Bijzondere gouden broche, 750/000, in de vorm van een wesp, gemaakt met diamanten, totaal ca 0,10 ct, robijn en een ovaal cabouchon geslepen groen agaat in een scharnierende zetkast. Bijzonder gedeta...
Gouden ronde hanger, 585/000, versierd met een Franse lelie gemaakt uit diamanten met een oud slijpsel. ø 20 mm. ca 3,6 gram. In goede staat
Fraaie geelgouden hanger, 585/000, met jadefiguur en diamant. Handgemaakte hanger met een Guan Ying figuur gesneden uit jade, geplaatst in een gekrulde rand versierd met 7 briljant geslepen diamanten,...
Heinrich Zille. 1858 - 1929. Duitse School. Met boek. Twee meisjes in winterkleding. Pastel op papier. Afmeting: 24 x 15 cm. In goede staat.
Renso Tamse. Wild en natuur schilder. Zwaan. Aquarel op papier. Afmeting: 52 x 97 cm. In goede staat.
Naar J.H. Verheijen. 19e Eeuw. Stadsgezicht met paard en figuren. Afmeting: 50 x 41 cm. In goede staat.
Grote Napoleon III Empire hanglamp. Gepatineerd en verguld messing. Electrisch, 7-lichts. Afmeting: 100 x 70 cm ø. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinese/Japanse bronzen siervazen met draken en olifant basement. Twee-delig. Afmeting: 38 x 21 x 12 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met achtdaags-uurwerk en mooie beschilderde wijzerplaat. Met seconden en datum aanduiding. Afmeting: 225 cm. In goede staat.
Oude bruin lederen armleunstoel met patina. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 87 x 82 cm. In goede staat.
Drie maal authentieke Romeinse glazen voorwerpen. Bestaande uit: Flacon met noppen, goed. Knijpflacon, goed. Schaaltje met geribbelde structuur, gerestaureerd. Afmeting: 5 - 11 cm. In redelijk/goede s...
17e - 18e Eeuwse grote Chinees porseleinen sierschotel met bodemmerk en florale decor. Twee haarlijnen en één chip. Afmeting: ø 37 cm. In redelijke staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met apart zeldzaam bodemmerk. Met florale decor. Afmeting: ø 35,5 cm. In goede staat.
Buiten gewoon grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met paradijsvogels, eenden, floraal en goud decor. Afmeting: ø 61,5 cm. Eén oude haarlijn. In redelijk/goede staat.
Kleine antieke notenhouten symphonium speeldoos met diverse speelplaten. Circa 1900. Afmeting: 11 x 17,5 x 14 cm. In goede staat.
Twee grote gietijzeren tuinvazen. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x 50 cm ø. In goede staat.
Twee grote gietijzeren tuinvazen. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 40 ø cm. In goede staat.
Louis Seize commode/klap buffet. 18e Eeuws. Mahoniehout gefineerd met diverse intarsia, zijwanden met schuifplanken. Als het opgeklapt is zit er binnen in een zinken wasbak. Meubel is recentelijk prof...
Geelgouden armband, 585/000, met bolle gourmetschakels, voorzien van bakslot en veiligheid. Breedte 6 mm. ca 20, 6 gram. 18 cm. In goede staat
Collier van bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000. Collier van 2 rijen tonvormige bloedkoralen, ø5,5x7mm, bevestigd aan een gouden sluiting, ø 20 mm, met geschulpte rand en bezet met 7 bloedko...
Antieke geelgouden hanger en broche, 585/000, met bloedkoraal, streeksieraden. Hanger gemaakt van een miutsenbel met peervormige hanger met baard en bloedkoraal, 6cm, en een ovale broche met baard en ...
Bijzonder zilveren zakhorloge, Frankrijk, Wijzerplaat beschreven met "De Bolle a Paris". Met bijzondere stofdeksel met venster. ø 54 mm. In zeer goede staat
Guy Olivier. 2007. 1964 - . Dame met wijnglas. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1800. Stilleven met fruit, porselein, tin, glas en kreeft. Professioneel gereinigd en gedoubleerd. Olieverf op linnen. Afmeting: 96 x 76 cm. In goede staat.