Zilveren 835/000 miniatuur van een teckel. Afmeting: H 1,5 cm. Gewicht: circa 12 gr. In goede staat.
Lot zilver met 2 gebaksvorkjes, 835/000, met parelrand in cassette, 2 mesjes met zilveren heft, 800/000, met parelrand, in cassette en een roomlepel, lepel en vork, 835/000. totaal ca 135 gram.
Cassette met zilveren lepels, 835/000, 11 lepels met puntbak en waaiermotief en 1 plated lepel met getorste steel. Totaal zilvergewicht ca 100 gram. 10-11cm.
Zilveren schaal, vierkant gecontourneerd, versierd met palmetten krullen en bloemen. Gestanst. ca 105 gram. 18x18cm. In goede staat. Gestempeld "sterling 255"
Zes bijzondere antieke 835/000 zilveren genummerde flessenringen met filet randen. Mr. R. Reynders - Leeuwarden. Circa 1870. Afmeting: ø 3 cm. Gewicht: circa 22 gr. In goede staat.
Twee zilveren kandelaren, 835/000. Twee lage tafelkandelaren op ronde voet met getorst decor. Duits. Grootte 9x9cm. Totaal ca. 128 gram. Deukje in de rand, verder in goede staat.
Zilveren 925/000 Art Deco drie-kantig bakje op drie houten pootjes. Mexico, William Spratling, Taxco. Circa 1965. Afmeting: 3,5 x 8,5 x 8,5 cm. In goede staat.
Ronde, geslepen paars kristallen odeurflacon aan jasseronketting met vingerring. Met plated schroefdop. Gemerkt R.B. Cooper Patent London. Afmeting: 6 cm. In goede staat.