Antiek reisbestek, ca 1895, met gesneden houten heften, volkskunst. 19 cm. In goede staat
19e Eeuwse etui/koker van roggehuid. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Antieke bewerkte hanger met drie antieke Chinese metalen krabbers. Afmeting: 8 - 9 cm. In goede staat.
Oude trechtergrammofoon. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 50 x 52 cm. In goede staat.
Vier maal 19e eeuwse Louis Seize gietijzeren tuinzuiltjes met fakkels. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.
Twee grote betonnen tuin-ornamenten met fruit. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 35 cm ø. In goede staat.
Antiek koperen beddepan. Circa 1800. Afmeting: 114 cm. In goede staat.
Oud Tibetaans of Chinees lakwerk sieradenkistje met goudkleurige beschildering. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 30 x 19 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse tinnen ketels met bodemstempels. Afmeting: ø 18 - ø 19 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude messing lampenvoeten. Griekse zuilen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 - 63 cm. In goede staat.
Antiek gebrandschilderd glas-in-lood venster met Mercurius. Afmeting: 50 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse tinnen verzorgingskan voor zieken. Afmeting: 11 x 27 x 11 cm ø. In goede staat.
Antieke kruithoorn en oude flacon. Eén kruithoorn met koper en hoornen houder, circa 1900. Eén chrome flacon met bruin leder, 20e eeuw. Afmeting: 19 - 22 cm. In goede staat.
Roe Study stalen design schaal. Ontwerp Olav Joff voor Polaris Noorwegen. Brutalistisch stijl. Afmeting: ø 24 cm. In goede staat.
Antieke Japanse cloisonne bloempot met florale en draken decor. Bodemmerk. Afmeting: 21 x 26 cm ø. In goede staat.
60-er/70-er Jaren kristallen hanglamp met messing. Afmeting: 75 x 60 cm ø. In goede staat.
Antieke houtgestoken drie-delige kledingborstelset met houtgestoken uil met glazen oogjes. Circa 1930. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Twee grote oude messing Barok-stijl kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Lot diversen oud/antiek koperwerk. Onder andere: Koperen bakken, ketel, melkkan, kraan, doofpot + pan. Afmeting: 20 - 50 cm. In goede staat.
Lot diversen oud/antiek koperwerk. Onder andere: Haardstel met paardenhoofden, kolenkit, stofferset, bouilloir. Afmeting: 25 - 25 cm. In goede staat.
Groot lot diverse antieke ijzeren en koperen gewichten + weegschaal. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: circa 5 - 35 cm. In goede staat.
Vier maal antiek gietijzer. Bestaande uit: Drie maal wafel-ijzer en één stoof. Afmeting: 22 - 59 cm. In goede staat.
Lot diversen oud/antiek glas, keramiek, porselein. Onder andere: Societe Maastricht etc. Afmeting: 8 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse tinnen zuigbeker of 'schapenkannetje' met bodemmerk. Afmeting: 9 x 7 x 12 cm. In goede staat.
Oude Chinese houten vogelkooi met porseleinen voerbakjes. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Vier oude messing schilderij-lampen. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Frans porseleinen vaas met zijdebloemen onder glazen stolp. Afmeting: 49 x 20 cm ø. In goede staat.
Vier oude bronzen miniatuur kanonnen. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse wortelnoten naaikist met deksel, vakverdeling en lade. Afmeting: 15 x 39 x 28 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen tafellamp. Later geëlektrificeerd. Circa 1900. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.
Antieke messing samovaar + antieke Russische bronzen reis ikoon. Bedeukt. Afmeting: 11 - 40 cm. In redelijke staat.
Twee antieke wandelstokken. Eén maal met zilveren ring. Circa 1900. Afmeting: 87 - 88 cm. In goede staat.
Antiek emaille reclamebord. Blom & van der Aa Assurantiën Amsterdam etc.. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Duits houtsnijwerk inktstel met twee konijnen en inktpot. Circa 1930. Afmeting: 12 x 34 x 19 cm. In goede staat.
Antiek keramieken wijnvat met wijnranken decor rondom + kraan, op houten voet. Afmeting: 61 x 26 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse beschilderde Duitse houtspaan dekseldoos. Alles Gute, dame + florale beschildering. Afmeting: 7 x 18,5 cm ø. In goede staat.
Twee antieke barometers. Eén maal Black Forest en één maal notenhout Jugendstil. Circa 1915. Afmeting: 49 - 50 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten gestoken barometer met thermometer. Afmeting: 60 x 28 x 9 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten Friese kerfsnede barometer. Circa 1910. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten gestoken Schwarzwalder barometer met etagiere. Circa 1900. Afmeting: 56 x 28 x 14 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse bakbarometer, Louis Seize, door Joosten. Met tinnen plaat, mahoniehout. Afmeting: 131 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Victoriaanse eiken Engelse Admiral Fitzroys barometer met thermometer. Afmeting: 118 cm. In goede staat.
Antieke Japanse ivoren okimono figuur. Groente oogsten met zeis. Bodemmerk. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Twee maal antieke Duitse accordeons. Circa 1900. Eén maal gemerkt Apollo. Afmeting: 21 x 35 x 19 cm. In redelijk/goede staat.
Groot oud Chinees jade zwaard met draak en ringen. Symbolisch. Afmeting: L 49 cm. In goede staat.
Antieke Japanse bronzen bewerkte bloempot. Floraal met vogels. Eén restauratie. Circa 1900. Afmeting: 18 x 24 cm ø. In goede staat.
Kleine oude accordeon, kinderaccordeon. Circa 1950. Afmeting: 30 x 27 x 14 cm. In goede staat.
Twee bijbels met gouden en zilveren slot. Bijbel met bewerkte omslag voorzien van opengewerkte zilveren sluiting, MT.: A.J.Nobel, Schoonhoven, 5x16x6cm, en een bijbel met bruin lederen omslag voorzien...
19e Eeuws Frans boulle kistje met rood schildpad, messing buitenrand gelijmd en klein hoekstukje weg. Afmeting: 15,5 x 8 x 5 cm. In redelijke staat.
Drie antiquarische Duitse boeken. Onder meer: Poetische Sagen der Vorzeit 1817 von Declamator G.F. Colbrig. Sammelung Tierärtztlichen gutachten handbuch von Dr. Wern. Theod. Jos. Spinda 1836. Fall des...
Groot lot antiek Oosters handwerk op zijde etc. Diverse voorstellingen, floraal, figuren etc. Afmeting: circa 40 - 180 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Tibetaanse handgewerkte Tangka's op zijde. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 120 x 72 cm + 125 x 79 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese voorwerpen. Bestaande uit: Chinese gesigneerde dekseldoos met florale decors en vogels, plated. Chinese gong met gravering, kopergeslagen, plated. Afmeting: 9,5 - 27,5 cm. In goed...
Oude messing met kristal kroonluchter. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Circa 60 x 60 cm ø. In goede staat.
Oude blauw-glazen Venetiaanse lamp in metalen houder. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 27 cm ø. In goede staat.
Antieke staande compositie metalen lamp. Antiek dubbel figuur, Griekse vrouw met kind. Afmeting: H 69 x 30 cm ø. In goede staat.
Antieke potkachel uit Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: H 72 cm. In goede staat.
Antieke messing haardset in gietijzeren standaard. 19e Eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse koperen genagelde aker met hengsel. Afmeting: 27 x 40 cm ø. In goede staat.
Complete antieke messing haardset met vier-delige garnituur, haardscherm en blaasbalg. Afmeting: 54 - 84 cm. In goede staat.
Twee maal antiek tin. 19e Eeuw. Bestaande uit: Grote gegraveerde samovaar. Engelse chocolade kan, gegraveerd. Afmeting: 24 - 55 cm. In goede staat.
Twee antieke miniatuur tinnen appelketeltjes. 19e Eeuw en circa 1900. Afmeting: ø 7 - ø 7,5 cm. In goede staat.
Lot antiek tin. 19e Eeuw. Bestaande uit: Grote theekan, drie klepkannen, beker, houder schroefdeksel, lekschaal, groot bord. Afmeting: 6 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Russische arreslee. Circa 1890. Afmeting: 80 x 130 x 75 cm. In zeer goede staat.
Voor-oorlogs messing scheepskompas met notenhouten basement. Gemerkt Sestrel Stol Culemborg. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Antieke Duitse historisme schenkkan in Renaissance-stijl. Circa 1880. Gekleurd glas en tinnen montuur. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Antieke messing met compositie metaal Jugendstil hangpetroleumlamp. Circa 1910. Later geëlektrificeerd. Afmeting: circa 60 x 40 cm ø. Porseleinen rookkapje mist, verder In goede staat.
Oude Majolica petroleumlamp met extra kaarskandelaar. Breuk deksel reservoir. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 60 cm ø. In redelijke staat.
Antieke wit opaline glazen petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse notenhouten Biedermeier theestoof met ketel. Afmeting: 50 x 27 cm ø. In goede staat.
Twee oude koperen telefoons met draaischijf. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 25 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Gesigneerde 19e eeuwse militaire messing nachtwakersklok door J. Bürk Original. Nr. 74886. Met één sleutel. Functies niet getest. Afmeting: 4,3 x 8 x 12 cm ø. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws bronzen tafeltje met spijkerschrift en Arabische schrift (Perzië). Met papegaaien decor, octagonaal. Scheur in blad. Afmeting: 13 x 21 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke speeldoos 'Dom van Keulen'. Compositie metaal. Afmeting: 18 x 17 x 10 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse palissanderhouten schrijfkist met parelmoer, schrijfblad + inktpot. Afmeting: 12 x 30 x 22 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws koloniale documenten kapitein-scheepskist met lade, origineel beslag en slot. Sleutel later. Afmeting: 19 x 46 x 63 cm. In goede staat.
Twee grote vijf-lichts bronzen kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: 84 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen sluitgewichten set. Compleet. 17e - 18e Eeuw. Diverse stempels en gravures. Mooie patina. Afmeting: 8,5 x 8 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Empire-stijl vergulde houtgestoken wandkandelaren met dolfijnen. Waarschijnlijk Italië. 19e Eeuw. Afmeting: 28 x 20 x 24 cm. In goede staat.
Twee antieke koperen kaarskandelaren in Barok-stijl. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Twee grote vuurvergulde bronzen Empire kaarskandelaren. Circa 1820. Afmeting: 32 x 13 cm ø. In goede staat.
Lot diversen, onder andere Asiatica. Bestaande uit: Chinese metalen dekseldoos, circa 1900, met bodemmerk. Een Oosterse plated flacon. Een bronzen beeldje, herkomst? Een terracotta olielampje en een b...
Lot divers oude/antieke Chinese metalen voorwerpen. Acht stuks. Bestaande uit: Drie wit metalen hangers met boeddha's + schrift. Twee plaquettes, vogels. Drie maal divers. Afmeting: 6 - 15 cm. In goed...
Twee antieke bouillors, messing vernikkeld. Circa 1900. Eén bodemrand iets verbogen, één deksel iets verbogen. Afmeting: 35 - 37 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke kopergeslagen Amsterdamse school schaal. Circa 1915. Ongemerkt. Afmeting: ø 32 cm. In goede staat.
Jugendstil-stijl tinnen schaaltje. Dame met pauw. 20e Eeuw. Afmeting: 9 x 21 x 11 cm. In goede staat.
Drie maal antieke Jugendstil bureau accessoires. Bronskleurig. Compositie metaal. Circa 1915. Afmeting: 10 - 21 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Russische arreslee met koppen. Twee-zits. Creme-goud kleurig. Afmeting: 130 x 130 x 90 cm. In zeer goede staat.
Antieke Bentheimer zandsteen voederbak. Afmeting: 105 x 25 x 37 cm. In goede staat.
Antieke messing scheepskompas met elektrische verlichting. Circa 1930. Afmeting: 25 x 27 x 20 cm. In goede staat.
Wit marmeren zuil, iets geaderd. Voorstellend Korintische zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 23 x 23 cm. In goede staat.
Marmeren zuil, zalm-kleurig. 20e Eeuw. Afmeting: 88 x 20 x 20 cm. In goede staat.
Drie-delige 19e eeuwse Japans bronzen wierookset met cloisonne en draken decor. Afmeting: 21,5 - 25 cm. In goede staat.
Antieke Zwitserse vruchthouten cylinder speeldoos met bandintarsia. Niet actieve oude wormbeval. Mooie goed functionerende klank. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Grote Napoleon III Empire hanglamp. Gepatineerd en verguld messing. Electrisch, 7-lichts. Afmeting: 100 x 70 cm ø. In goede staat.