Twee Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Jin figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 - 31 cm. In goede staat.
Drie maal antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: Drinkbeker met drie oren, chip. Tuitvaas, goed. Vaas, goed. Afmeting: 20 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude messing lampenvoeten. Griekse zuilen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 - 63 cm. In goede staat.
Zilverenbowllepel, 833/000, met ovale bak met 2 schenktuiten en een gecontourneerde steel versierd met biedermeier graveerwerk. MT.: A.Kuilenburg, Schoonhoven jl.: x:1882. 22 cm, ca 65 gram. In zeer g...
830/000 Zilveren Jugendstil boterspatel met graveringen. En een vleesvorkje. Beide met fraaie decoraties aan voor- en achterzijde van de stelen. Voorzien van oude belastingkeurmerken. 1893 - 1906. Gew...
Groot antiek koper-overlay figuur door Omer Dierickx, 1862 - 1939. Naakte dame. Afmeting: 72 cm. In goede staat.
Zilveren armband, 835/000, met een Gourmetschakel, voorzien van een bakslot. Breedte 9,5mm, lengte 21,5cm. ca 34,5 gram. In goede staat
Spaanse porseleinen lampenvoet met engelenkopjes. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H. 40 cm. In goede staat. Chips mogelijk.
Italiaans houtgestoken figuur. Oude man met putti. Gepolychromeerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Vier aparte 18e eeuwse Chinees porseleinen draken kop + schotels met goud decor. Eén kopje gelijmd, één kopje haarlijn. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke mechanische schouwophaal montuur met messing, in krat. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: circa 70 x 50 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek paardentuig. Circa 1900. Hout, leder, ijzer + messing. Afmeting: 87 x 51 x 21 cm. In goede staat.
Zuid-Duits houtgestoken (vurenhout) religieus 18e eeuws Barok snijwerk met originele polychromie. Afmeting: 35 x 21 x 12 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Japanse cloisonne vaas met bronzen monturen en florale decors. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Vijf maal 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Imari kom, twee Familie Rose kinderborden, waarvan één met haarlijn. Bloemvaas decor, randschade. Tuin met bamboe, haarscheur + chips. Afmeting: 1...
Antieke zilveren papegaaienbeugel met rokhaak en tas. Gedreven beugel met papegaaien en floraal patroon, en een rokhaak met een afbeelding van een bloemenmand. Vermoedelijk J.v. Wijngaarden Leeuwarden...
Zilveren 800/000 kinderlepel met parelrand en inscriptie 'Ineke 7-9-"28", en een 835/000 zilveren kinderschuifje met puntfilet en inscriptie 'Ineke 7-9-"28". MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist. Circa...
Oud eikenhouten Heilig kruis met gesneden gesigneerde Corpus Christi. Door Antheunis. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Grote handbeschilderde oude geëlektrificeerde olielamp met messing. 20e Eeuw. Afmeting: H 76 cm. In goede staat.
Oude 220 Volt kofferplatenspeler. 50-er Jaren. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: 13 x 35 x 28 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek ijzeren strijkijzer met schrift: Chowohry Special 14. Afmeting: 21 x 22 x 17 cm. In goede staat.
Twee kopergeslagen wandschilderijen met taveerne voorstellingen. Circa 1900. Afmeting: 50 x 39 cm. In goede staat.
Duitse 19e eeuwse historisme kaarskandelaar met putti. Drie-lichts. Circa 1880. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Antieke bijbel anno 1716 met messing sluitingen. Staten Generael. Dordrecht, Pieter Keur en Amsterdam, Pieter Rotterdam. Originele band. Beschadigd. Afmeting: 11 x 35 x 23 cm. In matige staat.