Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 12. Oktober 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

3x Oud Chinees porselein
Ergebnis: 80 EUR

Drie maal oud Chinees porselein. Bestaande uit o.a.: Gewicht met tekens, chip. Trekpot naar antiek voorbeeld. Afmeting: 8 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke bronzen penkandelaar
Startpreis 125 EUR

Grote antieke bronzen penkandelaar met hondenpootjes. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Beschilderde kraantjeskan
Ergebnis: 30 EUR

Kleine oude handbeschilderde tinnen kraantjeskan. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

6x Oosters, 20e eeuw
Startpreis 25 EUR

Zes maal Oosters. 20e Eeuw. Twee Perzische dekseldoosjes van natuursteen, handbeschilderd. Twee cloisonne kogels in houder. Twee dekseldoosjes met porseleinen incomplete opiumpijp. Afmeting: 4 - 11 cm...

Zilveren kluwenhouder & rokhaak, 1855
Ergebnis: 400 EUR

Zilveren kluwenhouder met rokhaak, 833/000. Kluwenhouder met ribbewerking, MT.: R.Reinders, Leeuwarden, jl.: V:1855, met rokhaak met ovaal schild met graveerwerk, MT.: A.C.Haagen, Meppel, jl.:M:1821. ...

Spiegel+console
Ergebnis: 90 EUR

Goudkleurige spiegel met wandconsole. Rococo-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 48 cm. In goede staat.

Engelse hangoortafel, 1900
Ergebnis: 55 EUR

Antieke lage Engelse eikenhouten hangoortafel met groen leer op blad. Circa 1900. Leuke tafel! Afmeting: 55 x 90 x 119 cm. In goede staat.

Porseleinen beeldengroep, Napels Kings
Ergebnis: 35 EUR

Grote oude Italiaanse Napels Kings, B. Merli, porseleinen figuur. Voorstellende: Een messenslijper. Stukje af. Afmeting: 35 x 29 x 18 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen sta-lamp
Ergebnis: 80 EUR

Grote bronzen sta-lamp met beschilderde glazen kap. Circa 1940 - 1960. Afmeting: H 158 cm. In goede staat.

Zilveren tabakspot, 1839
Ergebnis: 475 EUR

Bijzondere zilveren tabakspot, Empire, 833/000, schuitvormig met deksle voorzien van een knop in de vorm van een staande leeuw, geplaatst op een houten basement. MT.: H.C.Tulleners, Leeuwarden jl.:E:1...

Ca. 35 Aanstekers
Ergebnis: 60 EUR

Kavel met ca. 35 aanstekers waaronder; Penguin, Prisca, Crown Grace, Emrich, Diplomat, Pigeon, Consul Amor, Brother. Ongetest in diverse condities.

Barok commode, 18e eeuw
Startpreis 150 EUR

Hollandse 18e eeuwse dubbelgebogen iepenhouten Barok commode met messing beslag. Louis Quinze. Snijwerk op schuine hoeken en geschulpt blad. Afmeting: 79 x 96 x 60 cm. In goede staat.

5x Familie Rose borden, 18e eeuw
Ergebnis: 60 EUR

Vijf maal 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose borden, floraal, divers. Vier borden haarlijnen. Eén bord chip. Afmeting: ø 23 cm. In redelijke staat.

Hollandse Horrix bonheur, mahonie
Ergebnis: 80 EUR

19e Eeuwse Hollandse Horrix mahoniehouten bonheur, vitrine opzetkast met zijkanten van glas. Circa 1860. Afmeting: 176 x 104 x 46 cm. In goede staat.

Chinees bord met zilver, 19e eeuw
Ergebnis: 60 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen sierschotel met Biedermeier zilveren beugel. Afmeting: 15 x 25,5 cm ø. In goede staat.

Vergulde spiegel, 19e eeuw
Ergebnis: 50 EUR

Grote antieke vergulde 19e eeuwse spiegel. Afmeting: 135 x 87 cm. In goede staat.

Gouden rozetring diamant
Startpreis 150 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Een ring met een dubbele rozet bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.20 crt. ø rozet 7,5mm. ø 55, ca 1,7 gram. In goede staat

2x Meissen porselein
Startpreis 35 EUR

Twee delen Duits Meissen porselein. Eén maal onderzetter met floraal decor en goudrand. Circa 1960. Eén maal sauciere met paars florale decor. Circa 1900. Twee pootjes beschadigd. Afmeting: ø 15 - 20...

Theestoof, 19e eeuw
Ergebnis: 55 EUR

Vroeg 19e eeuwse Louis Seize mahoniehouten theestoof met bandintarsia, ringbeslag, messing pootjes en ketel. Afmeting: 67 x 29 x 28 cm. In goede staat.

Thuringen figurengroep
Ergebnis: 30 EUR

Grote Duitse Thüringen porseleinen vaas/figurengroep. Handbeschilderd in Jugendstil-kleuren. 'Handgemalt A.H'. 20e Eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Handgeknoopt tapijt, 210 x 134 cm.
Ergebnis: 40 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt. Kleurstelling: Rood. Afmeting: 210 x 134 cm. In goede staat.

Zilveren visschep met kornalijn
Startpreis 150 EUR

Zilveren visschep, 835/000, Hollands, met kornalijnen greep. Opengewerkte gecontourneerde visschep versierd met Biedermeier bloem en krulgravures. Voorzien van kornalijnen greep. MT.: D. Kooiman, Scho...

Lot Chinees porselein
Startpreis 150 EUR

Lot divers oud Chinees porselein. Onder andere: porselein, cloisonne. Bestaande uit: twee dekselvaasjes, drie flesjes, twee snuffbottles. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.

3x Antieke bijlen
Ergebnis: 75 EUR

Drie antieke bijlen. 19e Eeuw. Afmeting: 27 - 31 cm. In goede staat.