Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 12. Oktober 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Lot Imari porselein, 19e eeuw
Startpreis 50 EUR

Drie delen 19e eeuws Japans Imari porselein. Eén schelpvormige schaal met tuin decor + goud. Twee gecontourneerde schalen met goud + floraal decor. Afmeting: 17,5 - 32 cm. In goede staat.

2x Messing kandelaar
Ergebnis: 40 EUR

Twee antieke messing Jugendstil kaarskandelaren. Edelman + edelvrouw. Circa 1915. Afmeting: 27 x 14 cm ø. In goede staat.

2x Chinese gemberpotten
Startpreis 50 EUR

Twee Chinese gemberpotten met Samson en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 13 cm ø. In goede staat.

Gouden ring met parel
Startpreis 125 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met goud met zilveren rozet bezet met parel en diamantjes met een oudslijpsel. ø rozet 17 mm. klein stukje van rozet ontbreekt. ø 56, ca 4,0 gram. In goede staat

Lot divers oud/antiek Imari (5x)
Startpreis 50 EUR

Vijf maal divers oud/antiek porselein/keramiek met Imari decors. Circa 1900 - 1980. Bestaande uit: Drie kommen, circa 1900. Eén koektrommel, circa 1930. Eén vaas, circa 1980. Afmeting: 9 - 21 cm. In g...

Zilveren hanger met kleurstenen
Ergebnis: 15 EUR

Zilveren hanger, 925/000, met kleurstenen. Zilveren gerhodineerde hanger in een bloemvorm bezet met peervormig gefacetteerde topaas, amethist en citrien. Grootte 17x10 mm. ca 1,1 gram. Nieuw

Zilveren snuifdoosje
Ergebnis: 130 EUR

Zilveren snuifdoosje, Louis XVI, gecontourneerd model met miniatuur schilderijtje met figuren op ivoor, iets vervaagt. Vermoedelijk 18e eeuw, Duits Nürberg. 6x4,5cm. Voorzien van onedele binnenbak.

Octagonale Familie Rose schotel, 18e eeuw
Ergebnis: 30 EUR

Zeer grote octagonale 18e eeuwse Chinese Familie Rose schotel met tuin decor. Gelijmd. Afmeting: 36 x 36 cm. In matige staat.

3 Zilveren armbanden
Startpreis 45 EUR

Drie zilveren armbanden, 925/000, een zilveren schakelband versierd met parelmoer, 5 mm, een gerhodineerde schakelband met zirconia's, 6 mm, en een slavenband, bol rechthoekig model, 9 mm, met dop. To...

2x Grote oude Chinese siervazen
Startpreis 500 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen siervazen. Keizerlijk geel met draken en bloesems, craquele glazuur. Met bodemmerk en merktekens. Afmeting: 47 x 30 cm ø. In goede staat.

Kandelaar en vaas met zilver
Startpreis 75 EUR

Een kandelaar en vaas met zilver en kristal, 925/000, een lage tafelkandelaar op ronde zilveren voet met zilveren licht voorzien van een kristallen nodus met ruitslijpsel. ø9x6,5cm en een bijpassende ...

19e Eeuwse naaikist
Ergebnis: 70 EUR

Grote 19e eeuwse wortelnoten naaikist met deksel, vakverdeling en lade. Afmeting: 15 x 39 x 28 cm. In goede staat.

Porseleinen boeddha beeld
Startpreis 50 EUR

Zeer groot porseleinen boeddha beeld met vergulding. Handbeschilderd, zittend op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.

Zilveren armband met onyx
Ergebnis: 40 EUR

Zilveren slavenband, 835/000, voorzien van een gematteerde bewerking, bezet met een ovaal cabouchon geslepen onyx. Voorzien van een scharnier, bakslot en veiligheid. ca 26 gram. Breedte 4-21 mm, ø 48x...

Gouden hanger met carneool
Startpreis 75 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met carneool. Ronde opengewerkte hanger met in het midden een rond gefacetteerde carneool. ø hanger 18 mm. ca 2,4 gram. In goede staat

2x Kantonese vazen, 19e eeuw
Ergebnis: 400 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinese Kantonese porseleinen siervazen met Familie Rose decors, figuren, goud, bloemen, salamanders etc. Grote vaas bovenrand gerestaureerd. Afmeting: 36 - 45,5 cm. In redelijk/...

Isaac Israels, Portret
Ergebnis: 12.000 EUR

Isaac Lazerus Israels 1925 (1865 - 1934 Amsterdam), olieverf op linnen, portret van Mevr. Melie Pan 1925 (taxatierapport voorhanden FL. 60.000,- ) 60x50cm. Cond.: G

Zilveren vaasje
Startpreis 60 EUR

Zilveren vaasje, 800/000, balustervormig model met knerrenrand geplaatst op een ronde voet met parelrand. ø5x13cm. ca 80 gram. MT.: Greggio Rino, Selvazza. In goede staat

Chinese gemberpot, 19e eeuw
Startpreis 50 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen gemberpot zonder deksel met verso tekst, florale en vogel decor. Bodemmerk. Chip voet. Afmeting: 23 x 18 cm ø. In redelijke staat.

Bronzen zwanentafel
Ergebnis: 650 EUR

Grote bronzen zwanentafel met glasplaat als blad. Eind 20e eeuw. Afmeting: 80 x 86 x 100 cm. In goede staat.

R. Graafland, Meisje in landschap
Ergebnis: 275 EUR

R. Graafland. Circa 1920. Meisje in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 33 cm. In goede staat.

Glazen stolp met boeket, 19e eeuw
Ergebnis: 40 EUR

19e Eeuws Frans porseleinen vaas met zijdebloemen onder glazen stolp. Afmeting: 49 x 20 cm ø. In goede staat.

2x Imari bloempotten
Ergebnis: 110 EUR

Twee maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen bloempotten met florale decors. Afmeting: ø 15,5 - 19 cm. In goede staat.

Zilveren loddereindoosje, 1881
Ergebnis: 80 EUR

Acht-kantig zilveren 835/000 loddereindoosje met opgehoogd deksel en florale gravering met slingers. jl.: W: 1881. Licht bedeukt. Afmeting: 2,7 x 5 cm. Gewicht: circa 20 gr. In redelijk/goede staat.