Ongesigneerd. Circa 1800. Stilleven met fruit, porselein, tin, glas en kreeft. Professioneel gereinigd en gedoubleerd. Olieverf op linnen. Afmeting: 96 x 76 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Boten bij haveningang. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 30 cm. In goede staat.
Twee antieke miniatuur portretten. Eén maal 19e eeuw met dames portret op ivoor, gesigneerd Daffinger. Mogelijk Moritz Michael Daffinger 1790 - 1849. Eén maal adelijk heren portret op ivoor. Circa 190...
Karl Wagner (Carl). 1839 - 1923. Duitse school. Hollands havengezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 70 cm. In goede staat.
Guy Olivier. 2007. 1964 - . Twee dames op stap. 'Morgen zien we wel'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Guy Olivier. 2007. 1964 - . Dame met wijnglas. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
R. Graafland. Circa 1920. Meisje in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 33 cm. In goede staat.
Paul Joseph Constantin Gabriël. 1828 - 1903. Den Haag. Poldergezicht met molens. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 11,5 cm. In goede staat.
Restsignatuur. Circa 1900. Ezelspan met eenden. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 24 cm. In goede staat.
v. Rechenberg-Fluck. Duitse School. Circa 1915. Jugendstil damesportret bij venster. Olieverf op linnen. Afmeting: 33 x 49 cm. In goede staat.
Constantin Stoitzner. 1863 - 1934. Duitse School. Visservolk op de kade. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 70 cm. In goede staat.
Melchior Setz. 1904 - 1989. Duitsland. Handgeschilderd dames figuur op agaat. Olieverf. Afmeting: 18 x 23 x 0,7 cm. In goede staat.
Herman Brood. 1946 - 2001. Compositie met manshoofd. Acryl op linnen. Afmeting: 120 x 100 cm. In goede staat.
L. Buchner. Circa 1880. Duitse School. Zuid-Duits interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 59 x 78 cm. In goede staat.
Joop Kropff. Scheepshelling Scheveningen. Olieverf op linnen. Afmeting: 77 x 100 cm. In goede staat.
Pieter Hendrik Lodewijk Jonxis. 1815 - 1852. Dorpsgezicht met windmolen en figuren in boot in de avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 18,5 cm. In goede staat.
Gesigneerd ORR. Mogelijk Louis Orr. Amerika 1879 - 1961. Boeren interieur, moeder met kinderen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
H.E. Rademaker. 1862. 1820 - 1885. Hollands panoramisch landschap met figuur. Behoeft restauratie. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 59 cm. In redelijke staat.
Henk van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Besneeuwde dorpsstraat met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 60 cm. In goede staat.
Isaac Lazerus Israels 1925 (1865 - 1934 Amsterdam), olieverf op linnen, portret van Mevr. Melie Pan 1925 (taxatierapport voorhanden FL. 60.000,- ) 60x50cm. Cond.: G
Constant Artz. 1870 - 1951. Eendenfamilie in het gras. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.
Carl Deiker 1926. 1879 - 1958. Duitse School. Auerhaan met hennen in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 110 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. Hengelo 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 145 cm. In goede staat.
Pierre Louis Dubourcq. 1815 - 1873. Italiaans landschap, getiteld 'Roma 1843'. Figuren bij bron in panoramisch landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: 123 x 173 cm. In goede staat.