Zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met florale decors. Octagonaal. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Ghendi kan met zilveren monturen. Met florale, haven decors met pagodes. Bovenrand ingekort. Minimale chips. Afmeting: 26 cm. In redelijke staat.
Groot vijf-delig antiek Chinees/Kantonees porseleinen kaststel met krijgers en craquele glazen. Afmeting: 35 - 36 cm. In goede staat.
Zes stuks 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met tuin decor. Gecontourneerd. Eén bord beschadigd, twee goed, drie minimale chips. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke handbeschilderde porseleinen siervazen met goud en rondom figuren decors. Ongemerkt. Circa 1880. Afmeting: 40 x 19 cm ø. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in coulissen decors, goud decor op blauwe glazuur. Afmeting: 23 x 11 cm ø. In goede staat.
Vier delen Duits Meissen porselein. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Theebus, kandelaar, dekseldoos, schaal. Handbeschilderd, floraal + vogels decor. Afmeting: 11 - 25 cm. In goede staat.
Zes schitterende 17e -18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy borden met bloembak decors en florale omranding. Geen beschadigingen. Afmeting: ø 27,7 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse Sevres porseleinen tafelschaal met vergulde messing armaturen. Handbeschilderd met rozen en figuren in landschap decor. Afmeting: 24 x 44 x 22 cm. In goede staat.
Zeven Duitse Meissen porseleinen schalen. Knaufzeit 1882 - 1929. Met florale en goud decors. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 23 - 44 cm. In goede staat.
Zeldzame Unica Mobach Utrecht vaas. 1920 - 1930. Met lusterglazuur, Kamo uitvoering nr. 314. Afmeting: 30 x 21 cm ø. In zeer goede staat.
Grote antieke Duitse Nymphenburg porseleinen hond met monogram K.S. Wat staat voor Konrad Schmidt. Afmeting: 18,5 x 25 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse handgeschilderde gesigneerde in Renaissance-stijl tegeltableau. Door Prosper Delin 1879. Figuren en faun bij bron. Polychrome. Afmeting: 55 x 60 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse Rosenthal porseleinen dekselcoupes, Kunstabteilung. Met landschappen en goud decor. Naar A. Keitel. 20e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Kapitale Duitse Thüringen porseleinen beeldengroep met goud decor. Handbeschilderd. Vier figuren bij draagstoel. 21e Eeuw. Afmeting: 32 x 37 x 27 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen fabeldieren in kikkervorm. Fijn beschilderd. Mooie kwaliteit. Gedetailleerd. Met grijs-groene glazuur. Afmeting: 21 - 22 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Franse porseleinen Sevres vaas met goud decors. Handgeschilderde figuren, putti en floraal decor. Met bronzen monturen. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Twee grote oude porseleinen handbeschilderde amfora Empire-stijl vazen met Romeins gebouw en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Grote oude handbeschilderde porseleinen Sevres-stijl dekseldoos met messing. 20e Eeuw. Afmeting: 15 x 22 x 18 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse Meissen porseleinen dekselschaal met figuur en streublümchen decor + goud decor. Knauff zeit. Circa 1900. Afmeting: 21 x 33 x 27 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Meissen porseleinen dekselschaal met figuur en streublümchen decor + goud decor. Knauff zeit. Circa 1900. Afmeting: 21 x 33 x 27 cm. In goede staat.
Drie maal antieke Duitse Meissen porseleinen opdienschalen met Streuhblümchen decor en goudrand. Knauff zeit + later. Afmeting: 29,5 - 52 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse Meissen porseleinen visschaal. Knauff zeit, Streuhblümchen decor. Afmeting: 4 x 55,5 x 27 cm. In goede staat.
Twee prachtige grote Engelse Majolica Royal Doulton vazen. Terracotta geglazuurd, floraal, goud, kobalt, groen. Circa 1910. Doulton Slaters patent. Afmeting: 40 x 20 cm ø. In goede staat.