Lot diversen. Onder andere: Chinese terracotta figuren (8x), benen bol en beschadigde vaas. Afmeting: 11 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Doos diversen oud/antiek. Onder andere: Porseleinen dekseldoos, benen bal, Satsuma en porselein. Afmeting: 10 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese, Japans bewerkte handgreep met florale decor. Afmeting: 10 cm. In goede staat.
Groot Japans cloisonne ei met florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Twee 19e - 20e eeuwse messing vijzels met stampers. Afmeting: 11 - 21 cm. In goede staat.
Vijf maal Japans cloisonne. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Vaas, 19e eeuw. Een hengselmand, eerste helft 20e eeuw. En drie maal miniatuur, 20e eeuw. Afmeting: 5 - 11,5 cm. In goede staat.
Vijf Nederlandse tekeningen WO II. Figuren voorstelling (verso teksten). Zwarte inkt op papier. Afmeting: 23 x 16,5 cm. In goede staat.
USA riem militair Long 7/18. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 84 x 18 x 5 cm. In goede staat.
Militaire Engelse draagtas. 1918. C.P. & Co. Inc. Inspected E. Wright. Afmeting: 44 x 28 x 3 cm. In goede staat.
Amerikaanse WO II Mountainers Cap. Banks 9752. Afmeting: 26 x 31 x 24 cm. In goede staat.
Leuk antiek Jugendstil kinderservies. Circa 1915. Bestaande uit: Theepotje, melk+suiker en zes kop + schotels. Afmeting: 4 - 10 cm. Eén kopje haarlijn. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Opaline glazen vazen, deels handbeschilderd. Circa 1900. Afmeting: 26 x 12 cm ø. In goede staat.
Drie maal oud/antiek kristal/glas. Bestaande uit: Gegraveerde met zilveren rand karaf (aanslag). Glazen karaf met plated houder. Bonbon-dekselschaal. Afmeting: 24 - 35 cm. In goede staat.
Zeven maal oud Copier Leerdam glaswerk. Pijpvaasje chip. Rest goed. Afmeting: 10 - 34 cm. In goede staat.
Antieke blauw glazen geruite cactuspot. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13,5 x 14 cm ø. In goede staat.
Lot van zeven polychrome Delftse tegels met diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee maal Bing & Gröhndahl schalen met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 23 cm. In goede staat.
Drie maal Japans porseleinen borden. Twee maal Imari, floraal, 19e eeuw. Eén maal Chinees/Japans, karper decor. Afmeting: ø 22 - ø 24 cm. In goede staat.
Handbeschilderde grote Duitse K.P.M. porseleinen vaas. Door Svetlana Storogenko. Met damesportretten en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 23,5 x 21 x 14 cm. In goede staat.
Acht maal Duits antiek keramiek. Mogelijk ook Marburger Keramik. Sommige gesigneerd. 19e - 20e Eeuw. Dekselpot, hengsel beschadigd. Verder chips mogelijk. Afmeting: 16 - 34 cm. In redelijk/goede staat...
Vier grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotels met diverse decors. Onder andere: Kraanvogels, landschap, floraal. Grootste bord beschadigd. Afmeting: 29 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Duitse porseleinen (rookverdrijf) uilen. Elektrisch. Afmeting: 16 - 19 cm. In goede staat.
Vijf maal Chinees porseleinen Familie Verte bordjes met bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: ø 13,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen vaas met paradijsvogel en florale decor. Circa 1900. Twee chips of ouder. Afmeting: H 44 cm. In redelijke staat.