Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 12. Oktober 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Twee antieke Chinese gemberpotten
Ergebnis: 160 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen gemberpotten met kustplaatsen decor. Afmeting: 22 x 21 cm ø. In goede staat.

Voetenbankje, Kersen
Ergebnis: 120 EUR

Duitse kersenhouten Biedermeier-stijl voetenbank met goede Biedermeier stoffering. Afmeting: 38 x 63 x 35 cm. In goede staat.

6x Makkums aardewerk
Startpreis 45 EUR

Zes delen Hollands Makkums polychrome aardewerk. Bestaande uit: Schenkkan, en vijf schalen. Afmeting: 15,5 - 23 cm. In goede staat.

Antieke theestoof, 19e eeuw
Startpreis 60 EUR

Prachtige 19e eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Antieke Louis Seize spiegel, 1800
Startpreis 275 EUR

Antieke Louis Seize spiegel met ovaal schilderij op metaal en intarsia. Circa 1800. Beschadigd, maar stukjes los fineer erbij. Afmeting: 117 x 57 cm. In goede staat.

Antieke bronzen hanglamp, 1920
Startpreis 100 EUR

Grote antieke bronzen met messing hanglamp met kariatiden etc. Circa 1920. Tien-lichts. Empire-stijl. Afmeting: 70 x 67 cm ø. In goede staat.

Gouden broche met carneool
Startpreis 150 EUR

Gouden broche 585/000 met carneool. Ovale broche met roodbruine carneool in een gladde GG zetting, ø 35x27 mm. ca 11.9 gr

3x Oude bontjas
Startpreis 100 EUR

Drie oude dames bontjassen. Divers. Afmeting: 70 - 110 cm. In goede staat.

Schwarzwald wandkastje, 1900
Startpreis 60 EUR

Duits Schwarzwald wandkastje. Houtgestoken wandkast met ranken. Circa 1900. Afmeting: 48 x 33 x 14 cm. In goede staat.

Antiek zilveren knipkoker, 18e eeuw
Startpreis 280 EUR

Zeldzame 18e eeuwse antiek zilveren knipkoker met fraai gegraveerd familiewapen. Onduidelijke keuren aan de binnenzijde van het deksel. Circa 1750. Enkele deukjes, verder in goede staat. Afmeting: 9 x...

Chinese blauw/witte kom, 18e - 19e eeuw
Startpreis 300 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen kom met bodemmerk. Hert in landschap en florale coulissen. Eén chip. Afmeting: 4,8 x 15,4 cm ø. In redelijke staat.

Gouden creolen
Ergebnis: 100 EUR

Gouden creolen, 585/000, uit vierkante buis met gematteerde bewerking en een gegraveerd patroon. Breedte 4 mm. ø 24 mm. ca 5,1 gram. In goede staat

Chinese gemberpot
Startpreis 50 EUR

Oude Chinees porseleinen gemberpot met bodemmerk. Spelende Chinese figuren. Afmeting: 9,5 x 10,5 cm. In goede staat.

Antieke dekselvaas, 1920
Startpreis 150 EUR

Grote antieke Duitse porseleinen dekselvaas met florale decor. Gemerkt Roloff. Circa 1920. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

2 Dameshorloges
Ergebnis: 30 EUR

Twee horloges, een vierkant gouden horloge, 585/000, Roamer, met nylonband en een Tissot dameshorloge goldplated, seaseven, klein rond model, kroon ontbreekt.

9x Fietsplaatjes (rijwiel belasting)
Startpreis 100 EUR

Negen antieke Hollandse fietsplaatjes (t.b.v. rijwiel belasting). 30er - 40er Jaren. Afmeting: 5,5 - 6 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Figuratieve compositie
Ergebnis: 2.500 EUR

Jan te Wierik. Hengelo 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 145 cm. In goede staat.

3x Engelse Windsor armleunstoelen
Startpreis 150 EUR

Drie Engelse Windsor armleunstoelen gemaakt van beukenhout. Tweede helft 20e eeuw. Goede kwaliteit. Afmeting: 114 x 66 x 54 cm. In goede staat.

Tinnen kastanjevaas, 1800
Ergebnis: 40 EUR

Tinnen Louis Seize kastanjevaas met leeuwenkoppen. Handbeschilderd, vee decors. Circa 1800. Afmeting: H 32 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese inktpot, 19e eeuw
Startpreis 40 EUR

Antieke 19e eeuwse messing reisschrijfset. Penhouder + inktpot. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

4x Gründer stoelen, 1880
Startpreis 100 EUR

Vier antieke Duitse notenhouten Gründerzeit stoelen. Circa 1880. Stoffering versleten. Afmeting: 94 x 40 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

Eiken commode barok stijl
Startpreis 80 EUR

Eikenhouten Barok-stijl commode met sterpoot en twee lades. Circa 1920. Afmeting: 80 x 97 x 54 cm. In goede staat.

Oude Chinese theebus
Startpreis 40 EUR

Oude Chinees porseleinen theebus met rondom figuren decor en bodemmerk. Afmeting: 17 x 10 cm ø. In goede staat.

Imari kaststel, 18e eeuw
Startpreis 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari kaststel. Bodemrand dekselvaas beschadigd. Tuin decors met goud. Afmeting: 18 - 29 cm. In redelijk/goede staat.

Mogelijk L. Orr Boren, Interieur
Startpreis 250 EUR

Gesigneerd ORR. Mogelijk Louis Orr. Amerika 1879 - 1961. Boeren interieur, moeder met kinderen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Grote Imari siervaas
Ergebnis: 350 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen siervaas met florale decors en paradijsvogel. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 79 x 29 cm ø. In redelijk/goede staat.

2 Bijbels met zilver
Startpreis 180 EUR

Twee bijbels met zilveren slot, 833/000. Bijbel met bruin lederen kaft met gecontourneerd zilveren slot versierd met biedermeier bewerking, MT.: C.v.Gelderen Pz Schoonhoven, jl.:h:1867 9x16x6cm, bijbe...

Lot zilveren vorkjes/schepjes, 1911
Startpreis 110 EUR

Lot zilveren lepels en vorken, 833/000, 2 suikerscheppen met filetrand, een roomlepel en 2 vleesvorkjes met graveerwerk. ca 57 gram. In goede staat

Zilveren hanger en ring met blauwe steen
Startpreis 45 EUR

Grote zilveren hanger en ring, 925/000, met blauwe steen. langwerpige hanger met bewerking voorzien van een rechthoekig gefacetteerde blauwe steen en 3 kleine zirconia's met een ring met strakke band ...

4x Duitse bierpullen
Ergebnis: 100 EUR

Vier oude Duitse Fayence bierpullen. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 - 25 cm. In goede staat.

F. Lindberg, Fjord met huis en boot
Startpreis 400 EUR

F. Lindberg. Circa 1900. Groot werk. Duitse School. Fjord met huis en boot. Olieverf op linnen. Afmeting: 130 x 80 cm. In goede staat.

Joop Kroppf, Nettenboetsers bij duinen
Startpreis 950 EUR

Joop Kroppf. 1892 - 1979. Nettenboetsers bij de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 30 cm. In goede staat.

Oude 7-delige Chinese kalligrafeerset etc.
Startpreis 40 EUR

Oude zeven-delige Chinese kalligrafeerset, kunstwerk in doos, inktsteen en Chinees messing telraam. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: 8 - 26 cm. In goede staat.

2x Staande lampen
Ergebnis: 40 EUR

Twee grote oude messing tafellampen met messing bewerkte voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 - 84 cm. In goede staat.

2x Oude bronzen voorwerpen
Startpreis 40 EUR

Twee oude bronzen voorwerpen. Bestaande uit: Sluitgewichten set. Penning, Laur-Jansz-Coster 1909 - 1934. Federatie boekdrukkerijen bonden. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.

Chris Overbeeke, Konijnen familie
Startpreis 150 EUR

Chris Overbeeke. Ongesigneerd. In opdracht geschilderd als reclame. Konijnen familie. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.

Lot zilver
Ergebnis: 35 EUR

Lot zilver met 4 theelepels, model kardinaal, suikerschep in Art Deco-stijl, een jamlepel met bloemensteel, een briefopener met Oosters figuur en een inklapbare kam met zilver, voorzien van biedermeie...

Duits Biedermeier-stijl bureau
Ergebnis: 300 EUR

19e Eeuwse Duitse essenhouten fineer Biedermeier-stijl damesschrijfbureau met bandintarsia en geeboniseerde houten lijsten. Afmeting: 79 x 44 x 89 cm. In goede staat.

Staande kapstok, 1915
Ergebnis: 80 EUR

Eikenhouten Jugendstil staande kapstok met vier Majolica tegels, spiegel en opbergvak. Circa 1915. Afmeting: 210 x 90 x 27 cm. In goede staat.

Empire kastje, 1820
Ergebnis: 100 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire kastje met halve zuilen en kapitellen en jalouziedeuren. Circa 1820. Afmeting: 83 x 42 x 85 cm. In goede staat.

Zilveren tabaksdoos
Ergebnis: 45 EUR

Zilveren doos, 925/000, rechthoekig model met guilloche bewerking aan de bovenzijde, voorzien van een scharnier en houten interieur. 10x12x3cm. In goede staat

Kavel diverse aanstekers
Ergebnis: 40 EUR

Kavel met diverse aanstekers van verschillende merken. Ongetest in diverse condities.

Armband met bloedkoraal
Ergebnis: 90 EUR

Armband met bloedkoralen voorzien van geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 4 rijen van kleine ronde bloedkoralen, ø 3 mm, bevestigd met eindstukken aan een langwerpige sluiting met graveerwerk. l...

Leo Scheen, Havengezicht R'dam met Hotel New York
Ergebnis: 200 EUR

Leo Scheen. Havengezicht Rotterdam met hotel New York. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.

2x Antieke schildpad visitekaarthouders
Startpreis 80 EUR

Twee antieke schildpad visitekaarthouders. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 9,5 - 10,5 cm. In goede staat.

H. Kramer? IJsbreker op rivier
Startpreis 200 EUR

H. Kramer? Hollandse School. 19e Eeuw. IJsbreker op rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Engelse kinderstoel, 19e eeuw
Startpreis 100 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten kinderstoel. Afmeting: 62 x 35 x 35 cm. In goede staat.

Grote Japanse Satsuma vaas, 19e eeuw
Startpreis 250 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japanse Satsuma keramieken vaas met krijgers. Afmeting: 77 x 30 cm ø. In goede staat.

Oud lakwerk sieradenkistje, 20e eeuw
Ergebnis: 30 EUR

Oud Japans lakwerk sieradenkistje met deksel en twee lades. Goudkleurige beschildering hexagoon. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 21 x 21 cm. In goede staat.

Wortelnoten bijzettafel
Startpreis 225 EUR

Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel (wijntafel). Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 65 x 51 cm. In zéér goede staat.

Jean Leon, Dame met hoed
Ergebnis: 275 EUR

Jean Leon. Belgische School. Dame met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.

Gestoken minisetje
Startpreis 200 EUR

Drie-delig Chinees houtgestoken rood-gelakte miniset met houtgestoken tableau's onder glazen bladen. 20e Eeuw. Afmeting: 45 - 64 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese vazen
Ergebnis: 40 EUR

Twee oude Chinees porseleinen knobbelvazen met vier tekens. Bodemmerk. Paradijsvogel decors. Beide bovenrand beschadigd. Afmeting: 20 x 9,3 cm ø. In redelijke staat.

Zilveren breischede
Ergebnis: 80 EUR

Zilveren breischede, 833/000, groot model met diverse bewerkingen met o.a. getorste en ruitvormige randen. 19 cm. ca 31 gram. Deukje in verder in goede staat

Zilveren strooilepel
Startpreis 50 EUR

Zilveren strooilepel, 833/000, met rechthoekig gecontourneerde bak met gezaagd decor en graveerwerk, voorzien van een gecontourneerde steel met graveerwerk met cartouche. MT.: Cornelis van Gelderen Pz...

Hollandse eiken klaptafel, 1880
Ergebnis: 65 EUR

Hollandse eikenhouten Neo Renaissance klaptafel (wandtafel of eettafel). Circa 1880. Afmeting: 75 x 45 x 80 cm en 75 x 89 x 81 cm. In goede staat.

Eiken ladenkast, 1850
Ergebnis: 40 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten vier-laden commode. Circa 1850. Handvaten later. Afmeting: 95 x 93 x 41 cm. In redelijke/goede staat.

2 Gouden rijringen, 5 briljanten
Startpreis 150 EUR

Twee identieke geelgouden rijringen, 585/000, met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,20 crt. ø 53 totaal ca 3 gram.

Kindertafel + stoel
Startpreis 25 EUR

Oude eikenhouten kindertafel en mahonie kinderstoel. 20e Eeuw. Afmeting: 32 - 65 cm. In goede staat.

Chinese viool 1/4
Startpreis 60 EUR

Chinese 1/4 viool, net neksteun en strijkstok, compleet in etui. In goede staat

Doos diversen, antiek
Ergebnis: 45 EUR

Lot diversen, antiek. Onder andere: 19e Eeuwse grote glazen kerstballen, goed. Engelse kastkommen, beschadigingen. Dekseldoos etc... Afmeting: 40 x 50 x 45 cm. In redelijk/goede staat.

Ikoon
Startpreis 70 EUR

Decoratieve, met koper beslagen ikoon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 26,5 x 20 x 2,5 cm. In goede staat.

Frans Baaijens, Groot zeegezicht schepen in strorm
Startpreis 200 EUR

Frans Baaijens. 1896 - 1970. Groot zeegezicht schepen in storm. Olieverf op linnen. Afmeting: 77 x 107 cm. In redelijke staat.

Theo van Wijngaarden, Visser in boot bij avond
Startpreis 170 EUR

Theo van Wijngaarden. 1874 - 1952. Visser in boot bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Wortelnoten theestoof, 18e eeuw
Ergebnis: 110 EUR

18e Eeuwse Hollandse wortelnoten theestoof met koperen binnenbak en lade. Afmeting: 50 x 31 x 32 cm. In goede staat.

Mariabeeld met kind Jezus, 18e eeuw
Ergebnis: 650 EUR

Groot 18e eeuws houtgestoken Maria beeld met kindje Jezus, cherubijnkoppen met rest polychromie. Italië of Zuid-Duitsland. Afmeting: H 95 cm. In goede staat.

Vuurvergulde Charles Dix figuur, 19e eeuw
Startpreis 200 EUR

Antieke 19e eeuwse vuurvergulde Charles Dix figuur. Op latere zwart marmeren basement. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Chinees bronzen figuur, Chinese god op rots
Startpreis 100 EUR

19e Eeuws Chinees bronzen figuur. Chinese god op rots. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Cassette zilveren lepels
Startpreis 70 EUR

Cassette met 12 zilveren lepels, 835/000, voorzien van een puntbak met een gecontourneerde steel bekroond met een eikel. MT.: Van Kempen, Voorschoten. 11 cm. totaal ca 110

Loddereinfles met gouden dop
Startpreis 120 EUR

kristallen loddereinfles met geelgouden dop, 585/000, Gecontourneerde flacon met slijpwerk voorzien van geelgouden kraag en gecontourneerde bolle dop met graveerwerk. ø3x12cm. In goede staat

Antiek beeld, 1900
Ergebnis: 70 EUR

Groot antiek gepolychromeerd beeld van een rokende negroïde jongen, asbak in de hand, sigaret mist. Circa 1900. Gips. Hoed gerestaureerd. Afmeting: 76 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden speld met diamant
Startpreis 100 EUR

Gouden speld, 585/000, met diamant. Reverspeld met een rozet met oud-briljant geslepen diamanten totaal ca 0,40 crt. P/H ø 8,5mm. ca 1,4 gram. Voorzien van onedele veiligheid. In goede staat

Chinese wijsheer, 19e eeuw
Startpreis 100 EUR

19e Eeuwse Chinese goudlak van een wijsheer op lotusbloem. Licht beschadigd. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Antiek inktstel, 1880
Ergebnis: 35 EUR

Drie-delig Duits antiek plated messing historisme bureau-inktstel met figuren, putti etc. Circa 1880. Afmeting: 12 - 22 cm. In goede staat.

Beeld op marmeren voet
Startpreis 50 EUR

Cementen damesbuste op marmeren piedestal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 108 cm. In goede staat.

20 Aanstekers
Ergebnis: 40 EUR

Kavel met 20 aanstekers waaronder; Sim, Kawee, Flambeau, Augusta Automatic, Silvermatch, Helo, Colibri, Regent, Ibelo.. Ongetest in diverse condities.

Antieke Duitse wandschotel 1701
Ergebnis: 45 EUR

Antieke Duitse messing gehamerde wandschotel met damesportret. Anno 1701, MT, Dau. Met rondom druivenranken. Afmeting: ø 37 cm. In goede staat.

E. Wolff, Pluimvee bij voerbak
Startpreis 70 EUR

E. Wolff. Duitse School. Pluimvee bij voederbak. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Adolf Hacker, Portret Zuid-Duitse man met baard
Ergebnis: 140 EUR

Adolf Hacker. 1873 - 1943. Duitse school. Portret Zuid-Duitse man met baard. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 54 cm. In goede staat.

Chines boeddha
Startpreis 150 EUR

Oude/antieke Oosterse/Chinese bronzen boeddha. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

3 Antieke gravures
Startpreis 130 EUR

Drie antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Eén maal: Joshua met de kinderen Israëls, toegeschreven aan Jan Luyken. Circa 1700. In redelijke staat. Eén maal: Den tabernakel met zijnen voorhof, toegeschreve...

Oosterse bronzen boeddha
Ergebnis: 100 EUR

Grote oude/antieke Indiase of Thaise bronzen boeddha. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Boter- en kaasstolp met zilver
Startpreis 80 EUR

Kristallen kaas en boterstolp, versierd et etswerk en voorzien van zilveren knop, 833/000, ø24x20cm en 20x16cm. Enkele kleine chips aan de kaasstolp verder in goede staat

2 Odeurflaconnen met zilver
Ergebnis: 60 EUR

Twee odeurflaconnen met zilver, 835/000, langwerpige gecontourneerde kristallen flacon met zilveren dop en kraag met graveerwerk, wat gedeukt en een peervormige flaocn op kristallen voet met ruitslijp...

Porsche horloge
Ergebnis: 180 EUR

Porsche heren horloge, titanium model, met ronde kast met goudkleurige lunette, voorzien van klapsluiting. Porsche by IWC. De achterzijde is voorzien van een gravue. 2424618

Kroonluchter met prismen pegels
Startpreis 100 EUR

Grote oude 10-lichts kroonluchter met prismen pegels. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 46 x 70 cm ø. In goede staat.

Ongesign., Interieur met kaarslicht
Ergebnis: 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Interieur met kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 49 cm. In goede staat.

Oosters Fayence schaal
Startpreis 50 EUR

Oude Oosterse Fayence schaal met polychrome en metalen monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 27 cm ø. In goede staat.

Dirkjan Ribbeling, Abstracte voorstelling
Startpreis 100 EUR

Atelier Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.

3x Chinese borden
Startpreis 60 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Eén keer blauw/wit, 18e eeuw, landschap, minimale chips. Twee keer Familie Rose, eerste helft 20e eeuw, figuren in tuin. Afmeting: 23 - 24,5 cm ...

Ongesigneerd, Hermes
Startpreis 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1910. Hermes met lams en kraaien. Aquarel op papier. Afmeting: 46 x 32 cm. In goede staat.

Oude/antieke theepot
Startpreis 50 EUR

Oude/antieke grote Chinees porseleinen trekpot met houten deksel. Tuin decor. Afmeting: 17 x 15 x 11 cm. In goede staat.

4x Imari miniatuurvaasjes
Ergebnis: 70 EUR

Vier maal 19e eeuws Imari porseleinen miniatuur vaasjes. Bestaande uit: Twee knobbelvazen, chip. En twee pijpvazen. Afmeting: 10 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Evert Bomhof, Platbodems op de Zuiderzee
Startpreis 75 EUR

Evert Bomhof. 1886 - 1949. Zwolle. Platbodems op de Zuiderzee. Olieverf op linnen. Afmeting: 96 x 60 cm. In goede staat.

Tinnen klepkan
Startpreis 130 EUR

Grote gemerkte antieke tinnen klepkan met ramskop op deksel. Gemerkt, kroon A.P.J. en A.M. Afmeting: 34 x 17 cm ø. In goede staat.

Zilveren suikerbak, 1846
Startpreis 220 EUR

Antieke zilveren suikerbak, 833/000, vierkant model met omgeslagen rand voorzien van opgesoldeerde soort palmetversiering en krullen, geplaatst op bewerkte krulpoten met versierde onderrand. 14x14cm. ...