17e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli schotel. Kraakporselein. Met landschap decor. Twee haarlijnen. Afmeting: ø 29,4 cm. In redelijke staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in coulissen decors, goud decor op blauwe glazuur. Afmeting: 23 x 11 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinese/Kantonese vaaslamp met messing voet. Stukje gelijmd. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 70 cm. In redelijk/goede staat.
Drie grote oude/antieke Japanse Satsuma vazen met florale en figuren decors. Bij één vaas oor gelijmd. Afmeting: H 35 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen kommen, waarvan twee met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: ø 11 - 12 cm. In goede staat.
Drie antieke Westerwald steengoed dekselpotten met diverse decors. Afmeting: 20 - 29 cm. In goede staat.
Groot lot oud/antiek Delfts/Makkums aardewerk. (1x Ram). Drie borden, twee tablets, hengselschaal, vaas, flacon, dekselpot. Beschadiging mogelijk. Afmeting: 12 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen vaas met teksten. Vaas en houder bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Bovenrand gekramt. Afmeting: 22 x 12,5 cm ø. In redelijke staat.
Twee grote antieke Chinese/Japanse sierschotels. Eén maal China, floraal, beschadigd. Eén maal Japan, floraal + vogel, goed. Afmeting: ø 39 - 40 cm. In matig/goede staat.
Oud Duits porseleinen servies. Decor Streublümchen. 20e Eeuw. Bestaande uit: 8x eierdoppen, 6x grote borden, 5x soepborden, 17x ontbijtborden, 1x schaal, 10x kop+schotels, 1x schaaltje, 1x dekselpot, ...
Zeven antieke Japanse Imari porseleinen borden. Divers. Floraal/goud. Afmeting: ø 20 - 21 cm. In goede staat.
Twee antieke Porceleyne Fles dekselpotten. Circa 1920. Eén keer groot, bovenrand gelijmd. Eén keer klein, gaaf. Afmeting: 14 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen 19e eeuws Chinees porselein. Twee Familie Rose bordjes, één beschadigd. Eén Familie Rose kop + schotel, goed. Afmeting: 11 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee aparte 19e eeuwse Imari porseleinen borden met geschulpte omranding en bloem decors. Eén haarlijn en één chip. Afmeting: ø 31 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Veertien maal Japans porselein. 19e Eeuw. Onder andere: Kutani + Imari. Bestaande uit: 11x miniatuur, 2x pijpvaas, 1x knobbelvaas. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede staat.
Drie oude Duitse steengoed bierpullen met speeldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 34 cm. In goede staat.
Drie maal Hollands aardewerk. Twee maal Porceleyne Fles en wandtegels; Drente, Wilhelmina 1898 - 1948, Makkums wandhouder. Porselein. Afmeting: 12 - 27 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees geglazuurde terracotta Foo-hond. Mooie kwaliteit ! Afmeting: 14 x 13 x 9 cm. In goede staat.
Zes antieke, diverse, Japanse porseleinen sierborden. Afmeting: ø 22 - ø 25 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met Familie Rose florale decor en tekst. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose schotel met figuren decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 28,7 cm ø. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen drakenbord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 21,3 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met groene craquele glazuur. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen vazen. Eén maal Sang de Boeuf vaas. Eén maal blauw-groen iriserend glazuur met bodemmerk. Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.
Grote oude Oosterse keramieken zwart geglazuurde olifant met berijders. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 33 x 16 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met geisha, floraal en vlinder decor. Eén schotel chip. Eén schotel bodemrand beschadigd. Afmeting: ø 13,5 cm. In redelijke staat.
Twee oude Chinese rode koraal figuren op houtgestoken sokkels. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
Grote oude blauw/witte Chinees porseleinen vaas met paradijsvogels en florarle decors. Afmeting: H 44 x 22 cm ø. In goede staat.
Vier stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels met bloembakken decors en goud decor. Drie kopjes goed, één haarscheur. Twee schotels goed, twee haarscheur. Afmeting: 6 - 13 cm. In red...
Lot van zeven delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Chinees porselein met Chinese vrouwen decors en florale decors in coulissen. Gemerkt F. Eén kopje goed, één kopje haarscheur. Twee schotels goed....
Twee oude/antieke Chinees porseleinen Blanc de Chine figuren. Minimale chips geisha. Vinger beschadigd oude man. Gemerkt. Afmeting: 13 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose pijpvazen met gouden en roze draken inzetten, floraal, goud decor. Eén minimale chip. Afmeting: 17 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude/antieke Chinese natuurstenen paper weight met lakstempel en signatuur. Afmeting: 9 x 7 cm ø. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen blauw-wit drakenbord met bodemmerk. Afmeting: 3,5 x 16,2 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Gendi schenkkan met coulissen decors, floraal en vogel. Wanli-stijl. Afmeting: 20 x 19 x 13,5 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Satsuma keramieken siervazen met koppen, draken en goud decor. Beide vazen mooie kwaliteit. Randbeschadiging. Afmeting: 23 x 11 cm ø. In redelijke staat.
Twee maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Eén maal dekselpot met draken decor. Eén maal dekselvaas, bodemmerk. Afmeting: 12 - 18 cm. In goede staat.
Oude Italiaanse Kings Napels porseleinen figuur. Voorstellende een schoenmaker aan het werk en poes. Afmeting: 25 x 33 x 18 cm. In goede staat.
Drie grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schalen met diverse florale decors. Eén schaal haarlijn. Afmeting: ø 24 - ø 25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met florale, paradijsvogel en goud decors. Afmeting: 24,5 - 32 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Hollandse wandtegels met religieuze voorstelling. Eén kapot, één beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Oude grote Chinees porseleinen wierookpot op drie poten met rondom figuren en tekens decors. Afmeting: 14,5 x 21,5 cm ø. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinese celadon kommen met craquele glazuur. Afmeting: ø 16 - ø 17 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Jugendstil keramieken lampenvoet. Met etiket Georg Jensen New York + driehoek stempel. Circa 1910. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kom met Franse Samson decor. Afmeting: 9 x 21 cm ø. In goede staat.
Groot lot divers oud/antiek serviesgoed. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: borden, Empire vazen, kopjes, schalen etc... Beschadigingen mogelijk. Afmeting: 30 x 40 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Japanse terracotta Japanner met originele polychromie. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinese jade plaquette met draken decor. Twee-zijdig. Mooie kwaliteit. Afmeting: circa 1 x 30 cm ø. In goede staat.