Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 12. Oktober 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Gouden oorhangers
Ergebnis: 90 EUR

Geelgouden oorhangers, 585/000, met ruwe bewerking. Oorknoppen met daaronder een gecontourneerde markiesvormige hanger met ruwe bewerking. Lengte 4 cm. ca 2 gram. In goede staat

Oorringen Christian Dior
Ergebnis: 20 EUR

Grote witmetalen oorringen(clips) gemerkt Chr. Dior 1972 Germany. ø 33 breedte 6 mm. In goede staat

6-Kantige Chinese vaas
Ergebnis: 800 EUR

Oude Chinees porseleinen zes-kantige vaas met figuren, rotsen en florale decors. Afmeting: 19,5 x 14 x 16 cm. In goede staat.

Zilveren breischede, 1845
Startpreis 50 EUR

Zilveren 835/000 breischede met diverse bewerkingen, onder andere lelyrand. Mr. J. Schrijfsma - Sneek. Circa 1845. Afmeting: Lengte 11 cm. Gewicht: circa 13 gr. Clip ontbreekt. In goede staat.

Zilveren slavenband met zirconia
Ergebnis: 65 EUR

Zilveren slavenband, 925/000 Fins, met ovale schakel aan de bovenzijde bezet met een zirconia in een gladomzetting, 11mm. MT.: E.Granit&Co ø 60x48mm. ca 11 gram. In goede staat

Twee antieke Chinese gemberpotten
Ergebnis: 160 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen gemberpotten met kustplaatsen decor. Afmeting: 22 x 21 cm ø. In goede staat.

6x Makkums aardewerk
Startpreis 45 EUR

Zes delen Hollands Makkums polychrome aardewerk. Bestaande uit: Schenkkan, en vijf schalen. Afmeting: 15,5 - 23 cm. In goede staat.

Chinese zilveren spang
Startpreis 60 EUR

Chinees zilveren spangcollier, BWG, verlopende ronde spang versierd met floraal graveerwerk met aan de uiteinden krullen waaraan een rechthoekig stuk zilver is bevestigd versierd met 3 knopen. ø 15cm....

Zilveren armband met saffier
Ergebnis: 60 EUR

Zilveren armband, 835/000, gevlochten model, verlopend in breedte, met poly en matte bewerking, bezet met 7 blauw saffieren in 4 poot chatons. Voorzien van bakslot met veiligheid. ca 18,45 gram breedt...

Citrien collier met gouden sluiting
Startpreis 125 EUR

Collier van gefacetteerde citrienkralen, 8 mm, bevestigd aan een gladde ovale geelgouden sluiting. lengte 43 cm. In goede staat

2 Dameshorloges
Ergebnis: 30 EUR

Twee horloges, een vierkant gouden horloge, 585/000, Roamer, met nylonband en een Tissot dameshorloge goldplated, seaseven, klein rond model, kroon ontbreekt.

Jan te Wierik, Figuratieve compositie
Ergebnis: 2.500 EUR

Jan te Wierik. Hengelo 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 145 cm. In goede staat.

Mahonie Empire kabinet
Startpreis 1.250 EUR

Hollandse mahoniehouten Empire kabinet met volle zuilen en messing vuurvergulde kapitellen. Met origineel beslag. Circa 1820. Afmeting: 215 x 160 x 55 cm. In goede staat.

Mogelijk L. Orr Boren, Interieur
Startpreis 250 EUR

Gesigneerd ORR. Mogelijk Louis Orr. Amerika 1879 - 1961. Boeren interieur, moeder met kinderen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Zilveren gelegenheidslepel
Startpreis 30 EUR

Zilveren 835/000 gelegenheidslepel met drie-kantige steel en gegraveerde bak. 10 Nov. 1930. Lengte 13 cm. Gewicht: circa 28 gr. In goede staat.

Chinese blauw/witte kom, 18e - 19e eeuw
Startpreis 300 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen kom met bodemmerk. Hert in landschap en florale coulissen. Eén chip. Afmeting: 4,8 x 15,4 cm ø. In redelijke staat.

Zilveren miniatuur & rammelaar
Ergebnis: 50 EUR

Zilveren miniatuur en rammelaar, 835/000, een miniatuur van een vrouw met juk met emmers en een rammelaar in de vorm van een bloemkelk, zonder bijtring. totaal ca 37 gram.

Chinese gemberpot
Startpreis 50 EUR

Oude Chinees porseleinen gemberpot met bodemmerk. Spelende Chinese figuren. Afmeting: 9,5 x 10,5 cm. In goede staat.

Antieke dekselvaas, 1920
Startpreis 150 EUR

Grote antieke Duitse porseleinen dekselvaas met florale decor. Gemerkt Roloff. Circa 1920. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Gouden broche/hanger met camee
Ergebnis: 45 EUR

Geelgouden hanger/broche, 585/000, met camee. Ovale broche met geschulpte rand met graveerwerk in het midden bezet met een ovale camee. 30x37mm. ca 7,6 gram. In goede staat

Wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw
Ergebnis: 800 EUR

Prachtige Hollandse wortelnoten orgelgebogen porselein vitrinekast. Recentelijk schellak gepolitoerd. Afmeting: 220 x 155 x 44 cm. In zeer goede staat.

Eiken Empire kabinet
Ergebnis: 300 EUR

Antiek eikenhouten Louis Seize kabinet met halve Korinthische zuilen en bronzen beslag. Circa 1800. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 220 x 165 x 60 cm. In goede staat.

Oude Chinese theebus
Startpreis 40 EUR

Oude Chinees porseleinen theebus met rondom figuren decor en bodemmerk. Afmeting: 17 x 10 cm ø. In goede staat.

Imari kaststel, 18e eeuw
Startpreis 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari kaststel. Bodemrand dekselvaas beschadigd. Tuin decors met goud. Afmeting: 18 - 29 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Imari siervaas
Ergebnis: 350 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen siervaas met florale decors en paradijsvogel. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 79 x 29 cm ø. In redelijk/goede staat.

Eiken dressoir, 19e eeuw
Ergebnis: 200 EUR

19e Eeuwse eikenhouten dressoir uit Frankrijk. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 100 x 130 x 53 cm. In zeer goede staat.

4x Duitse bierpullen
Ergebnis: 100 EUR

Vier oude Duitse Fayence bierpullen. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 - 25 cm. In goede staat.

5-Delige tinnen set
Startpreis 50 EUR

Vijf-delige oude tinnen set. Voor-oorlogs met dienblad, roomstel, koffiekan en kandelaar. Afmeting: 10 - 40 cm. In goede staat.

2x Tinnen kraankannen
Startpreis 60 EUR

Twee antieke 18e - 19e eeuwse tinnen kraantjeskannen. Eén beschilderd, deukjes. Eén mist kraansluiting. Afmeting: 40 - 46 cm. In redelijke staat.

Voetenbankje, Kersen
Ergebnis: 120 EUR

Duitse kersenhouten Biedermeier-stijl voetenbank met goede Biedermeier stoffering. Afmeting: 38 x 63 x 35 cm. In goede staat.

Grote Japanse Satsuma vaas, 19e eeuw
Startpreis 250 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japanse Satsuma keramieken vaas met krijgers. Afmeting: 77 x 30 cm ø. In goede staat.

Bruno Magli tas, Bologna Italia
Startpreis 200 EUR

Originele Bruno Magli tas. Bologna Italia. Met dobbelstenen, binnenin verguld. Canvas. Afmeting: 22 x 30 x 9 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese vazen
Ergebnis: 40 EUR

Twee oude Chinees porseleinen knobbelvazen met vier tekens. Bodemmerk. Paradijsvogel decors. Beide bovenrand beschadigd. Afmeting: 20 x 9,3 cm ø. In redelijke staat.

Antieke Louis Seize spiegel, 1800
Startpreis 275 EUR

Antieke Louis Seize spiegel met ovaal schilderij op metaal en intarsia. Circa 1800. Beschadigd, maar stukjes los fineer erbij. Afmeting: 117 x 57 cm. In goede staat.

Oosters Fayence schaal
Startpreis 50 EUR

Oude Oosterse Fayence schaal met polychrome en metalen monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 27 cm ø. In goede staat.

Jugendstil schaal + dienblad
Ergebnis: 10 EUR

Jugendstil schaal + keramieken dienblad. 20e Eeuw. Eén houder stang los. Afmeting: 23 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

Reclameplaat 'Agio Wilde Havanas'
Startpreis 75 EUR

Oude Agio Wilde Havanas reclamebord. Gelithografeerd op blik. Duizel Holland. Circa 1950 - 1960. Afmeting: 42 x 54 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke mandoline, 1900
Ergebnis: 40 EUR

Antieke mandoline met parelmoer inleg, floraal + vogel decor. Gemaakt van palissander, noten en vurenhout. Circa 1900. Afmeting: 64 cm. In goede staat.

3x Chinese borden
Startpreis 60 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Eén keer blauw/wit, 18e eeuw, landschap, minimale chips. Twee keer Familie Rose, eerste helft 20e eeuw, figuren in tuin. Afmeting: 23 - 24,5 cm ...

Oude/antieke theepot
Startpreis 50 EUR

Oude/antieke grote Chinees porseleinen trekpot met houten deksel. Tuin decor. Afmeting: 17 x 15 x 11 cm. In goede staat.

4x Imari miniatuurvaasjes
Ergebnis: 70 EUR

Vier maal 19e eeuws Imari porseleinen miniatuur vaasjes. Bestaande uit: Twee knobbelvazen, chip. En twee pijpvazen. Afmeting: 10 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

3x Engelse Windsor armleunstoelen
Startpreis 150 EUR

Drie Engelse Windsor armleunstoelen gemaakt van beukenhout. Tweede helft 20e eeuw. Goede kwaliteit. Afmeting: 114 x 66 x 54 cm. In goede staat.

F. Lindberg, Fjord met huis en boot
Startpreis 400 EUR

F. Lindberg. Circa 1900. Groot werk. Duitse School. Fjord met huis en boot. Olieverf op linnen. Afmeting: 130 x 80 cm. In goede staat.

Joop Kroppf, Nettenboetsers bij duinen
Startpreis 950 EUR

Joop Kroppf. 1892 - 1979. Nettenboetsers bij de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 30 cm. In goede staat.

Chris Overbeeke, Konijnen familie
Startpreis 150 EUR

Chris Overbeeke. Ongesigneerd. In opdracht geschilderd als reclame. Konijnen familie. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.

Louis Seize-stijl bronzen wandlamp
Ergebnis: 40 EUR

Louis Seize-stijl bronzen wandlamp. Electrisch. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 51 x 38 x 10 cm. In goede staat.

4x Gründer stoelen, 1880
Startpreis 100 EUR

Vier antieke Duitse notenhouten Gründerzeit stoelen. Circa 1880. Stoffering versleten. Afmeting: 94 x 40 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

Eiken commode barok stijl
Startpreis 80 EUR

Eikenhouten Barok-stijl commode met sterpoot en twee lades. Circa 1920. Afmeting: 80 x 97 x 54 cm. In goede staat.

2x Antiquarische reclame affiches
Startpreis 150 EUR

Twee antiquarische reclame affiches gelithografeerd. Chicorée. La Renomme des Flandres door van de Kerckhove. Afmeting: 33 x 45 cm. In goede staat.

Leo Scheen, Havengezicht R'dam met Hotel New York
Ergebnis: 200 EUR

Leo Scheen. Havengezicht Rotterdam met hotel New York. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.

10x Oude emaille borden
Startpreis 125 EUR

Tien oude diverse emailleborden. 20e Eeuw. Afmeting: circa 10 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

H. Kramer? IJsbreker op rivier
Startpreis 200 EUR

H. Kramer? Hollandse School. 19e Eeuw. IJsbreker op rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Jean Leon, Dame met hoed
Ergebnis: 275 EUR

Jean Leon. Belgische School. Dame met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.

Antieke theestoof, 19e eeuw
Startpreis 60 EUR

Prachtige 19e eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Duits Biedermeier-stijl bureau
Ergebnis: 300 EUR

19e Eeuwse Duitse essenhouten fineer Biedermeier-stijl damesschrijfbureau met bandintarsia en geeboniseerde houten lijsten. Afmeting: 79 x 44 x 89 cm. In goede staat.

Staande kapstok, 1915
Ergebnis: 80 EUR

Eikenhouten Jugendstil staande kapstok met vier Majolica tegels, spiegel en opbergvak. Circa 1915. Afmeting: 210 x 90 x 27 cm. In goede staat.

Antieke bronzen hanglamp, 1920
Startpreis 100 EUR

Grote antieke bronzen met messing hanglamp met kariatiden etc. Circa 1920. Tien-lichts. Empire-stijl. Afmeting: 70 x 67 cm ø. In goede staat.

Empire kastje, 1820
Ergebnis: 100 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire kastje met halve zuilen en kapitellen en jalouziedeuren. Circa 1820. Afmeting: 83 x 42 x 85 cm. In goede staat.

3x Oude bontjas
Startpreis 100 EUR

Drie oude dames bontjassen. Divers. Afmeting: 70 - 110 cm. In goede staat.

Schwarzwald wandkastje, 1900
Startpreis 60 EUR

Duits Schwarzwald wandkastje. Houtgestoken wandkast met ranken. Circa 1900. Afmeting: 48 x 33 x 14 cm. In goede staat.

9x Fietsplaatjes (rijwiel belasting)
Startpreis 100 EUR

Negen antieke Hollandse fietsplaatjes (t.b.v. rijwiel belasting). 30er - 40er Jaren. Afmeting: 5,5 - 6 cm. In goede staat.

Engelse kinderstoel, 19e eeuw
Startpreis 100 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten kinderstoel. Afmeting: 62 x 35 x 35 cm. In goede staat.

Tinnen kastanjevaas, 1800
Ergebnis: 40 EUR

Tinnen Louis Seize kastanjevaas met leeuwenkoppen. Handbeschilderd, vee decors. Circa 1800. Afmeting: H 32 cm. In redelijk/goede staat.

Wortelnoten bijzettafel
Startpreis 225 EUR

Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel (wijntafel). Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 65 x 51 cm. In zéér goede staat.

Gestoken minisetje
Startpreis 200 EUR

Drie-delig Chinees houtgestoken rood-gelakte miniset met houtgestoken tableau's onder glazen bladen. 20e Eeuw. Afmeting: 45 - 64 cm. In goede staat.

Chinese inktpot, 19e eeuw
Startpreis 40 EUR

Antieke 19e eeuwse messing reisschrijfset. Penhouder + inktpot. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Ikoon
Startpreis 70 EUR

Decoratieve, met koper beslagen ikoon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 26,5 x 20 x 2,5 cm. In goede staat.

Grote oude wierookpot
Ergebnis: 130 EUR

Oude grote Chinees porseleinen wierookpot op drie poten met rondom figuren en tekens decors. Afmeting: 14,5 x 21,5 cm ø. In goede staat.

Porseleinen beeldengroep, Napels Kings
Ergebnis: 70 EUR

Grote oude Italiaanse Napels Kings, B. Merli, porseleinen figurengroep. Voorstellende: Twee dam-spelende oude heren met liggende hond. Afmeting: 24 x 42 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

Frans Baaijens, Groot zeegezicht schepen in strorm
Startpreis 200 EUR

Frans Baaijens. 1896 - 1970. Groot zeegezicht schepen in storm. Olieverf op linnen. Afmeting: 77 x 107 cm. In redelijke staat.

Theo van Wijngaarden, Visser in boot bij avond
Startpreis 170 EUR

Theo van Wijngaarden. 1874 - 1952. Visser in boot bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

2x Chinese Imari borden, 18e eeuw
Ergebnis: 80 EUR

Twee maal 18e eeuws Chinese Imari porseleinen borden met tuin decor. Afmeting: ø 22 - 24 cm. In goede staat.

Oude 7-delige Chinese kalligrafeerset etc.
Startpreis 40 EUR

Oude zeven-delige Chinese kalligrafeerset, kunstwerk in doos, inktsteen en Chinees messing telraam. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: 8 - 26 cm. In goede staat.

E. Wolff, Pluimvee bij voerbak
Startpreis 70 EUR

E. Wolff. Duitse School. Pluimvee bij voederbak. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Adolf Hacker, Portret Zuid-Duitse man met baard
Ergebnis: 140 EUR

Adolf Hacker. 1873 - 1943. Duitse school. Portret Zuid-Duitse man met baard. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 54 cm. In goede staat.

3 Antieke gravures
Startpreis 130 EUR

Drie antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Eén maal: Joshua met de kinderen Israëls, toegeschreven aan Jan Luyken. Circa 1700. In redelijke staat. Eén maal: Den tabernakel met zijnen voorhof, toegeschreve...

2x Staande lampen
Ergebnis: 40 EUR

Twee grote oude messing tafellampen met messing bewerkte voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 - 84 cm. In goede staat.

2x Oude bronzen voorwerpen
Startpreis 40 EUR

Twee oude bronzen voorwerpen. Bestaande uit: Sluitgewichten set. Penning, Laur-Jansz-Coster 1909 - 1934. Federatie boekdrukkerijen bonden. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.

Ongesign., Interieur met kaarslicht
Ergebnis: 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Interieur met kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 49 cm. In goede staat.

Dirkjan Ribbeling, Abstracte voorstelling
Startpreis 100 EUR

Atelier Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.

Lot divers jade stukken (10x)
Startpreis 200 EUR

Groot lot (10x) oud divers jade. Onder andere: medaillons, figuratief, amuletten, ringen. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.

2x Chinese beeldjes, Blanc de Chine
Ergebnis: 90 EUR

Twee oude/antieke Chinees porseleinen Blanc de Chine figuren. Minimale chips geisha. Vinger beschadigd oude man. Gemerkt. Afmeting: 13 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuws 4-pas tegeltableau
Ergebnis: 35 EUR

18e Eeuwse mangaan 4-pas tegeltableau met florale decor. Eén hoekje beschadigd. Afmeting: 26 x 26 cm. In redelijk/goede staat.

Kavel diverse aanstekers
Ergebnis: 40 EUR

Kavel met diverse aanstekers van verschillende merken. Ongetest in diverse condities.

2x Antieke schildpad visitekaarthouders
Startpreis 80 EUR

Twee antieke schildpad visitekaarthouders. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 9,5 - 10,5 cm. In goede staat.

Hollandse eiken klaptafel, 1880
Ergebnis: 65 EUR

Hollandse eikenhouten Neo Renaissance klaptafel (wandtafel of eettafel). Circa 1880. Afmeting: 75 x 45 x 80 cm en 75 x 89 x 81 cm. In goede staat.

Eiken ladenkast, 1850
Ergebnis: 40 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten vier-laden commode. Circa 1850. Handvaten later. Afmeting: 95 x 93 x 41 cm. In redelijke/goede staat.

Oud lakwerk sieradenkistje, 20e eeuw
Ergebnis: 30 EUR

Oud Japans lakwerk sieradenkistje met deksel en twee lades. Goudkleurige beschildering hexagoon. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 21 x 21 cm. In goede staat.

2x Dekselvaasjes met Foo hond
Ergebnis: 30 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvazen met Foo-honden. Eén deksel gerestaureerd. Afmeting: 25 x 12 cm ø. In redelijk/goede staat.

Kindertafel + stoel
Startpreis 25 EUR

Oude eikenhouten kindertafel en mahonie kinderstoel. 20e Eeuw. Afmeting: 32 - 65 cm. In goede staat.

5x Chinese borden
Startpreis 30 EUR

Vijf maal Chinees porseleinen Familie Verte bordjes met bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: ø 13,5 cm. In goede staat.

4x Oude/antieke porseleinen figuren
Ergebnis: 25 EUR

Vier oude/antieke porseleinen figuren. Drie maal 19e eeuw, Frankrijk, goed. Eén maal Dresden, 20e eeuw, licht beschadigd. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese viool 1/4
Startpreis 60 EUR

Chinese 1/4 viool, net neksteun en strijkstok, compleet in etui. In goede staat

Doos diversen, antiek
Ergebnis: 45 EUR

Lot diversen, antiek. Onder andere: 19e Eeuwse grote glazen kerstballen, goed. Engelse kastkommen, beschadigingen. Dekseldoos etc... Afmeting: 40 x 50 x 45 cm. In redelijk/goede staat.

Mariabeeld met kind Jezus, 18e eeuw
Ergebnis: 650 EUR

Groot 18e eeuws houtgestoken Maria beeld met kindje Jezus, cherubijnkoppen met rest polychromie. Italië of Zuid-Duitsland. Afmeting: H 95 cm. In goede staat.

Wortelnoten theestoof, 18e eeuw
Ergebnis: 110 EUR

18e Eeuwse Hollandse wortelnoten theestoof met koperen binnenbak en lade. Afmeting: 50 x 31 x 32 cm. In goede staat.