Grote antieke marmeren pendule met kalender, maanstand, dag, datum en maand aanduiding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Functies niet getest. Afmeting: 45 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse eikenhouten Jugendstil staande vrijslinger met messing uurwerk, gewichten en slinger. Circa 1910. Afmeting: 226 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse Franse notenhouten tafelklok met bandintarsia. Minoche a Paris. Spillegang omgebouwd naar ankergang. Uurwerk behoeft reiniging. Afmeting: 49 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke vergulde Franse bronzen pendule met wit marmer en twee figuren. Circa 1850. Met achtdaags-uurwerk, halfuur slag en veerslinger. Afmeting: 42 x 42 x 14 cm. In zeer goed staat.
Grote vuurvergulde bronzen Empire pendule. Circa 1820. Grote engel met bloem en engel met putti in boot. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 48 cm. In goede...
Zeldzame Schwarzwalder chalet klok met muziekwals. Uurwerk aangesloten op muziekrol. Na uurslag volgt muziek. Vier tanden kam defect, achterwand mist. Kleinere beschadigingen. Slinger mist. Afmeting: ...
18e Eeuwse Parijse tafelklok met spillegang. Cormasson Paris. Halfuur-slag op bel. Afmeting: 54 x 15 x 33 cm. In goede staat.
Franse Westminster console boulle-stijl pendule op bijbehorende piedestal. Fineer belijmd met diverse houtsoorten, florale intarsia. Achtdaags-uurwerk, kwartierslag op vijf gongstaven. Beslagen met ve...
Weense notenhouten staande precisie regulateur. Gründerzeit. Circa 1880. Gesigneerd Andreas Fettinger Wien. Weekloper uurwerk met decentrale secondenwijzer. Afmeting: 223 cm. In goede staat.
Antieke Franse vuurvergulde bronzen Empire pendule. Circa 1800. Man met lyra en muziekblad. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 38 x 35 x 12 cm. In goede st...
Antieke Duitse eikenhouten staande klok met barometer en thermometer. Historisme, met koppen. F.M.S. uurwerk met halfuur-slag op vier gongstaven. Afmeting: H 236 cm. In zeer goede staat.
Antieke vuurvergulde Louis Seize bronzen pendule met kariatiden en fenixen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Circa 1800. Afmeting: 40 x 23 x 11 cm. In goede staat.
Zeer zeldzame 18e eeuwse Japans gesigneerde miniatuurklok van messing. Spillegang uurwerk, met datumaanduiding. Gewichten missen, slagwerk incompleet. Functies niet getest. Afmeting: 25 cm. In redelij...
Grote Weense Empire pendule met cylinder speelwerk aangesloten op uurwerk. Circa 1820. Vier melodieën, Walzer, drie standen + kwartierslag. Speelwerk blijft mogelijk hangen op windveer. Klinkt goed. B...
Antieke Duitse notenhouten L.F.S. historisme staande klok met halfvolle zuilen en dak. Met kwartierslag uurwerk en barometer, drie-gewichter. Afmeting: H 250 cm. In zeer goede staat.
Gesigneerde 18e eeuwse notenhouten staande klok door Wouman Temsche uurwerk, met zes loden gewichten, wekker functie etc.. Afmeting: 240 cm. In goede staat.
Zeldzame vuurvergulde bronzen Louis Seize vazenpendule. Circa 1780. Afgevlakt uurwerk onderkant. Blanc Files Palais Royal. Versiert met Oosterse draken. Groot uurwerk. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag,...
Vroege Franse precisie regulateur met centrale secondenwijzer. Gesigneerd Coteau. Circa 1800. Met mahoniehouten kast, stoel later vervangen. Tien-daags uurwerk, mogelijk langer. Aparte gang. Zware com...
Duitse historisme wandklok met schild, harnas en bijl. Eén bijl mist. Circa 1880. Met batterij, uurwerk niet origineel. Afmeting: 57 cm. In redelijke staat.
Antiek Duits Kienzle Rozen-klokje met slagwerk op gongspiraal. Circa 1900. Afmeting: 28 x 20 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren pendule met vaas. Circa 1880. Verbogen + scheur. Klok heeft achtdaags-uurwerk, zonder slag, met veerslinger. Afmeting: 47 cm. In redelijke staat.
Oude notenhouten paardjes regulateur. 20e Eeuw. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Oude Zaanse klok. Notenhout met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 20 x 17 cm. In goede staat.
Gave antieke eikenhouten Westminster regulateur met kwartierslag uurwerk. Circa 1920. Afmeting: 79 cm. In zeer goede staat.