Antieke karaf met geetste bewerking met cartouches, voluten en floraal decor. Voorzien van zilveren montuur met floraal motief. ø12x34cm. Karaf is voorzien van wat aanslag, verder in zeer goede staat
Grote 'Royal de Champagne' kristallen golfschoen met golfbal. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 20 x 10 cm. In goede staat.
Zeldzaam Hollands Delfts glaswerk. Dertien-delige gebakset. Monogram WK. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse gegraveerde mondgeblazen glazen druivenspoeler met florale decor. Afmeting: 12,5 x 12 cm ø. In goede staat.
Kristallen schotel met zilveren beugel,833/000. Ronde schotel met waaierslijpsel en geschulpte rand voorzien van zilveren beugel met parelrand. MT.:Bos & Zn, Amsterdamjl.:R:1927 ø 27x20cm. minimale ch...
Glazen Jugendstil vaas in de kleuren blauw-groen met witte guirlandes. Ongemerkt. Circa 1915. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Oude Jugendstil glazen oorschaal met florale decor. Mat. 20e Eeuw. Ongemerkt. Afmeting: circa 5,5 x 12 cm ø. In goede staat.
Grote kristallen Leerdam vaas. Dikwandig. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 15 cm ø. In goede staat.
Grote Lalique-stijl pers glazen bewerkte vaas met rondom figuren decor. Jaargetijden. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Zeer grote gesigneerde glazen pijpvaas. Gesigneerd Charder. Charles Schneider, 1881 - 1953. Kleur: Oranje-rood. Afmeting: 83,5 x 20 cm ø. In goede staat.
Twee antieke ruitkristallen tafelsets. Eén maal roomstel, één maal karaffenset. Minimale chips + één haarscheur (kleine set). Afmeting: 28 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal diverse oude/antieke kristalglazen stopkaraffen. Ruitgeslepen. Afmeting: 34 - 43 cm. In goede staat.
Twee prachtige 19e eeuwse geetste karaffen met landgoed, wild decor en monogrammen. Afmeting: 30 x 14 cm ø. In goede staat.
Grote oude groene kristallen facetgeslepen bonbonniere op hoge voet met deksel. 20e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Aparte oude gedraaide gekleurde glazen wandelstok. Chips bij uiteinde. Afmeting: L 101 cm. In goede staat.
Aparte oude gedraaide gekleurde glazen wandelstok. Chips bij uiteinde. Afmeting: L 94 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse kristallen vrijmetselaars bokaal met prieelen en florale slijpsel. Afmeting: 15,5 x 11 cm ø. In goede staat.
Twee antieke waaier-kristallen karaffen. Afmeting: 30 x 10 cm. In goede staat.
Vier maal antiek kristal amandelgeslepen. Bestaande uit: Twee stopkaraffen, één gemberpot (chips), één stopfles. Afmeting: 15 - 37 cm. In redelijk/goede staat.
Kristallen boter- en kaastolp met zilveren knop, 833/000. stolpen versierd met waaier en ruitslijpsen geplaatst op een onderschotel met bewerkte rand. De stolpen met een zilveren knop. ø22x20cm en ø16...
Grote glazen designvaas met meerkleurig iriserend decor. 20e Eeuw. Met monogram L.H.S. Afmeting: 32 x 26 cm ø. In goede staat.
Jugendstil glazen dekselbokaal. Glas Fachschule Steinschönau. Deksel binnenrand chip. Afmeting: H 20 cm. In redelijk/goede staat.
Lot 19e eeuws kristal. Amandelgeslepen. Eén maal gembercoupe, chips. Zeven maal schaaltjes, chips. Afmeting: 13 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude gegraveerde Scandinavische vazen. Met zeilboot, vis en zwanen decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11,5 - 25,5 cm. In goede staat.
3-Delige opalineset met zilveren monturen en deksels, 833/000, MT.: J.M. van Kempen en Zonen, Voorschoten. Eind 1800, ca ø8x11cm. In goede staat
Antiek voor-oorlogs persglazen inktstel. Circa 1930. Afmeting: 11 x 35 x 16 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek waaierkristal. Onder andere: Bonbonschaal, menages, dekseldoos, vaas. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 4 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Lot divers kristal + glas. Onder andere: Karaffen, vazen, stoppen, zoutnappen, bonbonschaal etc... Beschadigingen mogelijk. Afmeting: 4 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Opaline glazen vazen, deels handbeschilderd. Circa 1900. Afmeting: 26 x 12 cm ø. In goede staat.
Grote Kristal Unie Maastricht glazen schaal. Blauw-groen iriserend. Afmeting: 5 x 34 x 33 cm. In goede staat.
Groot antiek mondgeblazen geetst bokaal glas. Circa 1870. Afmeting: 33,5 cm. In goede staat.
Drie maal divers oud kristal. Bestaande uit: Drie amandel geslepen stopkaraffen. Chips. Afmeting: 28 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude/antieke glazen karaffen (divers). Bestaande uit: Twee maal kristal, circa 1900 - 1930. Eén maal beschilderd glas, circa 1950. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 13 - 23 cm. In goede staat.
Antieke zwart glazen tabaksset met papier maché deksel met hondenkop. Gemerkt onder deksel, Aztec New York. Circa 1920. Afmeting: 18 x 22 cm ø. In goede staat.
Vijf oude glazen stopflessen/parfumflacons. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 35 cm. In goede staat.
Negen keramieken onderzetters met kersentak decor en een set van twaalf kristallen onderzetters. Circa 1920. Afmeting: ø 8 - 26 cm. In goede staat.
Antieke Boheemse kristallen bokaal met goud kleurig Biedermeier/Empire decor. Circa 1860. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.
Kristallen schotel met ruitslijpsel en opstaande rand voorzien van zilveren rand met parel. Voorzien van restauratie. ø24x22cm. In redelijke staat.
Kristallen tazza en bonbonniere op zilveren voet, 833/000. Tazza voorzien van kristallen ronde schotel met ruitslijpel en rand geplaatst op een ronde zilveren voet met randen. ø23x18cm, en een ovale k...
Kristallen bonbonniere met zilveren beugel, 833/000. Ronde schotel met waaierslijpsel en sterslijpsel, voorzien van een zilveren opengwerkte beugel. MT.: D.P.Kooi, Kollum jl.:d:1863. ø21x15cm. Enkele ...
Kunstglazen atelier Willem Noyons vaas/schaal. Omkeerbaar te gebruiken!. Eén minimale chip. Afmeting: 22,5 x 25 cm ø. In goede staat.
Kristallen geslepen vaasje met fraai geslepen bloemen in een opengewerkte houder. Afmeting: 4,5 x 9 cm. In goede staat.
Drie maal oud/antiek kristal/glas. Bestaande uit: Gegraveerde met zilveren rand karaf (aanslag). Glazen karaf met plated houder. Bonbon-dekselschaal. Afmeting: 24 - 35 cm. In goede staat.
Twee antieke opaline beschilderde glazen vazen met twee extra deksels. Circa 1900. Afmeting: 26 - 36 cm. In goede staat.
Antieke glazen pijpvaas. Ongesigneerd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Grote Copier Leerdam glazen schaal met tin craquele. 20e Eeuw. Afmeting: 6,5 x 36, 4 cm ø. In goede staat.
Vijf maal Copier Leerdam zwart glazen tablets, (één asbak). 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws glaswerk. Bestaande uit: Eén karaf en twee schenkkannetjes. Beschilderd J.H.S. en floraal. Afmeting: 13,5 - 24 cm. In goede staat.