Oude lederen armleunstoel met bruin leer en houtgestoken randen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 107 x 72 x 79 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire trumeau met spiegel en wit-grijs marmeren blad. Afmeting: 91 x 45 x 84 cm. In goede staat.
Vier antieke Duitse notenhouten Gründerzeit stoelen. Circa 1880. Stoffering versleten. Afmeting: 94 x 40 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten kist met groot slot en Barok beslag. Houtgepind. Afmeting: 47 x 68 x 37 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Seize penantkast met intarsia. Circa 1800. Origineel beslag, medaillons, schellak. Slot vervangen. Afmeting: 84 x 85 x 40 cm. Verder in goede staat.
Palissanderhouten dames secretaire met bloem-intarsia en messing omranding. Omstreeks 1900. Behoeft enige restauratie. Afmeting: 92 x 65 x 44 cm. In redelijke staat.
Wortelnoten Louis Philippe Willem III bijzettafel met florale intarsia. Met geeboniseerde vier-spant poot. Circa 1860. Afmeting: 68 x 58 x 78 cm. In goede staat.
Grote antieke mahoniehouten trumeau met spiegel en wit marmeren blad. Met gebogen front. Afmeting: 98 x 100 x 43 cm. In goede staat.
Vijf antieke mahoniehouten stoelen. Circa 1900. Eén armleunstoel Empire-stijl, licht schade. Goede velours stoffering. Afmeting: 84 x 45 x 40 cm en 89 x 60 x 54 cm. In goede staat.
Eikenhouten Barok-stijl commode met sterpoot en twee lades. Circa 1920. Afmeting: 80 x 97 x 54 cm. In goede staat.
Antiek Japans lakwerk damesbureau met vier lades en twee deuren. Met landschappen, vogels en goud decor. Afmeting: 140 x 46 x 76 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten Barok-stijl porseleinkast, één deurs, met messing beslag, staande op klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 207 x 130 x 40 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse eikenhouten kist met sledepoten. Beslag later. Afmeting: 42 x 88 x 42 cm. In goede staat.
Antieke spiegel met florale reliëf en houtstructuur. Circa 1900. Afmeting: 80 x 68 cm. In goede staat.
Duits eikenhouten Gründerzeit twee-deurs kastje. Circa 1890. Afmeting: 109 x 75 x 46 cm. In zeer goede staat.
Moderne zwart-lederen armleun relax stoel. Afmeting: 90 x 80 x 90 cm. In goede staat.
18e Eeuws mahoniehouten Louis Seize klapbuffet met origineel bronzen beslag. Afmeting: 95 x 97 x 60 cm / 148 x 180 x 60 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Louis Philippe eettafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 77 x 130 x 96 cm. In goede staat.
19e Eeuwse kleine mahoniehouten Pembroke bijzettafel met drie-spant poot. Afmeting: 70 x 53 x 39 cm. In goede staat.
Engelse Sheraton-stijl wortelnoten salontafel met lades en koperen klauwpoten op wieltjes. Stijlmeubel. Afmeting: 52 x 105 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Seize halve maan kast met klepblad, voor inhoud. Afmeting: 80 x 76 x 37 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten penantkast met etagiere opzet en klauwpoten. Circa 1960. Snijwerk beschadigingen. Afmeting: 140 x 46 x 112 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Jugendstil teakhouten kinderkastje met kleerhaken en lade. Circa 1915. Afmeting: 49 x 33 x 15 cm. In goede staat.
Prachtige Duitse wortelnoten Gründerzeit commode. Circa 1880. Historisme. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 87 x 97 x 55 cm. In goede staat.
Frans eikenhouten gestoken armleunstoel met leeuwen ca 1880 met bruin leer bekleed. Cond. Goed.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist met snijwerk. Afmeting: 73 x 60 x 129 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Engelse houtgestoken stoel met gezichten. Afmeting: 103 x 47 x 47 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws eikenhouten Barok, Louis Quinze kabinet met messing beslag en klauwpoten. Circa 1760. Mooie patina. Afmeting: 250 x 200 x 70 cm. In goede staat.
Twee bureaustoelen. Eén maal eikenhout met lederen zitting. Omstreeks 1920. Afmeting: 86 x 62 x 53 cm. En één teakhouten bureaustoel met stoffen zitting. Eind 20e eeuw.Afmeting: 84 x 60 x 53 cm. Beide...
Notenhouten twee-deurs kast. Onder met één lade en diverse planken, achter de deuren twee lades. Bovenop een kroon met diverse tollen. Afmeting met kuif: 224 x 125 x 47 cm. Afmeting zonder kuif: 183 x...
Hollands mahoniehouten Biedermeier penanten kastje met snijwerk op de snekken, zijkanten met scheur, verder goed. Afmeting: 98 x 103 x 45 cm. In redelijk/goede staat.
Eikenhouten spiegelbuffetkast. Circa 1880. Onder met geborste panelen, bovenstuk met zuilen, twee spiegels en bovenop een kroon met fruit decor snijwerk. Afmeting: 221 x 142 x 53 cm. In redelijk/goede...
Hollandse mahoniehouten spiegelbuffetkast met snijwerk en spiegels. Circa 1880. Afmeting: 198 x 98 x 48 cm. In redelijk/goede staat.
Mahoniehouten Biedermeier armleunstoel met groene bekleding. Circa 1820. Afmeting: 95 x 57 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Indonesische teakhouten gestoken drakentafel. Circa 1920. Afmeting: 62 x 46 cm ø. In goede staat.
Eikenhout met mahonie Louis Seize rolluikkastje met lade en verguld beslag. Circa 1800. Afmeting: 73 x 74 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse essenhouten fineer Biedermeier-stijl damesschrijfbureau met bandintarsia en geeboniseerde houten lijsten. Afmeting: 79 x 44 x 89 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten speeltafel met gebogen poten. Afmeting: 79 x 77 x 41 cm / 79 x 77 x 82 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten met palissander Renaissance kussenkast. Met ranken en leeuwenkoppen. Uitneembaar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 188 x 60 x 195 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok-stijl theetafel met messing beslag en klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 77 x 57 cm. In goede staat.
Zuid-Duitse 18e eeuwse gemonogrammeerde betaaltafel van vurenhout met noten blad. Afmeting: 77 x 110 x 124 cm. In goede staat.
Grote mahoniehouten sidetable met negen lades en ringbeslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 50 x 180 cm. In goede staat.
Mahoniehouten staande spiegel. Met facet geslepen spiegel. 20e Eeuw. Afmeting: 150 x 80 x 50 cm. In goede staat.
Indonesische houtgestoken spiegel met florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 113 x 88 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten twee-deurs verzamelaarsvitrine met schappen. Circa 1920. Afmeting: 214 x 70 x 18 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Philippe salontafel met gecontourneerd ovaal blad. Lichte schade. Afmeting: 52 x 120 x 88 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire kastje met halve zuilen en kapitellen en jalouziedeuren. Circa 1820. Afmeting: 83 x 42 x 85 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd (Schellack). Afmeting: 63 x 52 cm ø. In goede staat.
Oude wortelnoten theetafel. Stijl-meubel met lade en schuifbladen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 67 x 80 x 52 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast. Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 93 x 104 x 75 cm. In zéér goede staat.
Antiek eikenhouten schrijfbureau met lades achter deur. Circa 1920. Lichte fineerschades. Afmeting: 72 x 80 x 145 cm. In redelijke staat.
Eikenhouten Renaissance-stijl kast. Twee-deurs kastje. Deuren poort-model met snijwerk. Geheel staand op zwarte bolpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 x 126 x 42 cm. In goede staat.
Antiek kersenhouten nachtkastje. Circa 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd en met schellak handgepolitoerd. Afmeting: 78 x 37 x 33 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Barok kabinet met verguld messing beslag. Louis Quinze, circa 1770. Afmeting: 245 x 200 x 64 cm. In goede staat.
18e Eeuwse mahoniehouten tafel met lade en klauwpoten. Houtgepind. Afmeting: 74 x 74 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Wortelnoten Art Deco-stijl wandkastje met vier lades. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 84 x 110 x 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse tafel met chinoiserie beschilderingen op blad. Reliëf beschildering met parelmoer inleg, pauwen in landschap decor en koperen omranding. Bijzondere mooie kwaliteit! Afmeting: 69 x 9...
18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Seize kabinet met verguld messing beslag, halve zwarte zuilen en vergulde capitellen. Circa 1780 - 1800. Afmeting: 218 x 166 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Franse houtgestoken notenhouten Jugendstil stoel met florale decors. Afmeting: 100 x 50 x 40 cm. In goede staat.
Goudkleurige spiegel met wandconsole. Rococo-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 48 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten kist. Duitsland, 18e eeuw. Met snijwerk en sledepoten. Slot mist. Afmeting: 120 x 45 x 50 cm. In goede staat.
Zes stuks 19e eeuwse Engelse mahoniehouten Victoriaanse stoelen met goede velours bekleding. Afmeting: 90 x 68 x 50 cm. In goede staat.
Oude klassieke armleunstoel met petit point stoffering. Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 113 x 66 x 63 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist met zadeldeksel. Mooie patina. Slot mist. Afmeting: 75 x 60 x 123 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten armleunstoel. Stoffering versleten. Circa 1900. Afmeting: 120 x 55 x 55 cm. In goede staat.
Klein mahoniehouten schrijfsecretaire met vier lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 97 x 50 x 45 cm. In goede staat.
Gaaf groot 18e eeuws Hollands eikenhouten dubbelgebogen Barok secretaire met origineel beslag en klauwpoten. Mooie patina. Circa 1780. Afmeting: 119 x 130 x 55 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse Duitse betaaltafel met eiken schuifblad en lade. Wormbeval onderstel. Afmeting: 77 x 110 x 120 cm. In redelijke staat.
Jugendstil nachtkastje in bamboe-look. Met marmeren blad. Circa 1910. Afmeting: 87 x 34 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten kinderstoel. Afmeting: 62 x 35 x 35 cm. In goede staat.
Antieke pianokruk met vier zuilen. Verstelbaar. Circa 1920. Afmeting: 54 x 37 cm ø. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Engelse mahoniehouten stoelen met goede velours stoffering. Afmeting: 87 x 48 x 54 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten Louis Philippe salontafel. Afmeting: 53 x 130 x 88 cm. In goede staat.
18e Eeuws wortelnoten Twents kabinet, dubbelgebogen met origineel beslag en klauwpoten. Ongerestaureerd. Fineerschades. Afmeting: 245 x 180 x 65 cm. In redelijke staat.
Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel (wijntafel). Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 65 x 51 cm. In zéér goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten twee-delige boekenkast, Gründerzeit. Circa 1880. Met verstelbare boekenplanken. Afmeting: 228 x 140 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse één-deurs mahoniehouten vitrinekast met bandintarsia en oud glas. Afmeting: 167 x 68 x 38 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Ca. 1870. Afmeting. 99x46x100 cm. In goede staat.
Kapitale Franse eikenhouten jacht-boekenkast. Circa 1880. Neo Renaissance met veel snijwerk. Zes-deurs + drie lades, voorzien van bloemen, fruit, gevogelte, leeuwenkoppen, phenixen etc. Afmeting: 245 ...
Vroeg 19e eeuwse vergulde spiegel in Rococco-stijl. Afmeting: 110 x 53 cm. In zéér goede staat.
Drie-delig Chinees houtgestoken rood-gelakte miniset met houtgestoken tableau's onder glazen bladen. 20e Eeuw. Afmeting: 45 - 64 cm. In goede staat.
Oude eikenhouten kindertafel en mahonie kinderstoel. 20e Eeuw. Afmeting: 32 - 65 cm. In goede staat.
Antiek vergulde Louis Philippe spiegel met ornamenten en kroon. Afmeting: 88 x 95 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten Willem III bonheur met gebogen front, glas en spiegel. Met prachtige afneembare houtgestoken kroon. Circa 1860. Kleine beschadigingen. Afmeting: 235 x 105 x 50 cm. In redelijk/go...
19e Eeuwse Hollandse teakhouten vitrinekast met afneembare kuif en zijkanten van glas. Circa 1870. Afmeting: 200 x 110 x 48 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten bidet commode, opklapbaar, met keramieken gemak. Circa 1900. Afmeting: 80 x 68 x 42 cm. In goede staat.
Hollandse 18e eeuwse dubbelgebogen iepenhouten Barok commode met messing beslag. Louis Quinze. Snijwerk op schuine hoeken en geschulpt blad. Afmeting: 79 x 96 x 60 cm. In goede staat.
Antiek niervormig notenhouten schrijfbureau met lederen schrijfblad. Kwaliteitsmeubel. Circa 1900. Afmeting: 77 x 110 x 55 cm. In goede staat.
Antieke kersenhouten model commode. Eikenhouten corpus. Circa 1880. Afmeting: 21,5 x 26 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten model vitrine kastje. Eikenhouten corpus. Afmeting: 46 x 32 x 15 cm. In goede staat.
Twee antieke historisme kwabbentafels met klauwpoten, één notenhout en één eikenhout. Circa 1890. Plus twee notenhouten stoelen met klauwpoten. Afmeting: 70 x 70 cm ø en 72 x 98 cm ø. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe secretaire. Circa 1870. Afmeting: 156 x 110 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Louis Philippe één-deurs vitrinekast met twee lades. Circa 1870. Lichte fineerschade. Afmeting: 187 x 94 x 46 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten vitrine opzetkast. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 187 x 57 x 100 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse notenhouten Barok commode met vier laden en bronzen beslag. Krimpnaden + fineerschades blad. Afmeting: 80 x 50 x 90 cm. In redelijke staat.