Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 12. Oktober 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Lederen armleunstoel
Ergebnis: 325 EUR

Oude bruin lederen armleunstoel met patina. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 87 x 82 cm. In goede staat.

Majolica Jugendstil tableau
Startpreis 70 EUR

Drie-delig Majolica Jugendstil tableau. 20e Eeuw. Afmeting: 45,5 x 15 cm. In goede staat.

Set Kang Xi kop en schotels
Ergebnis: 550 EUR

Zeldzame twaalf-delige 18e - 19e eeuwse Chinese Kang Xi kop en schotel set met gecontourneerde omranding en peterselie decors. Gemerkt. Eén schoteltje gelijmd. Verder in zéér goede staat. Geen chips....

Lyra naaitafel, 19e eeuw
Startpreis 180 EUR

19e Eeuwse mahonie lyra naaitafel met wolhouder. Circa 1840. Biedermeier. Mooi binnenwerk. Kleine beschadigingen. Afmeting: 84 x 40 x 37 cm. In redelijke staat.

7x 18e Eeuws Chinees porselein
Ergebnis: 210 EUR

Zeven maal 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Drie cups Familie Rose met figuren in landschap decor, twee met haarlijn. Twee cups, jonglerende Chinesen decor, één haarlijn. Eén schotel, figur...

Engels tafeltje, 1820
Ergebnis: 80 EUR

19e Eeuwse kleine mahoniehouten Pembroke bijzettafel met drie-spant poot. Afmeting: 70 x 53 x 39 cm. In goede staat.

Barok-stijl stoel
Ergebnis: 100 EUR

Barok-stijl stoel met gecapucineerde rugleuning en armen. Stoel heeft divers snijwerk en is voorzien van cognac-kleurige lederen bekleding. Leer iets craquele. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 x 8...

Antieke Kutani dekselpot
Ergebnis: 140 EUR

Grote antieke Japans porseleinen Kutani dekselvaas met vogels en florale beschildering + goud decor. Gesigneerd, mooie kwaliteit. Afmeting: 43 x 21 cm ø. In goede staat.

Wortelnoten schrijfsecretaire
Ergebnis: 300 EUR

Hollandse wortelnoten Willem III schrijfsecretaire met rol-cylinder en uitschuifbaar blad. Lades achter deuren bij opstand. Vogeloog ahorn fineer in lades binnenleven. Circa 1870. Afmeting: 208 x 100 ...

Delftse plaquette, 20e eeuw
Ergebnis: 140 EUR

Zeer grote Delfts keramieken plaquette met Hollands dorpsgezicht. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 52 cm. In goede staat.

3-Delig Frans olie/azijn stel
Startpreis 40 EUR

Drie-delige oude Franse Fayence olie-azijn stel. 20e Eeuw. Twee maal chip glazuurschade. Afmeting: 17 x 19 x 10 cm. In goede staat.

Eiken Renaissance kast
Ergebnis: 60 EUR

Eikenhouten Renaissance-stijl kast. Twee-deurs kastje. Deuren poort-model met snijwerk. Geheel staand op zwarte bolpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 x 126 x 42 cm. In goede staat.

Engelse tafel, 19e eeuw
Startpreis 125 EUR

19e Eeuwse Engelse tafel met chinoiserie beschilderingen op blad. Reliëf beschildering met parelmoer inleg, pauwen in landschap decor en koperen omranding. Bijzondere mooie kwaliteit! Afmeting: 69 x 9...

Familie Rose bord, 19e eeuw
Startpreis 110 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met vogels, vlinders en florale decor. Afmeting: ø 24,5 cm. In goede staat.

6x Victoriaanse stoelen, 19e eeuw
Ergebnis: 90 EUR

Zes stuks 19e eeuwse Engelse mahoniehouten Victoriaanse stoelen met goede velours bekleding. Afmeting: 90 x 68 x 50 cm. In goede staat.

3x Antiek keramiek
Startpreis 50 EUR

Drie maal antiek keramiek. Bestaande uit: Schaal, fruit decor, Keramis Belgium. Vleesschaal, vredesduif, Boch Belgium. Tassa, fruitmand decor, Boch Belgium. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.

3x Antiek Majolica Jugendstil, 1915
Startpreis 60 EUR

Drie maal antiek Majolica Jugendstil, floraal. Circa 1915. Eén maal presenteerblad, Sarrequemines. Eén maal vaas lissen, St. Element. Eén maal schenkkan, genummerd. Afmeting: 26 - 30 cm. In goede sta...

2x Tafel met 2 stoelen
Startpreis 125 EUR

Twee antieke historisme kwabbentafels met klauwpoten, één notenhout en één eikenhout. Circa 1890. Plus twee notenhouten stoelen met klauwpoten. Afmeting: 70 x 70 cm ø en 72 x 98 cm ø. In goede staat.

Franse bijzettafel, messing/marmer
Startpreis 100 EUR

Franse notenhouten kleine bijzettafel met lade, marmeren blad en messing. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 40 cm ø. In goede staat.

Til top tafel
Startpreis 75 EUR

18e - 19e Eeuwse Engelse eikenhouten til top tafel. Afmeting: 72 x 78 cm. In goede staat.

5x Antieke Chinese Cargo schalen
Ergebnis: 200 EUR

Vijf maal antiek Chinees Cargo porselein. 17e - 18e Eeuw. Vier schalen en grote celadon kom met reliëf. Eén schaal heeft haarlijnen. Afmeting: 19 - 32 cm. In goede staat.

3x Imari schotels
Ergebnis: 60 EUR

Drie stuks 19e eeuwse Imari porseleinen schalen. Schelpvorm, met florale, paradijsvogel en goud decor (divers). Grootste heeft haarlijn. Afmeting: 22 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

2x Lampenvoeten, Lladro+Wedgwood
Startpreis 40 EUR

Twee aardewerken lampenvoeten. Eén maal Wedgwood of Etruria, keramiek. Eén maal Lladro Spain, porselein. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 - 32 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 104 x 89 cm.
Ergebnis: 50 EUR

Oud Perzisch kleed met florale en dieren decor. Afmeting: 104 x 89 cm. In goede staat.