Drie maal antiek ijzerwerk. Bestaande uit: Twee dierenklemmen en één greep/visvork? Afmeting: 17 - 30 cm. In goede staat.
Twee bronzen wandspiegels met lamp, putti en cherubijnkoppen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 14 x 9 cm. In goede staat.
Duitse 18e eeuwse eikenhouten schrijfkist met snijwerk aan de zijkanten, antiek slot + beslag. Afmeting: 31 x 40 x 53 cm. In goede staat.
Kleine antieke tinnen moffelkruik. 19e Eeuw. Afmeting: 8,5 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Antieke staande compositie metalen lamp. Antiek dubbel figuur, Griekse vrouw met kind. Afmeting: H 69 x 30 cm ø. In goede staat.
Voor-oorlogs messing scheepskompas met notenhouten basement. Gemerkt Sestrel Stol Culemborg. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Groot lot antieke poppen en kinderkleding in lederen koffer. 19e Eeuw. Afmeting: 70 x 40 x 25 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Engelse palissanderhouten schrijfkist met parelmoer, schrijfblad + inktpot. Afmeting: 12 x 30 x 22 cm. In goede staat.
Antieke Japanse cloissonne dekselvaas met draken decor + antieke sigaretten etui. Circa 1900. Afmeting: 9 - 26 cm. In goede staat.
Twee maal oude voor-oorlogse dokterstassen. Afmeting: 38 - 39 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Jugendstil vergulde lijsten met prenten. Circa 1915. Afmeting: circa 90 - 70 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek, onder andere Asiatika. Bestaande uit: Terracotta figuur, benen engel, Chinese natuurstenen figuur, jade beer, twee boeddha's, gorilla aansteker etc... Afmeting: 3 - 10 cm. In re...
Antieke messing haardset in gietijzeren standaard. 19e Eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Grote bronzen sta-lamp met beschilderde glazen kap. Circa 1940 - 1960. Afmeting: H 158 cm. In goede staat.
Drie antieke bijlen. 19e Eeuw. Afmeting: 27 - 31 cm. In goede staat.
Oude handgeschilderde Tibetaanse Thangka. 20e Eeuw. Afmeting: 116 x 76 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen tafeltje met spijkerschrift en Arabische schrift (Perzië). Met papegaaien decor, octagonaal. Scheur in blad. Afmeting: 13 x 21 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke gesigneerde handbeschilderde glazen tafellamp met engelen. Gesigneerd Merigot. Circa 1900. Afmeting: 35 x 22 cm ø. In goede staat.
Drie maal antiek tin. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Model Rembrandt kan, Jan Steen kan en maatbeker. Merktekens. Afmeting: 20 - 26 cm. In goede staat.
Twee grote betonnen tuin-ornamenten met fruit. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 35 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Engelse messing scheepstelegraaf Bendix Brooklyn N.Y. CA. 15316 - A. Komt uit een victory. Aan één zijde mist de hendel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 112 x 32 cm ø. In redelijke staa...
Oude ijzeren met messing zonnewijzer. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 31 x 32 cm. In goede staat.
Antiek Jugendstil inktstel met geit. Circa 1915. Gesigneerd N. Vidas. Afmeting: 15 x 21 x 13 cm. In goede staat.
Kleine oude accordeon, kinderaccordeon. Circa 1950. Afmeting: 30 x 27 x 14 cm. In goede staat.
Antieke houten wandelstok met bijzondere afschuifbare houten telescopische buis en dan te gebruiken als paraplu. Lengte: circa 89 cm. In goede staat.
Antiek Duits ijzeren tafelstuk met rozen en kristallen vaas. Circa 1900. Afmeting: 43 x 35 x 23 cm. In goede staat.
Drie Afrikaanse figuren. Onder andere: Kameroen lederen popje, Bamoen-stam. Fetisch beeld, Ivoorkust, Baoule-stam. Bakota figuur, Kongo. Houten figuur in mand. Afmeting: 11 - 41 cm. In goede staat.
Prachtige gepolitoerde vroeg 19e eeuwse mahoniehouten dekselkist met handgrepen. Afmeting: 21 x 28 x 17 cm. In zeer goede staat.
Twee grote Art Deco messing kerkelijke kandelaren. Circa 1930. Afmeting: 34 x 21 cm ø. In goede staat.
Grote koperen lampenvoet met bolpoten. Barok-stijl. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 120 cm. In goede staat.
Groot lot diverse antieke ijzeren en koperen gewichten + weegschaal. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: circa 5 - 35 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse wortelnoten naaikist met deksel, vakverdeling en lade. Afmeting: 15 x 39 x 28 cm. In goede staat.
Antiek keramieken wijnvat met wijnranken decor rondom + kraan, op houten voet. Afmeting: 61 x 26 cm ø. In goede staat.
Twee bijbels met gouden en zilveren slot. Bijbel met bewerkte omslag voorzien van opengewerkte zilveren sluiting, MT.: A.J.Nobel, Schoonhoven, 5x16x6cm, en een bijbel met bruin lederen omslag voorzien...
19e Eeuwse bronzen engel voor op een Franse boulleklok. Zonder boog. Afmeting H 16 cm. In goede staat.
Drie maal antieke Jugendstil bureau accessoires. Bronskleurig. Compositie metaal. Circa 1915. Afmeting: 10 - 21 cm. In goede staat.
Antieke Bentheimer zandsteen voederbak. Afmeting: 105 x 25 x 37 cm. In goede staat.
19e Eeuwse beschilderde Duitse houtspaan dekseldoos. Alles Gute, dame + florale beschildering. Afmeting: 7 x 18,5 cm ø. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Duitse tinnen snavelkannen. Merktekens. Afmeting: 27 - 31 cm. In goede staat.
18e Eeuwse gestikte merklap. Monogram CSM. Anno 1756. Afmeting: 28 x 33 cm. In goede staat.
Roe Study stalen design schaal. Ontwerp Olav Joff voor Polaris Noorwegen. Brutalistisch stijl. Afmeting: ø 24 cm. In goede staat.
Drie antiquarische Duitse boeken. Onder meer: Poetische Sagen der Vorzeit 1817 von Declamator G.F. Colbrig. Sammelung Tierärtztlichen gutachten handbuch von Dr. Wern. Theod. Jos. Spinda 1836. Fall des...
Antiquarisch religieus boekje in lamslederen band. Anno 1675. Imitatione Christi Thoma Kempis Libir quatuor Jacobi Merlo Horst II Coloniae Apud. Balth ab Egmad. Met gravures. Afmeting: 14 x 8 x 3,5 cm...
Metalen mini harnas met hellebaard. 21e Eeuw. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Twee grote betonnen tuin-ornamenten met fruit. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 35 cm ø. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen tafellamp. Later geëlektrificeerd. Circa 1900. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.
Twee oude bronzen Venetiaanse gondeliers versieringen in paardenvorm. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Vier oude Afrikaanse houtgesneden maskers. Onder andere: Kongo, polychrome, Kuba Ngaady masker. Masker Nigeria, Yoruba-stam, Fetisch, hout/riet/jute. Dan-masker, Ivoorkust, stofomranding met baard. Gr...
Twee maal Afrikaans houtsnijwerk. Onder andere: Masker Nigeria, polychrome, Yoruba-stam. Beeld Kongo, Pende-stam. Genezingsbeeld. Polychromie. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.
Vergulde bronzen Louis Seize-stijl hanglamp met twee glazen kappen. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 40 cm. In goede staat.
Blauwe Tiffany-stijl glas-in-lood hanglamp met florale decor. 21e Eeuw. Afmeting: 30 x 46 cm ø. In goede staat.
Twee antiek ivoren beelden: 1x Antieke Afrikaanse ivoren damesbuste op basement. Circa 1930. Afmeting: 10 cm. In goede staat. en 1x Antieke Japanse ivoren geisha met bodemmerk. Circa 1900. Mist paraso...
Twee betonnen tuinbeelden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 64 - 76 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse bronzen Barok-stijl 12-lichts kaarsenkroon met afneembare armen. Afmeting: 77 x 60 cm ø. In goede staat.
Twee mooie grote 19e eeuwse bronzen Neo Renaissance kaarskandelaren. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse notenhouten gestoken kist met spiegel en koperdraad inleg (mist deels). Afmeting: 24 x 34 x 24 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke eikenhouten His Master's Voice grammofoon. Verlijming deksel los, verder in goede staat. Afmeting: 40 x 40 x 45 cm.
Drie maal 19e eeuws antiek. Bestaande uit: Tinnen miniatuur kraantjeskan. Miniatuur warmhoudkruik. Kleine keramieken theepot. Afmeting: 5 - 25 cm. In goede staat.
Duits houtsnijwerk inktstel met twee konijnen en inktpot. Circa 1930. Afmeting: 12 x 34 x 19 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen chocoladekan met figuren in landschap en goud decor. Met notenhouten stoof. Afmeting: 20 x 24 x 17 cm ø. In goede staat.
Twee antieke ivoren Art Deco Maria beelden. Circa: 1930. Afmeting: 16 - 22 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites
Twee antieke Oosterse bronzen wierookbranders. Onder andere met cloisonne. Afmeting: 9 - 14 cm. In goede staat.
Vier maal antiek tin. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Schenkkan, schroefdekselhouder, klepkan, bierpul met bodemtekst/stempels. Afmeting: 11 - 28 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten reisschrijfkist met boulle koperinleg en zijwaartse lade. Afmeting: 13 x 36 x 26 cm. In zeer goede staat.
Antieke bijbel anno 1716 met messing sluitingen. Staten Generael. Dordrecht, Pieter Keur en Amsterdam, Pieter Rotterdam. Originele band. Beschadigd. Afmeting: 11 x 35 x 23 cm. In matige staat.
19e Eeuwse etui/koker van roggehuid. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Oud Tibetaans met leder bekleed sieradenkistje. Met goud decor, vier lades en deksel. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 24 x 35 cm. In goede staat.
Chinees houtgestoken verguld altaarstuk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 26 x 39 x 4 cm. In goede staat.
Twee antieke miniatuur tinnen appelketeltjes. 19e Eeuw en circa 1900. Afmeting: ø 7 - ø 7,5 cm. In goede staat.
Grote voor-oorlogse messing scheepsseinlamp. Gemerkt Meteorite 46749. Geëlektrificeerd. Afmeting: 55 x 24 cm ø. In goede staat.
Twee antieke staande petroleumlampen voeten. Later geëlektrificeerd. Bestaande uit: Eén maal circa 1880, historisme, compositie metaal. Eén maal Majolica, gebloemd. Afmeting: H 33 - 45 cm. In goede st...
Antieke Majolica hang petroleumlamp. Circa 1910. Geëlektrificeerd. Afmeting: circa 65 x 40 cm ø. In goede staat.
18e - 19e Eeuws koloniale documenten kapitein-scheepskist met lade, origineel beslag en slot. Sleutel later. Afmeting: 19 x 46 x 63 cm. In goede staat.
Kavel met ca. 35 aanstekers waaronder; Penguin, Prisca, Crown Grace, Emrich, Diplomat, Pigeon, Consul Amor, Brother. Ongetest in diverse condities.
Kavel met diverse aanstekers van verschillende merken. Ongetest in diverse condities.
Antiek houten galjoen met kanonnen en lederen zeilen. Circa 1900. Afmeting: 58 x 60 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Jugendstil hangpetroleumlamp. Later geëlektrificeerd. Circa 1900. Afmeting: circa 60 x 40 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen wierookbrander met paradijsvogel decor. Bodemmerk. Afmeting: 14,5 x 15 cm ø. In goede staat.
Drie kleinere gietijzeren tuinvazen. 20e Eeuw. Afmeting: circa 40 x 18 cm ø. In goede staat.
Twee dozen betonnen tuin-ornamenten in Louis Seize-stijl. Afmeting: 80 x 60 x 60 cm. In redelijke staat.
18e eeuwse bronzen lavabo met twee tuiten en hengsel. Afmeting: 10 x 32 x 18 cm ø. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Louis Seize mahoniehouten theestoof met bandintarsia, ringbeslag, messing pootjes en ketel. Afmeting: 67 x 29 x 28 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen kaarskandelaren in Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Creme-kleurige gipsen schouw met electrische haard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 120 x 35 x 140 cm. In goede staat.
Groot dienblad, achtkantig, met plated gezaagde rand met floraal biedermeier decor. Met houten bodem. 50x37x4cm. In goede staat
Koperen samovaar 19e eeuws met leeuwenkoppen, ringen, leeuwenpoten kolenlade en gemerkt Fiddian, 1e helft 19e eeuw 39cm Cond:G
Grote geeboniseerde Barok-stijl sierradenkist met hengsels en koperen knop. 20e Eeuw. Eén pootje mist. Afmeting: 25 x 42 x 28 cm. In goede staat.
Prachtige grote 19e eeuwse vergulde messing kerkelijke kaarskandelaar. Neo Renaissance. Afmeting: H 85 cm. In goede staat.
Oude trechtergrammofoon. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 50 x 52 cm. In goede staat.
Antiek koperen beddepan. Circa 1800. Afmeting: 114 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse tinnen ketels met bodemstempels. Afmeting: ø 18 - ø 19 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal inlegwerk. Twee oude schaakborden, parelmoer, been etc. En een dekseldoos met parelmoer inleg. Afmeting: 28 - 50 cm. In goede staat.
Drie maal messing Jugendstil-stijl lijsten. 20e Eeuw. Eén spiegel, twee fotolijsten. Afmeting: 14 - 22 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken drie-delige kledingborstelset met houtgestoken uil met glazen oogjes. Circa 1930. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Lot diversen oud/antiek koperwerk. Onder andere: Koperen bakken, ketel, melkkan, kraan, doofpot + pan. Afmeting: 20 - 50 cm. In goede staat.
Lot diversen oud/antiek koperwerk. Onder andere: Haardstel met paardenhoofden, kolenkit, stofferset, bouilloir. Afmeting: 25 - 25 cm. In goede staat.