3-Delige opalineset met zilveren monturen en deksels, 833/000, MT.: J.M. van Kempen en Zonen, Voorschoten. Eind 1800, ca ø8x11cm. In goede staat
Antiek voor-oorlogs persglazen inktstel. Circa 1930. Afmeting: 11 x 35 x 16 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek waaierkristal. Onder andere: Bonbonschaal, menages, dekseldoos, vaas. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 4 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Lot divers kristal + glas. Onder andere: Karaffen, vazen, stoppen, zoutnappen, bonbonschaal etc... Beschadigingen mogelijk. Afmeting: 4 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Opaline glazen vazen, deels handbeschilderd. Circa 1900. Afmeting: 26 x 12 cm ø. In goede staat.
Grote Kristal Unie Maastricht glazen schaal. Blauw-groen iriserend. Afmeting: 5 x 34 x 33 cm. In goede staat.
Groot antiek mondgeblazen geetst bokaal glas. Circa 1870. Afmeting: 33,5 cm. In goede staat.
Drie maal divers oud kristal. Bestaande uit: Drie amandel geslepen stopkaraffen. Chips. Afmeting: 28 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude/antieke glazen karaffen (divers). Bestaande uit: Twee maal kristal, circa 1900 - 1930. Eén maal beschilderd glas, circa 1950. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 13 - 23 cm. In goede staat.
Antieke zwart glazen tabaksset met papier maché deksel met hondenkop. Gemerkt onder deksel, Aztec New York. Circa 1920. Afmeting: 18 x 22 cm ø. In goede staat.
Vijf oude glazen stopflessen/parfumflacons. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 35 cm. In goede staat.
Negen keramieken onderzetters met kersentak decor en een set van twaalf kristallen onderzetters. Circa 1920. Afmeting: ø 8 - 26 cm. In goede staat.
Antieke Boheemse kristallen bokaal met goud kleurig Biedermeier/Empire decor. Circa 1860. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.
Kristallen schotel met ruitslijpsel en opstaande rand voorzien van zilveren rand met parel. Voorzien van restauratie. ø24x22cm. In redelijke staat.
Kristallen tazza en bonbonniere op zilveren voet, 833/000. Tazza voorzien van kristallen ronde schotel met ruitslijpel en rand geplaatst op een ronde zilveren voet met randen. ø23x18cm, en een ovale k...
Kristallen bonbonniere met zilveren beugel, 833/000. Ronde schotel met waaierslijpsel en sterslijpsel, voorzien van een zilveren opengwerkte beugel. MT.: D.P.Kooi, Kollum jl.:d:1863. ø21x15cm. Enkele ...
Kunstglazen atelier Willem Noyons vaas/schaal. Omkeerbaar te gebruiken!. Eén minimale chip. Afmeting: 22,5 x 25 cm ø. In goede staat.
Kristallen geslepen vaasje met fraai geslepen bloemen in een opengewerkte houder. Afmeting: 4,5 x 9 cm. In goede staat.
Drie maal oud/antiek kristal/glas. Bestaande uit: Gegraveerde met zilveren rand karaf (aanslag). Glazen karaf met plated houder. Bonbon-dekselschaal. Afmeting: 24 - 35 cm. In goede staat.
Twee antieke opaline beschilderde glazen vazen met twee extra deksels. Circa 1900. Afmeting: 26 - 36 cm. In goede staat.
Antieke glazen pijpvaas. Ongesigneerd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Grote Copier Leerdam glazen schaal met tin craquele. 20e Eeuw. Afmeting: 6,5 x 36, 4 cm ø. In goede staat.
Vijf maal Copier Leerdam zwart glazen tablets, (één asbak). 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws glaswerk. Bestaande uit: Eén karaf en twee schenkkannetjes. Beschilderd J.H.S. en floraal. Afmeting: 13,5 - 24 cm. In goede staat.