Zilveren ring, 925/000, met stenen. Zilveren ring uit gewikkeld draad met vierkante, rond en ovale zetkasten bezet met oranje bruine stenen. Breedte 37 mm. ø53 ca 24,9 gram. Gedragen, in goede staat
Zilveren hanger, 925/000, met zwarte zirconia's, floraal model meet staafjes. lengte 63 mm. Nieuw.
Zilveren 800/000 Djokja cakevork met graveerwerk en fraaie bloemensteel. MT.: TS in vierkant. Gewicht: circa 45 gr. Lengte: 20 cm. In goede staat.
Zilveren 835/000 cakevork met fraaie ajour gezaagde en gegraveerde bloemen. MT.: Fa. Moerkerk & Co. Haarlem. Circa 1941. Lengte: 19 cm. Gewicht: circa 22 gr. In goede staat.
Twee 835/000 zilveren Art Deco gebaksvorkjes. Steel gematteerd en bekroond met opengewerkt kroontje. MT.: A.H. Kuylenberg, Schoonhoven. Anno 1928. Lengte: 11 cm. Gewicht: circa 19 gr. In goede staat.
Antieke veterhaak met zilveren 925/000 heft, voorzien van gedreven engelenhoofden met vleugels. MT.: S. Blanckensee & Son Ltd. Birmingham. jl. D 1903. In goede staat.
Geslepen kristallen roomkan met oorgreep, diverse slijpsels en geslepen ster op de bodem. Voorzien van zilveren 835/000 bovenrand met schenktuit en parelrand. MT.: P.J. Bierenbroodspot en J.P. v.d. St...
Duits mes + vleesvork. Duits mes met 800/000 zilveren heft met florale motieven. Vleesvork met fraai zilveren heft met twee-zijdige florale motieven. Lengte: 21 cm. In goede staat.
Geslepen kristallen asbak met fraaie geslepen ster op de bodem. Met zilveren 835/000 montuur. MT.: J. Kohler - Amsterdam. Afmeting: ø 8 cm. In goede staat.
Collier van gitten, gefacetteerd ø 9,5 mm, met kleine kraaltjes ertussen bevestigd aan een zilveren sluiting, 925/000. Lengte 45 cm.
Lot met 3 zilveren sieraden, 925/000, met 2 armbanden en een enkelbandje versierd met bollen en dolfijnen. totaal ca 14,5 gram. In goede staat
Fraai uitgewerkt schmuckcollier uit geelmetaal, similie en lichtblauwe stenen. In goede staat
Twee lithografieën. M. Houtman, Naïeve figuratieve voorstelling + Joan Dinsbach. Lithografieën op papier. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 27 cm. In goede staat.
A.G.A. Krumme. Vrouwelijk naakt. Houtskool op papier. Afmeting: 32 x 20 cm. In goede staat.
Beatrice Kluivers '89. 1945 Leiden - Enschede. 1/12 Abstract figuratief. Linosnede op papier. Afmeting: 16 x 19 cm. In goede staat.
Giele Roelofs. 1907 - 1976. Twee tekeningen Joodse figuren met keppel. Tekening op papier. Afmeting: 15 x 11 cm en 14 x 12 cm. In goede staat.
Kavel met tientallen aanstekers van verschillende merken. Ongetest in diverse condities.
Oude glazen bewerkte etagere met plated bewerkte houder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 24 cm. In goede staat.
Antieke mechanische schouwophaal montuur met messing, in krat. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: circa 70 x 50 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Zes maal Oosters. 20e Eeuw. Twee Perzische dekseldoosjes van natuursteen, handbeschilderd. Twee cloisonne kogels in houder. Twee dekseldoosjes met porseleinen incomplete opiumpijp. Afmeting: 4 - 11 cm...
Handbeschilderd Hindelopen presenteertableau. Monogram A.J. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 36 x 2 cm. In goede staat.
Twee Hollandse medailles. Eén maal medaille voor openbare orde en veiligheid. Eén maal zilveren medaille voor langdurige trouw dienst Juliana 1948. Afmeting: ø 1,2 - ø 3,5 cm. In goede staat.
Lot folders/affiches WO II. Onder andere: Programma Nationale Jongerenverbond, De Trom - Bevrijdingsnummer 1944, en proclamatie Het Nationaal Jongerenverbond 1940, en Het eerste verboden..... etc. Afm...
Antiquarisch boek WO II. Stormers in de branding. Door Jac. Roelofs. Uitgeverij Roskam Amsterdam. Afmeting: 3 x 23 x 16 cm. In goede staat.