Drie delen 19e eeuws Japans Imari porselein. Eén schelpvormige schaal met tuin decor + goud. Twee gecontourneerde schalen met goud + floraal decor. Afmeting: 17,5 - 32 cm. In goede staat.
Twee antieke messing Jugendstil kaarskandelaren. Edelman + edelvrouw. Circa 1915. Afmeting: 27 x 14 cm ø. In goede staat.
Twee Chinese gemberpotten met Samson en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 13 cm ø. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met goud met zilveren rozet bezet met parel en diamantjes met een oudslijpsel. ø rozet 17 mm. klein stukje van rozet ontbreekt. ø 56, ca 4,0 gram. In goede staat
Vijf maal divers oud/antiek porselein/keramiek met Imari decors. Circa 1900 - 1980. Bestaande uit: Drie kommen, circa 1900. Eén koektrommel, circa 1930. Eén vaas, circa 1980. Afmeting: 9 - 21 cm. In g...
Zilveren hanger, 925/000, met kleurstenen. Zilveren gerhodineerde hanger in een bloemvorm bezet met peervormig gefacetteerde topaas, amethist en citrien. Grootte 17x10 mm. ca 1,1 gram. Nieuw
Zilveren snuifdoosje, Louis XVI, gecontourneerd model met miniatuur schilderijtje met figuren op ivoor, iets vervaagt. Vermoedelijk 18e eeuw, Duits Nürberg. 6x4,5cm. Voorzien van onedele binnenbak.
Zeer grote octagonale 18e eeuwse Chinese Familie Rose schotel met tuin decor. Gelijmd. Afmeting: 36 x 36 cm. In matige staat.
Drie zilveren armbanden, 925/000, een zilveren schakelband versierd met parelmoer, 5 mm, een gerhodineerde schakelband met zirconia's, 6 mm, en een slavenband, bol rechthoekig model, 9 mm, met dop. To...
Twee grote oude Chinees porseleinen siervazen. Keizerlijk geel met draken en bloesems, craquele glazuur. Met bodemmerk en merktekens. Afmeting: 47 x 30 cm ø. In goede staat.
Een kandelaar en vaas met zilver en kristal, 925/000, een lage tafelkandelaar op ronde zilveren voet met zilveren licht voorzien van een kristallen nodus met ruitslijpsel. ø9x6,5cm en een bijpassende ...
Grote 19e eeuwse wortelnoten naaikist met deksel, vakverdeling en lade. Afmeting: 15 x 39 x 28 cm. In goede staat.
Zeer groot porseleinen boeddha beeld met vergulding. Handbeschilderd, zittend op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Zilveren slavenband, 835/000, voorzien van een gematteerde bewerking, bezet met een ovaal cabouchon geslepen onyx. Voorzien van een scharnier, bakslot en veiligheid. ca 26 gram. Breedte 4-21 mm, ø 48x...
Geelgouden hanger, 585/000, met carneool. Ronde opengewerkte hanger met in het midden een rond gefacetteerde carneool. ø hanger 18 mm. ca 2,4 gram. In goede staat
Twee grote 19e eeuwse Chinese Kantonese porseleinen siervazen met Familie Rose decors, figuren, goud, bloemen, salamanders etc. Grote vaas bovenrand gerestaureerd. Afmeting: 36 - 45,5 cm. In redelijk/...
Isaac Lazerus Israels 1925 (1865 - 1934 Amsterdam), olieverf op linnen, portret van Mevr. Melie Pan 1925 (taxatierapport voorhanden FL. 60.000,- ) 60x50cm. Cond.: G
Zilveren vaasje, 800/000, balustervormig model met knerrenrand geplaatst op een ronde voet met parelrand. ø5x13cm. ca 80 gram. MT.: Greggio Rino, Selvazza. In goede staat
19e Eeuwse Chinees porseleinen gemberpot zonder deksel met verso tekst, florale en vogel decor. Bodemmerk. Chip voet. Afmeting: 23 x 18 cm ø. In redelijke staat.
Grote bronzen zwanentafel met glasplaat als blad. Eind 20e eeuw. Afmeting: 80 x 86 x 100 cm. In goede staat.
R. Graafland. Circa 1920. Meisje in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 33 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans porseleinen vaas met zijdebloemen onder glazen stolp. Afmeting: 49 x 20 cm ø. In goede staat.
Twee maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen bloempotten met florale decors. Afmeting: ø 15,5 - 19 cm. In goede staat.
Acht-kantig zilveren 835/000 loddereindoosje met opgehoogd deksel en florale gravering met slingers. jl.: W: 1881. Licht bedeukt. Afmeting: 2,7 x 5 cm. Gewicht: circa 20 gr. In redelijk/goede staat.