Vlaclav Szczeblewesky, 1889. 1875 - 1900. Bronzen figuur. Fluitende jongen met handen in zijn zakken. Deuk in basement. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws houtgestoken Heilige Gabriël. Bijgeschilderd, oude wormbeval, vleugels missen. Afmeting: 108 cm. In redelijke staat.
Antiek Japans bronzen beeld. Vrouw met mand. Bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Zeldzame 17e eeuwse heilige pietra met originele polychromie en gedetailleerd haar, prachtig gezicht en met messing kroon. Armen missen. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Staand jongetje. Jongen heeft scheur in arm. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.
Antieke compositie metalen Romeinse strijdwagen met originele polychromie. Circa 1870. Figuur mist stukje onderarm. Afmeting: 31 x 33 x 12 cm. In redelijke staat.
Twee antieke compositie metalen figuren. Circa 1900. Eén zwaard mist. Eén zwaard afgebroken. Eén bodemrand barst. Afmeting: 41 - 42 cm. In matige staat.
Grote antieke notenhouten gesneden figuur. Gevangene aan een boomstronk gebonden. Circa 1900. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Figuur met giraf. Toegeschreven aan Piets Althuis. Afmeting: 11,5 x 16 x 6 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Twee naakte jongens. Afmeting: 10 cm. In goede staat.
Modern bronzen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Anneke .?. . Boot op standaard. Afmeting: 23 x 18 x 7 cm. In goede staat.
Twee grote moderne bronzen figuren. Dame en heer met mantel en hoed. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 - 43 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op marmeren sokkel. Circa 1900. Reservist met tabakspijp. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Oosterse bronzen figuren. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Twee grote oude Duitse terracotta figuren met bruine glazuur. Vrouwelijk naakt. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen beeld. Griekse discus werper. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Groot bronzen edelhert op houten basement. Gemerkt op plaquette, Balls Tothewall, by Dennis James. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 x 44 x 27 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. De ontmoeting. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.
Antieke bronzen figuur op marmeren basement. Vrouw met schoffel. Door Schmidt Felling. 1835 - 1920. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Groot antiek bronzen figuur. Man bij vuurkorf. Circa 1910. Afmeting: 45 x 22 x 28 cm. In goede staat.
Duitse 18e eeuwse houtgestoken heilige figuur. Aantal vingers missen, verder goed. Afmeting: 48 cm.
Grote antieke bronzen cowboy op marmeren basement. Gesigneerd R. Marcuse. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Moeder met kind. Ongesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Grote oude wit marmeren Chinese boeddha zittend op lotusbloem. Afmeting: 33 x 26 x 12 cm. In goede staat.