Zilveren strooilepel, 833/000, met rechthoekig gecontourneerde bak met gezaagd decor en graveerwerk, voorzien van een gecontourneerde steel met graveerwerk met cartouche. MT.: Cornelis van Gelderen Pz...
Zilveren breischede, 833/000, groot model met diverse bewerkingen met o.a. getorste en ruitvormige randen. 19 cm. ca 31 gram. Deukje in verder in goede staat
Adolf Hacker. 1873 - 1943. Duitse school. Portret Zuid-Duitse man met baard. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 54 cm. In goede staat.
E. Wolff. Duitse School. Pluimvee bij voederbak. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Twee oude bronzen voorwerpen. Bestaande uit: Sluitgewichten set. Penning, Laur-Jansz-Coster 1909 - 1934. Federatie boekdrukkerijen bonden. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.
Twee grote oude messing tafellampen met messing bewerkte voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 - 84 cm. In goede staat.
Eikenhouten Barok-stijl commode met sterpoot en twee lades. Circa 1920. Afmeting: 80 x 97 x 54 cm. In goede staat.
Vier antieke Duitse notenhouten Gründerzeit stoelen. Circa 1880. Stoffering versleten. Afmeting: 94 x 40 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Drie Engelse Windsor armleunstoelen gemaakt van beukenhout. Tweede helft 20e eeuw. Goede kwaliteit. Afmeting: 114 x 66 x 54 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen siervaas met florale decors en paradijsvogel. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 79 x 29 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oude zeven-delige Chinese kalligrafeerset, kunstwerk in doos, inktsteen en Chinees messing telraam. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: 8 - 26 cm. In goede staat.
Armband met bloedkoralen voorzien van geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 4 rijen van kleine ronde bloedkoralen, ø 3 mm, bevestigd met eindstukken aan een langwerpige sluiting met graveerwerk. l...
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari kaststel. Bodemrand dekselvaas beschadigd. Tuin decors met goud. Afmeting: 18 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen theebus met rondom figuren decor en bodemmerk. Afmeting: 17 x 10 cm ø. In goede staat.
Zilveren doos, 925/000, rechthoekig model met guilloche bewerking aan de bovenzijde, voorzien van een scharnier en houten interieur. 10x12x3cm. In goede staat
Theo van Wijngaarden. 1874 - 1952. Visser in boot bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Frans Baaijens. 1896 - 1970. Groot zeegezicht schepen in storm. Olieverf op linnen. Afmeting: 77 x 107 cm. In redelijke staat.
Lot zilver met 4 theelepels, model kardinaal, suikerschep in Art Deco-stijl, een jamlepel met bloemensteel, een briefopener met Oosters figuur en een inklapbare kam met zilver, voorzien van biedermeie...
Decoratieve, met koper beslagen ikoon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 26,5 x 20 x 2,5 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse messing reisschrijfset. Penhouder + inktpot. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Tinnen Louis Seize kastanjevaas met leeuwenkoppen. Handbeschilderd, vee decors. Circa 1800. Afmeting: H 32 cm. In redelijk/goede staat.
Negen antieke Hollandse fietsplaatjes (t.b.v. rijwiel belasting). 30er - 40er Jaren. Afmeting: 5,5 - 6 cm. In goede staat.
Twee handgeschilderde bevrijdings kalenders met Engelse vliegtuigen boven Engeland 1946. Eén aquarel en één lithografie. Afmeting: 31 x 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Amerikaanse WO II, The Warner Bross, Mai 1918. Militaria vest en Band of Brothers dolk van rubber. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijk/goede staat.