Twee maal oud Chinees. Bestaande uit: Theepot met tekst en bodemmerk en een wierookbrander, theeglazuur + bodemmerk, florale decor. Afmeting: 15 x 14,5 x 9 cm ø en 9 x 10 cm ø. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met florale decors en capucijner-glazuur. Eén vaas goed. Eén vaas chip rand + haarlijn. Afmeting: 24 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zes maal 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decors. Twee haarlijnen en minimale chip mogelijk. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen Duits Meissen porselein. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Theebus, kandelaar, dekseldoos, schaal. Handbeschilderd, floraal + vogels decor. Afmeting: 11 - 25 cm. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen drakenbord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 21,3 cm. In goede staat.
Twee maal 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen trompet kraagvazen met landschappen, floraal, en goud decor. Qraquele glazuur. Afmeting: 24 x 13,5 cm ø. In goede staat.
Lot 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen serviesgoed. Figuren en florale decors. Bestaande uit: Vijf kopjes en twee schotels. Eén kopje minimale chips. Afmeting: 6 - 10 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese Kang Xi gemerkte drakenvaas. Melk + bloed. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose schaal met geisha's in landschap decor. Afmeting: 6,5 x 20,8 x 20 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen dekselvaas met eksters in berglandschap bij bloesemtakken + tekst decor. Afmeting: 45 x 24 cm mø. In goede staat.
Zeer uitgebreid porseleinen Blue Danube servies, decor Zwiebelmuster. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: 2x Koffiekan, theekan, 4x melkkan, 3x dekselpotten, sauciere, kandelaar, 7x schalen, 2x onde...
Vier maal 18e eeuwse octanonale Chinees porseleinen Familie Rose borden met emaille tuin decors en goud decors. Minimale randglazuur chip. Afmeting: 22,2 x 22,2 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Gendi schenkkan met coulissen decors, floraal en vogel. Wanli-stijl. Afmeting: 20 x 19 x 13,5 cm ø. In goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen ghendi met zilveren B.W.G. bewerkte monturen. Oude haarlijnen bovenkant. Hals gerestaureerd. Florale decors. Afmeting: 24 x 14 cm ø. In redelijk/goede staat.
Lot 18e Eeuws Chinees porseleinen serviesgoed. Bestaande uit: Zes kopjes + vier schotels. Vier kop en schotel sets. Twee losse kopjes. Eén kopje haarscheur, één kopje chip. Florale decors. Afmeting: 7...
Twee grote oude Chinees porseleinen Familie Noir draken vazen met Kang Xi bodemmerk. Afmeting: 41 x 19 cm ø. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen vazen. Bestaande uit: Eén maal draken decor met goud en bodemmerk, fijne beschildering. Eén maal met gemarmerde glazuur. Afmeting: 11,6 cm ø x 11 cm + 9,5 x 10,5 cm ø. In...
Vijf maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden. Diverse decors met goud. Drie minimale chips. Afmeting; 22 - 23 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vier maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden. Twee sets. Florale + goud decors. Eén bord chips, één bord lichte randglazuurschade. Afmeting: ø 22,5 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven maal 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Drie cups Familie Rose met figuren in landschap decor, twee met haarlijn. Twee cups, jonglerende Chinesen decor, één haarlijn. Eén schotel, figur...
18e Eeuwse porseleinen kop en schotel met Duits Meissen zwaardteken en Chinees decor. Afmeting: 5,5 x 13 cm ø. In goede staat.
Negen maal 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, divers. Eén maal tuin decor, blauw/wit, chip. Twee maal tuin decor, blauw/wit, goed. Eén maal tuin decor, lichtblauw, haarlijn + randschade. Vier maal...
Twee oude Chinese rode koraal figuren op houtgestoken sokkels. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen lachende boeddha met bodemmerk, Familie Rose met keizerlijk geel. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.
Vijf maal antiek Chinees Cargo porselein. 17e - 18e Eeuw. Vier schalen en grote celadon kom met reliëf. Eén schaal heeft haarlijnen. Afmeting: 19 - 32 cm. In goede staat.
Prachtige Japanse of Chinees porseleinen tafellamp met brons. Met uiterst gedetailleerde emaille beschildering. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Oude Chinese blauwe Peking glazen snuffbottle met knaagdier en fruit decor. 20e Eeuw. Afmeting: 7 cm. In goede staat.
19e Eeuwse porseleinen plaquette, Maria met kindje Jezus in berglandschap. Handbeschilderde mooie kwaliteit. Onduidelijk verso gemerkt. Afmeting; 10 x 13 cm. In goede staat.
Vijf maal 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Floraal. Bestaande uit: Twee maal Capucijne, drie maal Imari. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.
Acht maal Chinees porselein. 18e Eeuwse bordjes met vazen decor. Drie met enkele chips, rest goed. Afmeting: ø 16,4 cm.
Grote Chinese jade geisha met lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Elf delen diverse Chinese voorwerpen. Bestaande uit: Zeven snuffbottles, drie (netsuke)figuren, één reukverdrijver. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.
Chinese Republik porseleinen wandbord met geisha's in tuin decor. Circa 1920. Bodemmerk. Afmeting: ø 27 cm. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen karperbord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 21,3 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese bruin geglazuurde porseleinen kommen. Afmeting: 6,7 x 12,3 cm ø en 7 x 12,5 cm ø. In goede staat.
Zéér kleine 18e eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met goud en florale decors. Geribt. Afmeting: 6,5 x 5 cm ø. In goede staat.
Drie antieke Duitse porseleinen Hoechst gemerkte figuren. Eén kop gelijmd bij figurengroep. Afmeting: 9 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Vier stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels met bloembakken decors en goud decor. Drie kopjes goed, één haarscheur. Twee schotels goed, twee haarscheur. Afmeting: 6 - 13 cm. In red...
Twee maal 19e eeuws Chinees Kantonees Familie Rose porselein. Eén maal bijzondere penselenvaas, figuren + goud decor. Eén maal gecontourneerd bord, figuren + goud decor rondom. Afmeting: 11 - 23 cm. I...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen sauskommen met florale en goud decors. Afmeting: 8,5 x 22 x 11 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselpotten met paradijsvogels, Foo-honden en florale decors. Eén oor Foo-hond beschadigd. Eén deksel bakfout. Afmeting: 48 x 20 cm. In redelijk/goede ...
Prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vleesschaal met florale en goud decor. Afmeting: 35 x 26 cm. In goede staat.
Zes Dresden Ambrosius Lamm porseleinen chocolade kopjes in diverse kleuren met goud decor. Saxony 1915. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen pot met rondom schrift en bodemmerk. Craquele glazuur. Afmeting: 22,3 x 9,6 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinese Yixing theepot met bodemmerk. Deksel binnenkant beschadigd. Chip tuit. Afmeting: 11 x 14,3 x 9,3 cm ø. In redelijke staat.
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met paradijsvogels, tuin en goud decors. Afmeting: 39 - 41 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japans porseleinen Satsuma sierschotel, floraal + krijgers + goud decor. Gemerkt. Afmeting: ø 52,7 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met bloemvaas decor. Gecontourneerde omranding. Eén restauratie. Afmeting: ø 47,5 cm. In redelijk/goede staat.