Antieke Engelse mahoniehouten pubklok met parelmoer en druivenranken. Circa 1900. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Franse vergulde Louis Philippe pendule. Vrouw met duiven en fruitmand. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Mooi Frans marmeren Art Deco pendulestel. Wit/zwart met messing. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 26 x 50 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse Louis Philippe pendule met schetsende vrouw. Compositie metaal met zwart marmer. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Grote antieke marmeren pendule met kalender, maanstand, dag, datum en maand aanduiding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Functies niet getest. Afmeting: 45 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van vier antieke Franse comtoises. In-compleet. Voor onderdelen. Afmeting: 50 x 45 x 56 cm. In redelijke staat.
Drie antieke Franse comtoises. Deels in-compleet. Voor onderdelen. Afmeting: 45 x 48 x 38 cm. In redelijke staat.
Antiek weerstation met klok. Achtdaags-uurwerk. Circa 1920. Barometer/thermometer + klok. Functies niet getest. Afmeting: 16 x 32 x 8 cm. In goede staat.
Wortelnoten Friese kortstaartklok met maanstand. Twee helft 20e eeuw. Afmeting: circa 90 cm. In goede staat.
Vuurvergulde bronzen Empire klokkast. Circa 1820. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Antieke Franse rood-marmeren wekker. Circa 1900. Gelijmd. Afmeting: 16 cm. In matige staat.
19e Eeuwse vergulde bronzen wandklok. Circa 1870. Putti bij mandoline. Achtdaags stil uurwerk. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Antieke Franse vuurvergulde directoire pendule. Circa 1800. Mooie vergulding. Edelman bij boom. Estel et Nemorein (in boom). Eén tak nieuw bevestigd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger...
Grote antieke Franse pendule met centaur, druivenrank en putti. Compositie metaal. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 64 x 41 x 18 cm. In goede staat.
Duitse 18e eeuwse notenhouten staande klok met seconden en datum aanduiding. Recentelijk professioneel schellak gepolitoerd. Afmeting: H 238 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen klokkenstel met putti. Met twee kandelaren. Circa 1880. Met emaille cartouches. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 30 - 33 cm. In goede staat.
Antieke wandklok met 18e eeuws Duits uurwerk. Bel mist. Functies niet getest. Afmeting: 23 x 48 x 48 cm. In redelijke staat.
Antieke vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Circa 1840. Vrouw met rozen. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Circa 1840. Spanjaard bij palmboom. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse vaaspendule met messing en porselein. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 61 cm. In goede staat.
Oude/antieke gerestaureerde Franse schotel haan comtoise, deels origineel, deels vervangen. Peerslinger. Afmeting: 38 x 24 x 17 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuwse Empire mahonie lierpendule met vuurvergulde versiering. Uurwerk later gemoderniseerd naar veerslinger. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 48 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse mysterieuze pendule, Les Roses par Guillemin. Circa 1915. Compositie metaal. Functies niet getest. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten staande klok met bandintarsia. Circa 1800. Kidd Whtiby. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Secondenwijzer mist, verder in goede staat. Afmeting: H 215 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met achtdaags-uurwerk en mooie beschilderde wijzerplaat. Met seconden en datum aanduiding. Afmeting: 225 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten staande klok met volle zuilen en grote gegraveerde plated wijzerplaat. Gesigneerd Tho Rea Walton. Achtdaags-uurwerk, met seconden en dag-aanduiding. Ongerestaureerd. Afme...
Originele Gustav Becker 2-gewichten regelateur met notenhouten kast en latoenkoperen beslag ca. 1880. Prachtig gegraveerd uurwerk, gewichten en slinger. Uurwerk met halfuurslag. Geheel in goede staat ...
Zeer grote vergulde Zweedse Cartel wandklok met peerless uurwerk, achtdaags, halfuur-slag op bel. Afmeting: 91 x 47 x 15 cm. In zeer goede staat.
Klein antiek klokkenstel met schildpad imitatie. Belijmd met brons. Circa 1900. Uurwerk door British United Clock Birmingham. Afmeting: 19 - 26 cm. In goede staat.
Grote wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen armaturen. 20e Eeuw. Engeland. Slagwerk twee hamers op twee bellen. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Grote wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen armaturen. 20e Eeuw. Engeland. Slagwerk op gongveer. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Grote bronzen pendule met wit emaille en twee maal faun. 21e Eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 61 cm. In goede staat.
Grote antieke eikenhouten Friese staartklok met dubbele kap, beschilderde panelen + wekker. In ossenbloedrood-kleur. Circa 1800. Afmeting: 165 cm. In goede staat.
Grote antieke eikenhouten Friese staartklok met dubbele kap. Timpaankap, beschilderde houten panelen. Circa 1800. Wekkerfunctie. Afmeting: 165 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Kienzle notenhouten tafelklok met intarsia. Westminster-kwartierslag op vijf gongstaven. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Wortelnoten Westminster Warmink staande klok met kwartier-slag uurwerk op console met silent-strike functie. Tweede helft 20e eeuw. Drie-gewichter. Afmeting: H 203 cm. In goede staat.
Kleine Duitse plated Vorderzappler miniatuur klok onder stolp. Circa 1900. Eén wijzer mist. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.
Franse Normandische ca 1800 lantaarnklok met keramische wijzerplaat. Gelijmd. Afmeting: 35 x 24 x 19 cm. In redelijke staat.
Mooie antieke Franse Louis Philippe kolompendule met intarsia en verguld messing. Circa 1870. Pendule heeft achtdaags-uurwerk en veerslinger. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans, wekker en spiegels. Afmeting: 144 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met houten poppen, bruidskrans en wekker. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans en wekker. Afmeting: 143 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gebroeders Resch regulateur voor twee gewichten. Circa 1880. Weekloper, halfuur-slag. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 116 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse bronzen pendule met emaille cartouches. Klok heeft achtdaags-uurwerk, veerslinger. Circa 1880. Afmeting: H 45 cm. En twee originele bronzen vijf-lichts kaarskandelaren. Afmeting: 50 cm....
Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker. Mooie origineel beschilderde wijzerplaat en houten bollen. Circa 1800. Afmeting: H 140 cm. In goede staat.
Duitse wandklok met ingebouwd 19e eeuws Frans uurwerk. Huwelijk. Afmeting: 30 x 28 x 8 cm. In redelijke staat.
Zware messing pendule met bovenliggende balans. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Gemerkt Just. Afmeting: 26,5 cm. In goede staat.