45 x 50 cm. In goede staat.

Antieke gravure, Zeeslag
Ergebnis: 70 EUR

Antieke gravure. Zeeslag, veroveringen van Cadix in het jaar 1596. Linksboven Tom: I.Nr. 33. Gravure op papier. Afmeting: 26 x 34 cm. In goede staat.

Ladd, Engels kustgezicht met vissersboten
Startpreis 60 EUR

Ladd. Circa 1900. Engelse school. Engels kustgezicht met vissersboten en vele figuren. Aquarel op papier. Afmeting: 27 x 22 cm. In goede staat.

Honore Daumier, Les Gens de justice la plaidoirie
Ergebnis: 50 EUR

Honore Daumier. Nr. 202/500. 1808 - 1879. Franse school. Les Gens de justice la plaidoirie. Ets op papier. Afmeting: 29 x 21,5 cm. In goede staat.

3x Miniatuur schilderij op ivoor
Ergebnis: 70 EUR

Drie oude/antieke miniaturen op ivoor. Met ivoren en notenhouten lijsten. Damesportretten. Gesigneerd. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.

Restsignatuur, Kruik met bloem
Startpreis 60 EUR

Restsignatuur. Eerste helft 20e eeuw. Kruik met bloem. Olieverf op paneel. Afmeting: 58 x 44 cm. In goede staat.

Pendant, Stadsgezicht Venetië
Startpreis 60 EUR

Twee maal onduidelijk gesigneerd. Pendant. Circa 1970. Stadsgezichten Venetië. Olieverf op linnen. Afmeting: 20 x 50 cm. In goede staat.

W. Frost, Romantisch wintergezicht
Startpreis 250 EUR

W. Frost, 1860. Mogelijk William Eduard Frost. 1810 - 1877. Romantisch wintergezicht met figuren bij kampvuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 24 cm. In goede staat.

Monogram, Oud Hollands zeegezicht
Ergebnis: 190 EUR

Monogram. 20e Eeuw. Oud Hollands zeegezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 48 cm. In goede staat.

R. Verheijen, Stadsgezicht Amsterdam
Ergebnis: 235 EUR

R. Verheijen. 1877 - 1960. Amsterdamse bloemenmarkt met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Leon Senf, Boerenhuis Bentheim
Ergebnis: 140 EUR

Leon Senf. 1860 - 1940. Boerenhuis Bentheim, Sept. 1932. Aquarel op papier. Afmeting: 40 x 32 cm. In goede staat.

John P. Clewe?, 2x Berglandschappen
Startpreis 35 EUR

John P. Clewe ? 19e Eeuw. Twee berglandschappen. Aquarellen op papier. Afmeting: 11 x 8 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Glazen vaas met bloemen
Startpreis 35 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Glazen vaas met bloemen. Pastel op papier. Afmeting: 46 x 34 cm. In goede staat.

7x Diverse werken, 20e eeuw
Startpreis 80 EUR

Zeven diverse werken. Lithografie, Adolf von Wenzel, Konzert. Lithografie, A. Union, Kaiser Wilhelm. Ets, A. Cossmann, Friedrich von Schiller. Lithografie, vrouw. H.V., ets, Jugendstil. Botanica, 18e...

8x 19e Eeuwse prenten
Startpreis 50 EUR

Acht maal 19e eeuwse diverse prenten. Onder andere: Mode prenten Frankrijk en Franse rechter prent. Afmeting: 14 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

7x (Duitse) werken, Divers
Startpreis 100 EUR

Zeven maal diverse Duitse werken. K.L. Holst, landschap, olieverf, beschadigd. B. Witt, '32, man met beker, olieverf, goed. E. Pirner, landschap bomen, olieverf, goed. W. Kranich, Alter Fritz, lithogr...

Ongesigneerd, Liefdespaar in taveerne wordt begluurd door vrouw
Ergebnis: 375 EUR

Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Liefdespaar in taveerne wordt begluurd door een vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Damesportret
Ergebnis: 35 EUR

Ongesigneerd. Circa 1840. Damesportret. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Patty Harpenau, '2 Expressieve eieren composities'.
Startpreis 20 EUR

Twee werken van Patty Harpenau. Amsterdam 1959. 'Twee expressieve eieren composities'. Lithografieën op papier. Afmeting: 18 x 22 cm. In goede staat.

K. Schaette, Landschap bij avond
Ergebnis: 85 EUR

K. Schaette. Circa 1920. Duitse school. Landschap bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Peter de Rijcke, Bevroren tranen
Startpreis 100 EUR

Peter de Rijcke. Zeist 1945. Titel: Bevroren tranen. Acryl op linnen. Afmeting: 105 x 70 cm. In goede staat.

Renée Keuller, Boer met paardenspan
Startpreis 85 EUR

Renée Keuller. 1899 - 1981. Belgische school. Boer met paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 51 cm. In goede staat.

Piretti, Stilleven met bloemen
Startpreis 70 EUR

Piretti. Circa 1960. Stilleven met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

M.E. Willemse-Vervloet, Stilleven met appels
Startpreis 40 EUR

M.E. Willemse-Vervloet. (Maria Elisabeth). 1914 - 1964. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 49 cm. In goede staat.

M.E. Willemse-Vervloet, Stilleven met porselein
Ergebnis: 60 EUR

M.E. Willemse-Vervloet. (Maria Elisabeth). 1914 - 1964. Stilleven met porselein. Olieverf op paneel. Afmeting: 56 x 46 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Figuren op terras
Ergebnis: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Figuren op terras. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 52 cm. In goede staat.

Pijnenburg, Stilleven met fruit
Startpreis 60 EUR

Pijnenburg. Stilleven met fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

J.F. van Galen, Schepen op zee
Ergebnis: 60 EUR

J.F. van Galen. Circa 1920. Schepen op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 50 cm. In goede staat..

Clemens, Landschap met gebouw
Startpreis 60 EUR

Clemens. Circa 1980. Landschap met gebouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 83 x 60 cm. In goede staat.

B. Lourens, Dorpsgezicht met burg en kerk
Startpreis 55 EUR

B. Lourens. Dorpsgezicht met brug en kerk. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesign., Landschap met molen en berkenbomen
Startpreis 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Landschap met molen en berkenbomen. Verso etiket Kunsthandel Borzo - 's-Hertogenbosch. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 75 cm. In goede staat.

F. Baaijens, Twents landschap
Ergebnis: 80 EUR

Frans Baaijens. 1896 - 1970 Enschede. Twents landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Naakte dame
Startpreis 55 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Naakte dame. Pastel op papier. Afmeting: 31 x 40 cm. In goede staat.

Icoon
Startpreis 50 EUR

Decoratieve plated houten icoon. Handgeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 21,5 x 15 x 2,5 cm. In goede staat.

Icoon met messing
Startpreis 45 EUR

Decoratief handgeschilderd icoon met messing. 20e Eeuw. Afmeting: 13,5 x 10,5 x 2 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Portret van een heer
Startpreis 100 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Portret van een heer. Met vergulde lijst. Afmeting: 57 x 47 cm. In goede staat.

Slegers, Koeien bij rivierkade
Ergebnis: 50 EUR

Slegers. Koeien bij rivierkade. Olieverf op linnen. Klein scheurtje. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

B. Taning, Portret jonge Rembrandt
Startpreis 50 EUR

B. Taning. Tweede helft 20e eeuw. Portret jonge Rembrandt. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

D.J. Mooy, Stilleven met glas en fruit
Startpreis 60 EUR

D.J. Mooy. Circa 1900. Stilleven met glas en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

M. Catelein, Zeilboten aan kade
Startpreis 60 EUR

M. Catelein (Marcel) ?. 1907 - 1972. Zeilboten bij kade. Olieverf op linnen. Afmeting: 27 x 19 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Bloemstilleven
Startpreis 40 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Bloemstilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

4x Werken op zijde, Asiatica
Ergebnis: 60 EUR

Vier Japanse/Chinese kunstwerken op zijde. Divers. 20e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 30 - 66 cm. In goede staat.

D. Roggeveen, Gezicht op Katwijk
Ergebnis: 60 EUR

Dirk Roggeveen. 1872 - 1955. Gezicht op Katwijk. Aquarel op papier. Afmeting: 40 x 53 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Stadsgezicht met figuren Amsterdam
Startpreis 60 EUR

Onduidelijk. Circa 1910. Stadsgezicht met figuren Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, Havengezicht met stoomboten
Ergebnis: 110 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Havengezicht met stoomboten en passagiers. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In redelijke staat.

P.J. Boon, Amsterdams stadsgezicht
Ergebnis: 80 EUR

P.J. Boon. Circa 1910. Amsterdams stadsgezicht met gracht en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 45 cm. In goede staat.

Henk Schaer, Stilleven
Startpreis 30 EUR

Henk Schaer. Arnhem. Stilleven met fruit en kruik. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 34 cm. In goede staat.

F. Kazenda of Hazenda ? Gevecht haan met bok
Startpreis 140 EUR

F. Kazenda of Hazenda ? Circa 1940. Mogelijk Frederik Kasenda.1920 - 1950. Gevecht haan met bok. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Harry Eliott, Aquarel
Startpreis 100 EUR

Harry Eliott. 1882 - 1959. Musicerende priesters. Aquarel op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.

2x J.A.S., Bellona + Mokum Red
Ergebnis: 50 EUR

2x J.A.S. 1998 + 1999. Johannes Adrianus Smit. 1945 - 2002. Bellona + Mokum Red. Lithografie op papier. Afmeting: 32 x 30 cm. In goede staat.

W.J. Dijk, Boten op meer
Ergebnis: 30 EUR

W.J. Dijk (Willem Jans). 1881 - 1970. Boten op meer. Ets op papier. Afmeting: 40 x 21 cm. In goede staat.

Theo v.d. Horst, Badend meisje
Startpreis 80 EUR

Theo v.d. Horst. 1921 - . Badend meisje (1980). Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Berends, Stilleven met tin en fruit
Startpreis 60 EUR

Berends. Circa 1900. Stilleven met tin en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 74 cm. In goede staat.

3x Antieke gravures
Startpreis 100 EUR

Drie antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Onder andere: Utrecht, Comm. Rer. Germ. Liber. Stavern, handingekleurd. Scheepstocht in den Jaare 1596 naar Nova Zembla. Afmeting: 20 - 35 cm. In redelijk/goede ...

J. Blekeman, Bosgezicht met watermolen
Ergebnis: 60 EUR

J. Blekeman. Bosgezicht met watermolen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Huub v.d. Lee, Moeder met kind
Startpreis 60 EUR

Huub van de Lee. Circa 1930. Moeder met kind in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Ewald, Boereninterieur met moeder en kind
Startpreis 60 EUR

Ewald. Circa 1930. Boereninterieur met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Wim Boost, 6 Aquarellen
Startpreis 100 EUR

Wim Boost. 1918 - 2005. Boekje met zes aquarellen, 1935. Figuren in dorpsstraat. Aquarel op papier. Afmeting: circa 15 x 25 cm. In goede staat.

P. Ten Cate, Landschap
Startpreis 90 EUR

P. Ten Cate 1901. Landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.

P. Ten Cate, Houtvester
Startpreis 90 EUR

P. Ten Cate 1901. Landschap met houtvester. Olieverf op paneel. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Landschap met korenschoven
Startpreis 120 EUR

Onduidelijk. 20e Eeuw. Landschap met korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: 24,5 x 30 cm. In goede staat.

Gussichs ? Oude rabbijn
Ergebnis: 70 EUR

Gussichs ? Oude rabbijn. Duitse school. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Duitse man met glas wijn
Startpreis 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa 1930. Duitse man met glas wijn. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 38 cm. In goede staat.