Antiek Frans bronzen klokkenstel. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuurslag en veerslinger. Afmeting: 55 - 56 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans. Gesigneerd A. Wille Apeldoorn. Afmeting: 135 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen historisme klokkenstel. F. Luppens, Brussel. Circa 1880. Klok heeft achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 44 - 50 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse eikenhouten Friese staartklok. Afmeting: 140 cm. Staat: In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met houten poppen, bruidskrans en wekker. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen pendule met emaille cartouches. Klok heeft achtdaags-uurwerk, veerslinger. Circa 1880. Afmeting: H 45 cm. En twee originele bronzen vijf-lichts kaarskandelaren. Afmeting: 50 cm....
Franse Normandische ca 1800 lantaarnklok met keramische wijzerplaat. Gelijmd. Afmeting: 35 x 24 x 19 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans, wekker en spiegels. Afmeting: 144 cm. In goede staat.
Antieke Franse romantische pendule. Jachtvoorstelling. Wolf zit iets los. Klok heeft achtdaags uurwerk, halfuur slag en veerslinger. Circa 1860. Afmeting: 36 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse vergulde pendule met porselein. Circa 1870. Wijzerplaat stukje ingelijmd. Eén wijzer mist, slinger mist. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 33 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse Louis Philippe pendule met schetsende vrouw. Compositie metaal met zwart marmer. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Vergulde messing Rococo pendule met emaille wijzerplaat. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Met geslepen glas. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Friese stoelklok met maanstand, wekker en datumaanduiding. Afmeting: 72 cm. In goede staat.
Oude Duitse Sonneberg notenhouten buffetklok. Circa 1960. Afmeting: 22 x 58 x 22 cm. In goede staat.
Franse vergulde Louis Philippe pendule. Vrouw met duiven en fruitmand. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Zware messing pendule met bovenliggende balans. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Gemerkt Just. Afmeting: 26,5 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Wuba tafelklok met maanstand en plated bronzen versieringen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Mooie antieke eikenhouten Friese staartklok. Circa 1800. Met mooie beschilderde wijzerplaat, spiegels en wekkerfunctie. Afmeting: 137 cm. In goede staat.
Antieke Franse blauwe vaaspendule met drakenkoppen + keramiek + verguld messing. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1890. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Antiek Frans klokkenstel. Circa 1870. Geeboniseerd hout en compositie metaal. Pendule met ridder, en kaarskandelaren met putti. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 29 - 50 cm...
Antieke Franse pendule. Circa 1860. Romantiek, compositie metaal met albast. Achtdaags-uurwerk, veerslinger en halfuur-slag. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans 8-regulateur. Circa 1890. Lichte wormbeval. Afmeting: 95 cm. In redelijke staat.
Antieke eikenhouten Hollandse Friese staartklok. Circa 1800. Afmeting: 140 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse romantische pendule met achtdaags uurwerk, halfuur slag en veerslinger. Verguld compositie metaal met albast. Circa 1870. Achterkant gesoldeerd. Afmeting: 39 cm. In redelijke staat.