Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 12. Oktober 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Zilveren strooier, pauw
Startpreis 250 EUR

Zilveren strooier, BWG, in de vorm van een pauw op een stok geplaatst op een houten voet.23x10x7cm ca 229 gram. Deukje aan de onderzijde van de staartveren, verder in goede staat.

Chinese pot, 19e eeuw
Ergebnis: 100 EUR

Grote Chinees porseleinen bloempot met florale decor. Blauw-wit. Afmeting: 25 - 27 cm ø. In goede staat.

Engelse schrijfkist, 19e eeuw
Ergebnis: 80 EUR

19e Eeuwse Engelse palissanderhouten schrijfkist met parelmoer, schrijfblad + inktpot. Afmeting: 12 x 30 x 22 cm. In goede staat.

Messing pendule
Ergebnis: 100 EUR

Zware messing pendule met bovenliggende balans. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Gemerkt Just. Afmeting: 26,5 cm. In goede staat.

Antieke Friese staartklok
Ergebnis: 60 EUR

Antiek Hollandse eikenhouten Friese staartklok met wekkerfunctie. Houten poppen. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: 145 cm. In goede staat.

Antiek Chinees roodlak doosje
Ergebnis: 70 EUR

Grote antieke Chinese roodlak dekseldoos met figuren in landschap decor. Afmeting: 6,3 x 12,8 cm ø. In goede staat.

Stoof + ketel, 19e eeuw
Ergebnis: 40 EUR

19e Eeuwse Hollandse notenhouten Biedermeier theestoof met ketel. Afmeting: 50 x 27 cm ø. In goede staat.

Collier van granaat met gouden streekhanger
Startpreis 150 EUR

Collier van glasgranaten met geelgouden streekhanger, 585/000, ovaal bewerkt met knoppen. 29x24 mm, lengte 41 cm. ca 47 gram. In redelijk goede staat

Antiek tafelklokje, 1900
Startpreis 60 EUR

Antiek notenhouten Duits tafelklokje met gongslag. Circa 1900. Lichte, oude wormbeval. Afmeting: 44 cm. In redelijk/goede staat.

Amerikaans Ansonia tafelklokje
Startpreis 40 EUR

Antiek Amerikaans notenhouten Ansonia tafelklok. Weekloper, halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: 48 x 35 x 14 cm. In goede staat.

Grote Imarivaas, 19e eeuw
Ergebnis: 300 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvaas met goud decor, vogels, floraal. Deksel gelijmd en niet origineel. Verder in goede staat. Afmeting: 69 x 33 cm ø.

Antieke historisme schenkkan, 1880
Ergebnis: 85 EUR

Antieke Duitse historisme schenkkan in Renaissance-stijl. Circa 1880. Gekleurd glas en tinnen montuur. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Zilveren schaal/bord
Startpreis 200 EUR

Zilveren schaal, 925/000, met omgeslagen rand versierd met gezaagd bloemdecor, grote gezaagde bloemen en graveerwerk. ø26x6cm. ca 348 gram. In goede staat

Porseleinen figuur, Ree kalf
Ergebnis: 80 EUR

Duits porseleinen reekalf. Metzler + Ortloff. 20e Eeuw. Door Fr. Lippert. Afmeting: 13,5 x 16 x 7 cm. In goede staat.

Hollands kabinet, 1700
Startpreis 5.000 EUR

Zeldzaam Hollandse rococo Louis Seize kabinet ca. 1700. Bloem mahonie gebombeerd met fijn snijwerk, origineel beslag, klauwpoten, guirlandes en medaillons. In zeer goede originele staat 250x190x75cm.

7-Delige tinnen maatset
Startpreis 60 EUR

Antieke zeven-delige tinnen maatset. Circa 1800 en jonger. Stempels. Afmeting: 5 - 21 cm. In goede staat.

4x Delftse borden, 18e eeuw
Startpreis 150 EUR

Vier maal 18e eeuwse Delftse Fayence borden met Chinese decors waarvan twee polychrome. Eén bord scheur en lichte randschades. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen zwanentafel
Ergebnis: 650 EUR

Grote bronzen zwanentafel met glasplaat als blad. Eind 20e eeuw. Afmeting: 80 x 86 x 100 cm. In goede staat.

Loddereinfles met gouden dop
Startpreis 120 EUR

Loddereinfles met geelgouden dop, 585/000, met geslepen kristal voorzien van gouden kraag en dop met graveerwerk op het deksel. 35x20x90mm, In goede staat

4x Tinnen klepkannen
Ergebnis: 60 EUR

Vier maal antiek tin. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Schenkkan, schroefdekselhouder, klepkan, bierpul met bodemtekst/stempels. Afmeting: 11 - 28 cm. In goede staat.

Mahonie kuifkast, 19e eeuw
Ergebnis: 350 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten uitneembare kuifkast. Louis Philippe. Circa 1870. Met schappen en lades achter de deuren. Zijkanten fineerschades. Afmeting: 240 x 145 x 45 cm. In redelijk/goede sta...

Perzisch schaaltje, 19e eeuw
Ergebnis: 60 EUR

Apart 19e eeuws Perzisch porseleinen schaaltje met florale en goud decor. Afmeting: 5,5 x 15 cm ø. In goede staat.

Chinees agaat figuur
Ergebnis: 140 EUR

Chinees agaat figuur. Katachtige op houten basement. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 6,5 x 9 x 4 cm. In goede staat.

Antieke gietijzeren haardset, 1900
Startpreis 50 EUR

Antieke vier-delige gietijzeren geëmailleerde haardset in de vorm van een ridder. Circa 1900. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Hollandse trumeau, 1800
Startpreis 600 EUR

Hollandse 'Retour de Egypte' Empire mahoniehouten trumeau met bronzen kariatiden en bruin marmeren blad. Circa 1800. Afmeting: 86 x 88 x 42 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden ring met parel
Startpreis 125 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met goud met zilveren rozet bezet met parel en diamantjes met een oudslijpsel. ø rozet 17 mm. klein stukje van rozet ontbreekt. ø 56, ca 4,0 gram. In goede staat

2x Antieke Chinese voorwerpen
Ergebnis: 50 EUR

Twee antieke Chinese voorwerpen. Bestaande uit: Chinese gesigneerde dekseldoos met florale decors en vogels, plated. Chinese gong met gravering, kopergeslagen, plated. Afmeting: 9,5 - 27,5 cm. In goed...

Roomkan met zilver, 1900
Startpreis 25 EUR

Geslepen kristallen roomkan met oorgreep, diverse slijpsels en geslepen ster op de bodem. Voorzien van zilveren 835/000 bovenrand met schenktuit en parelrand. MT.: P.J. Bierenbroodspot en J.P. v.d. St...

Zilveren theeschep, 1866
Startpreis 30 EUR

Zilveren 835/000 theeschep met bijzondere vleugelbak en gecontourneerde steel met diverse graveringen. Mr. P.A. van der Beek - Workum/Franeker. Anno 1866. Afmeting: 9,5 cm. Gewicht: circa 8 gr. In goe...

Indonesische olifantentafel, 1930
Startpreis 250 EUR

Indonesische houtgestoken olifantentafel met figuren en florale voorstelling in blad. Met ivoren tanden. Circa 1930. Afmeting: 70 x 75 cm ø. In goede staat.

Porseleinen tafelstuk
Ergebnis: 75 EUR

Groot porseleinen tafelstuk met putti en rozen + goud decor. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 42 x 24 cm. In goede staat.

Zilveren armband
Ergebnis: 40 EUR

Zilveren schakelarmband, 925/000, met ovale schakels met een plat getorst design verbonden door ovale gladde ogen. Voorzien van inhaaksluiting in de schakel met veiligheid. Breedte 18 mm, lengte 20 cm...

2x Zoutpotjes met zilveren deksels
Ergebnis: 45 EUR

Twee kristallen zoutpotjes met fraai slijpsel en zilveren deksels. Afmeting: 4 cm. In goede staat.

2 Bijbels
Ergebnis: 70 EUR

Twee bijbels met gouden en zilveren slot. Bijbel met bewerkte omslag voorzien van opengewerkte zilveren sluiting, MT.: A.J.Nobel, Schoonhoven, 5x16x6cm, en een bijbel met bruin lederen omslag voorzien...

Chinese vaas, zwart
Ergebnis: 40 EUR

Grote oude Chinese Familie Noir vaas. Met vogels en pioenrozen decor en olifantenkoppen (bodemmerk). Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Eiken Davenport, 19e eeuw
Startpreis 400 EUR

19e Eeuwse Engelse eikenhouten Davenport met schrijfklep en aan de zijkanten lades. Met origineel beslag. Afmeting: 94 x 53 x 53 cm. In goede staat.

Gouden hanger met limoge
Startpreis 250 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met limoge. Rechthoekige hanger versierd met een getorste rand, in het midden voorzien van een ovaal limogeportret. 28x42 mm, inclusief oog. ca 8 gram. In goede staat

Zilveren snuifdoosje
Ergebnis: 130 EUR

Zilveren snuifdoosje, Louis XVI, gecontourneerd model met miniatuur schilderijtje met figuren op ivoor, iets vervaagt. Vermoedelijk 18e eeuw, Duits Nürberg. 6x4,5cm. Voorzien van onedele binnenbak.

8x Chinese porselein, 18e eeuw
Ergebnis: 190 EUR

Acht maal Chinees porselein. 18e Eeuwse bordjes met vazen decor. Drie met enkele chips, rest goed. Afmeting: ø 16,4 cm.

GEWA Ideale 1/4 viool in etui
Startpreis 90 EUR

GEWA Ideale 1/4 viool in etui met strijkstok en neksteun. In goede staat.

3x Imari dekselvaasjes
Startpreis 55 EUR

Drie-delig 19e eeuws Japans porseleinen miniatuur kaststel. Zes-kantig, met florale decors en Foo-hond op deksels. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Chesterfield bank, 2-zits
Ergebnis: 275 EUR

Oude bruin lederen 2-zits Chesterfield bank. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 160 x 80 cm. In goede staat.

Zilveren collier en hanger met glassteen
Ergebnis: 30 EUR

Zilveren collier met hanger, 830/000, zilveren venetiaans collier met daaraan een peervormige hanger versierd met bloem en bladmotieven, bezet met een peervormig geslepen glassteen. 16x50mm, incl. oog...

Stickbarometer, 1900
Startpreis 60 EUR

Hollandse eikenhouten antieke stickbarometer. Circa 1900. Afmeting: 98 cm. In goede staat.

Antieke Zwitserse speeldoos
Ergebnis: 500 EUR

Antieke Zwitserse cylinder speeldoos met florale intarsia. Lichte in-actieve wormbeval. Speelwerk functioneerd. Eén tand mist. Afmeting: 14 x 42 x 21 cm. In redelijk/goede staat.

Kandelaar en vaas met zilver
Startpreis 75 EUR

Een kandelaar en vaas met zilver en kristal, 925/000, een lage tafelkandelaar op ronde zilveren voet met zilveren licht voorzien van een kristallen nodus met ruitslijpsel. ø9x6,5cm en een bijpassende ...

Zilveren hanger met kleurstenen
Ergebnis: 15 EUR

Zilveren hanger, 925/000, met kleurstenen. Zilveren gerhodineerde hanger in een bloemvorm bezet met peervormig gefacetteerde topaas, amethist en citrien. Grootte 17x10 mm. ca 1,1 gram. Nieuw

2x Messing kandelaar
Ergebnis: 40 EUR

Twee antieke messing Jugendstil kaarskandelaren. Edelman + edelvrouw. Circa 1915. Afmeting: 27 x 14 cm ø. In goede staat.

Chinese drakenvaas
Ergebnis: 500 EUR

Oude Chinees porseleinen drakenvaas met goudrand. Gedetailleerd en met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 17 x 11,5 cm ø. In goede staat.

Gouden hanger met carneool
Startpreis 75 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met carneool. Ronde opengewerkte hanger met in het midden een rond gefacetteerde carneool. ø hanger 18 mm. ca 2,4 gram. In goede staat

Chinese bloementafel, 1900
Ergebnis: 140 EUR

Chinees gestoken bloementafel met marmeren blad. Circa 1900. Geheel uitgesneden met vogels en florale decors. Afmeting: 69 x ø 44 cm. In goede staat.

Zilveren vaasje
Startpreis 60 EUR

Zilveren vaasje, 800/000, balustervormig model met knerrenrand geplaatst op een ronde voet met parelrand. ø5x13cm. ca 80 gram. MT.: Greggio Rino, Selvazza. In goede staat

Zilveren loddereindoosje, 1881
Ergebnis: 80 EUR

Acht-kantig zilveren 835/000 loddereindoosje met opgehoogd deksel en florale gravering met slingers. jl.: W: 1881. Licht bedeukt. Afmeting: 2,7 x 5 cm. Gewicht: circa 20 gr. In redelijk/goede staat.

19e Eeuwse naaikist
Ergebnis: 70 EUR

Grote 19e eeuwse wortelnoten naaikist met deksel, vakverdeling en lade. Afmeting: 15 x 39 x 28 cm. In goede staat.

Lot Imari porselein, 19e eeuw
Startpreis 50 EUR

Drie delen 19e eeuws Japans Imari porselein. Eén schelpvormige schaal met tuin decor + goud. Twee gecontourneerde schalen met goud + floraal decor. Afmeting: 17,5 - 32 cm. In goede staat.

Glazen stolp met boeket, 19e eeuw
Ergebnis: 40 EUR

19e Eeuws Frans porseleinen vaas met zijdebloemen onder glazen stolp. Afmeting: 49 x 20 cm ø. In goede staat.

3 Zilveren armbanden
Startpreis 45 EUR

Drie zilveren armbanden, 925/000, een zilveren schakelband versierd met parelmoer, 5 mm, een gerhodineerde schakelband met zirconia's, 6 mm, en een slavenband, bol rechthoekig model, 9 mm, met dop. To...

2x Oude wijntafels met inleg, 20e eeuw
Ergebnis: 60 EUR

Twee oude notenhouten wijntafels met florale + intarsia. Met gecontourneerd blad. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 59 cm ø. In goede staat.

Tinnen zuigfles 'Schapenkannetje'
Ergebnis: 85 EUR

Vroeg 19e eeuwse tinnen zuigbeker of 'schapenkannetje' met bodemmerk. Afmeting: 9 x 7 x 12 cm. In goede staat.

Set zilver, collier/broche/ring/munt
Startpreis 40 EUR

Set zilveren sieraden met een broche uit filigrain, een ring met jade en goudsteen, een munt en hanger en een collier met carneool. In redelijke staat

Zilveren armband met onyx
Ergebnis: 40 EUR

Zilveren slavenband, 835/000, voorzien van een gematteerde bewerking, bezet met een ovaal cabouchon geslepen onyx. Voorzien van een scharnier, bakslot en veiligheid. ca 26 gram. Breedte 4-21 mm, ø 48x...

Hollandse kussenkast
Ergebnis: 150 EUR

Hollandse eikenhouten met palissander Renaissance kussenkast. Met ranken en leeuwenkoppen. Uitneembaar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 188 x 60 x 195 cm. In goede staat.

4x Koperwerk, 19e eeuw
Startpreis 50 EUR

Vier maal koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Drie strijkijzers en één treef. Afmeting: 18 - 28 cm. In goede staat.

2x Chinese gemberpotten
Startpreis 50 EUR

Twee Chinese gemberpotten met Samson en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 13 cm ø. In goede staat.

Collier van parels
Startpreis 75 EUR

Collier gemaakt uit roze zoetwaterparels, ronde en langwerpige parels, met zilveren sierogen. Met karabijnsluiting. Lengte 47 cm.

Lot divers oud/antiek Imari (5x)
Startpreis 50 EUR

Vijf maal divers oud/antiek porselein/keramiek met Imari decors. Circa 1900 - 1980. Bestaande uit: Drie kommen, circa 1900. Eén koektrommel, circa 1930. Eén vaas, circa 1980. Afmeting: 9 - 21 cm. In g...

3x Gietijzeren vazen (klein)
Ergebnis: 60 EUR

Drie kleinere gietijzeren tuinvazen. 20e Eeuw. Afmeting: circa 40 x 18 cm ø. In goede staat.

Wortelnoten theetafel
Ergebnis: 80 EUR

Oude wortelnoten theetafel. Stijl-meubel met lade en schuifbladen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 67 x 80 x 52 cm. In redelijk/goede staat.

Isaac Israels, Portret
Ergebnis: 12.000 EUR

Isaac Lazerus Israels 1925 (1865 - 1934 Amsterdam), olieverf op linnen, portret van Mevr. Melie Pan 1925 (taxatierapport voorhanden FL. 60.000,- ) 60x50cm. Cond.: G

Lot divers handgesmeed
Startpreis 75 EUR

Lot van 78 stuks handgesmede spijkers met getallen of letters. Afmeting: circa 4 cm. In goede staat.

Octagonale Familie Rose schotel, 18e eeuw
Ergebnis: 30 EUR

Zeer grote octagonale 18e eeuwse Chinese Familie Rose schotel met tuin decor. Gelijmd. Afmeting: 36 x 36 cm. In matige staat.

12 zilveren lepels
Ergebnis: 60 EUR

Cassette met 12 zilveren lepels, 835/000, model waaier met puntbak. 11,5 cm. ca 150 gram.

Antiek inkstel, 1900
Ergebnis: 30 EUR

Antiek inktstel met leeuw. Compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: 15 x 29 x 17 cm. In goede staat.

2x Antiek kopergeslagen
Startpreis 50 EUR

Twee maal antiek kopergeslagen. Bestaande uit: 19e Eeuws Perzisch tablet met tekst en florale medaillons. Franse wandschotel, Gouter Champetre, circa 1900, met figuren + fruit decor. Afmeting: 45 - 52...

R. Graafland, Meisje in landschap
Ergebnis: 275 EUR

R. Graafland. Circa 1920. Meisje in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 33 cm. In goede staat.

Drie zilveren colliers met hanger
Startpreis 40 EUR

Drie zilveren colliers met diverse hangers. totaal ca 15 gram.

Zilveren pepermuntdoosje en loddereindoosje
Startpreis 80 EUR

Zilveren pepermunt- en loddereindoosje, 833/000, een vierkant pepermuntdoosje met gecontourneerde rand en versierd met floraal graveerwerk, op de achterzijde voorzien van een monogram. 5x5x1,5cm, MT.:...

2x Antieke Japanse vazen
Startpreis 70 EUR

Twee antieke Japanse geëmailleerde vazen met florale decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x 10 cm ø. In goede staat.

2x Stoelen met hoge rugleuning
Ergebnis: 100 EUR

Twee oude zwart gelakte stoelen met zeer hoge rugleuning. Stoelen hebben goede stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 44 x 60 cm. In goede staat.

2x Grote oude Chinese siervazen
Startpreis 500 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen siervazen. Keizerlijk geel met draken en bloesems, craquele glazuur. Met bodemmerk en merktekens. Afmeting: 47 x 30 cm ø. In goede staat.

Antieke bloemenbak, A´damse School
Ergebnis: 55 EUR

Antieke eikenhouten met tropisch hout Amsterdamse School bloembak met zinken binnenbak. Circa 1925. Afmeting: 75 x 75 x 28 cm. In goede staat.

Evert Moll, Winters havengezicht
Startpreis 2.250 EUR

Evert Moll. 1878 - 1965. Winters havengezicht met vele boten. Recentelijk professioneel gereinigd. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Porseleinen boeddha beeld
Startpreis 50 EUR

Zeer groot porseleinen boeddha beeld met vergulding. Handbeschilderd, zittend op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.

2x Dozen tuin-ornamenten
Ergebnis: 60 EUR

Twee dozen betonnen tuin-ornamenten in Louis Seize-stijl. Afmeting: 80 x 60 x 60 cm. In redelijke staat.

Salontafel, mahonie
Ergebnis: 45 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten Louis Philippe salontafel. Afmeting: 53 x 130 x 88 cm. In goede staat.

Antiek haardstel, 19e eeuw
Ergebnis: 40 EUR

Antiek 19e eeuws messing drie-delig haardstel met twee vuurbokken. Afmeting: 20 - 70 cm. In goede staat.

Hollandse vitrinekast
Ergebnis: 160 EUR

19e Eeuwse Hollandse teakhouten vitrinekast met afneembare kuif en zijkanten van glas. Circa 1870. Afmeting: 200 x 110 x 48 cm. In goede staat.

Chris Overbeeke, 2 Knaagdieren
Startpreis 150 EUR

Chris Overbeeke. In opdracht geschilderd als reclame. Twee bevers bij beverbouw. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.

Hollandse dekenkist , 18 eeuw
Ergebnis: 85 EUR

18e Eeuwse Hollandse dekenkist met panelen. Deksel later. Afmeting: 70 x 120 x 55 cm. In goede staat.

Emaille Heilig kruis
Startpreis 40 EUR

Oude geëmailleerde messing Heilig Kruis met monogram A.P. 20e Eeuw. Afmeting: 19,5 x 15 cm. In goede staat.

2x Kantonese vazen, 19e eeuw
Ergebnis: 400 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinese Kantonese porseleinen siervazen met Familie Rose decors, figuren, goud, bloemen, salamanders etc. Grote vaas bovenrand gerestaureerd. Afmeting: 36 - 45,5 cm. In redelijk/...

4 Diverse zilveren roomlepels
Startpreis 100 EUR

Vier zilveren roomlepels, 833/000, met een bak in de vorm van een blad en een takvormige steel, een bak in de vorm van een schelp en twee met bewerkte steel. totaal ca 95 gram. In goede staat

Voltaire, 1870
Ergebnis: 80 EUR

Antieke notenhouten Duitse voltaire met snijwerk. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 110 x 65 x 55 cm. In goede staat.

J.H. Parker, Bomschuiten met vissersvolk op strand
Startpreis 200 EUR

J.H. Parker. Tweede helft 20e eeuw. Bomschuiten met vissersvolk op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Grote kerkkandelaar, 19e eeuw
Ergebnis: 50 EUR

Prachtige grote 19e eeuwse vergulde messing kerkelijke kaarskandelaar. Neo Renaissance. Afmeting: H 85 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot, 19e eeuw
Startpreis 50 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen gemberpot zonder deksel met verso tekst, florale en vogel decor. Bodemmerk. Chip voet. Afmeting: 23 x 18 cm ø. In redelijke staat.