Monumentaal Parijs historismus mahonie houten buffet kast. Gemerkt: Paris E.L., ca. 1880, met bronzen kapittelen, guirlandes, leeuwenkoppen etc. met volle zuilen. Afm. 260x255x67 cm., In goede origine...
Kleine 18e eeuwse Hollandse Louis Seize secretaire van notenhout met florale intarsia. Stuk rugwand mist, verder in goede staat. Afmeting: 144 x 45 x 73 cm.
18e Eeuwse Hollandse beschilderde Zaanse Barok porseleinkast met landschap beschildering. Vurenhout. Afmeting: 235 x 163 x 48 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse Barok palissander bakwaaier kabinet met messing. Circa 1760. Later beslag. Recentelijk deels gerestaureerd. Afmeting: 235 x 170 x 70 cm. In goede staat.
Prachtige Hollandse wortelnoten orgelgebogen porselein vitrinekast. Recentelijk schellak gepolitoerd. Afmeting: 220 x 155 x 44 cm. In zeer goede staat.
Hollandse 19e eeuwse wortelnoten Barok vitrinekast met dubbel gebogen onderkant en oplopende kap met snijwerk. Kast heeft een prachtige oude patina. Afmeting: 225 x 135 x 50 cm. In goede staat.
Grote bronzen zwanentafel met glasplaat als blad. Eind 20e eeuw. Afmeting: 80 x 86 x 100 cm. In goede staat.
Prachtige mahoniehouten Empire kast. Circa 1820. Uitneembaar, met schappen en lades achter de deuren. Mooie patina. Afmeting: 220 x 150 x 54 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Duitse Biedermeier bank met gebogen armleuningen met in het front mooi snijwerk, voorstellend fruit in hoorn des overvloeds en in de andere poot een fakkel. Circa 1820. Bekleding nog in ...
Antieke Duitse eikenhouten uitneembare Louis Seize kast met antiek slot, messing capitellen, lades en origineel beslag. Poten missen. Afmeting: 220 x 175 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse 18e eeuwse eikenhouten kussenkast met kussen op de deuren. Met inlegwerk, kap met twee leeuwenkoppen met daartussen uitgesneden blad en druiven decor. Onder één lade en binnen in drie lades ...
Antieke Engelse bruin lederen Chesterfield fauteuil met houten poten. Circa 1930. Met patina. Afmeting: 96 x 110 x 90 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhout met palissander Renaissance-stijl kast met dikke kussenpanelen, halve Korintische zuilen, leeuwenkoppen, koperen ringen. Uitneembaar, vier-deurs, twee lades. Circa 1890. Afmeting: ...
Klein eikenhouten Fries kabinetje. Circa 1800. Onderstuk enkel gebogen, bovenstuk met volle zuilen en kap met guirlande en timpaan. Afmeting: 230 x 152 x 47 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten uitneembare kuifkast. Louis Philippe. Circa 1870. Met schappen en lades achter de deuren. Zijkanten fineerschades. Afmeting: 240 x 145 x 45 cm. In redelijk/goede sta...
18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok secretaire met origineel beslag, sloten en klauwpoten. Dubbel gebogen. Fraai binnenleven met intarsia. Enkele krimpnaden zijkanten. Afmeting: 100 x 60 x 110 cm. In...
19e Eeuwse Engelse één-deurs mahoniehouten vitrinekast met bandintarsia en oud glas. Afmeting: 167 x 68 x 38 cm. In goede staat.
Mooie 18e eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze linnenpers met gebogen commode en ringbeslag. Circa 1760. Minimale fineerschade. Afmeting: 205 x 100 x 60 cm. In goede staat.
Oude bruin lederen armleunstoel met patina. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 87 x 82 cm. In goede staat.
Louis Seize commode/klap buffet. 18e Eeuws. Mahoniehout gefineerd met diverse intarsia, zijwanden met schuifplanken. Als het opgeklapt is zit er binnen in een zinken wasbak. Meubel is recentelijk prof...
Antiek eikenhouten Louis Seize kabinet met halve Korinthische zuilen en bronzen beslag. Circa 1800. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 220 x 165 x 60 cm. In goede staat.
Drie-delige Amsterdamse School-stijl zitgarnituur. Bestaande uit: Salontafel, 60 x 91 cm ø. Armleunstoel, 110 x 77 x 83 cm en een bank, 104 x 80 x 105 cm. Twee soorten hout met bolpoten. Circa 1920 - ...
Duitse 19e eeuwse Renaissance-stijl notenhouten (wortel) slaapkamer met robbelijsten. Bestaande uit: Twee bedden (85 x 200 cm), twee nachtkastjes (80 x 50 x 42 cm). Behoeft enige aandacht. In redelijk...
Prachtig eikenhouten Engels rolbureau. 'D model', circa 1920. Bureau is van zeer goede kwaliteit. Rol werkt perfect, zijkanten mooi met panelen. Lades zijn vergrendeld als de rol dicht is. Afmeting: 1...