Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotels. Eén maal chinoiserie transition, minimale randglazuurschade. Eén maal bloempot decor, De Bijl. Randschade. Afmeting: 35 - 39,5 cm. In redelijk/goede...
Zes Dresden Ambrosius Lamm porseleinen chocolade kopjes in diverse kleuren met goud decor. Saxony 1915. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.
Stoke on Trent porseleinen zoutstrooier in de vorm van een British tank, model WO I. Afmeting: 5 x 13 x 7 cm. In goede staat.
19e Eeuwse porseleinen plaquette, Maria met kindje Jezus in berglandschap. Handbeschilderde mooie kwaliteit. Onduidelijk verso gemerkt. Afmeting; 10 x 13 cm. In goede staat.
Zes maal antieke Duitse porseleinen Meissen borden. Opengewerkt, met Streublümchen decor + goudrand. Knauff zeit. Circa 1900. Afmeting: ø 20,5 cm. In goede staat.
Oude Duitse Meissen Böttger beer. Tweede helft 20e eeuw. Kroontje beschadigd. Afmeting: 25 cm. In redelijke staat.
Grote handbeschilderde Limoges porseleinen lampenvoet met florale en goud decor. Gesigneerd. Eén minimale chip. 20e Eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Antieke porseleinen tafellamp met messing basement. In amfora vorm. Circa 1900. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
18e Eeuwse porseleinen kop en schotel met Duits Meissen zwaardteken en Chinees decor. Afmeting: 5,5 x 13 cm ø. In goede staat.
Grote antieke terracotta Jugendstil vaas. Gesigneerd Rorback? Nr. 2008. Zweepslag florale decor. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek Duits Meissen porseleinen kinderserviesje met diverse decors. Knaufzeit. Circa 1900. Bestaande uit: Vier kopjes, zes schotels. Eén schotel gelijmd. Afmeting: 4 x 6 cm ø. In redelijk/go...
Vier Duitse handbeschilderde 'Sitzendorf' porseleinen figuren. 'Handgemalt A.H'. 'Afrika, Europa, Amerika, Asiën'. In Jugendstil-kleuren. 20e Eeuw. Bij één figuur vingers licht beschadigd. Afmeting: 1...
Antieke handbeschilderde porseleinen dekselvaas met florale en goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Oude Duitse Dresden porseleinen dekseldoos met vogels, vlinders, insecten en bloemen decor. Gecontourneerd. Afmeting: 11 x 11 x 10 cm. In goede staat.
Oude Duitse Volkstedt porseleinen figurengroep met goud decor. Muziekles. Afmeting: 14 x 19 x 12 cm. In goede staat.
Antieke handbeschilderde porseleinen plaquette in lijst. Genummerd 14. Met figuren in romantisch landschap, elfen met putti. Mooie kwaliteit. Afmeting: 10 x 7 cm. In goede staat.
Twee Duitse Hutschenreuther porseleinen figuren. Vrouw met fruit + man met wandelstok. 20e Eeuw. Afmeting: 24 - 25 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Metlach steengoed bierkruik met tekst en kabouter decor. 'Das Jahr ist gut Brauwbier ist gerathen'. Circa 1900. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Duitse handbeschilderde Dresden porseleinen vaas met goud decor en roze rozen decor + landschap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Weense vazen met goud en figuren decors. Handbeschilderd. Circa 1900. Afmeting: 21 x 11 cm ø. In goede staat.
Oude Sevres gemerkte porseleinen dekseldoos. Ovaal met goud decor en figuren in landschap. 20e Eeuw. Afmeting: 5,5 x 10 x 6 cm. In goede staat.
Franse Sevres gemerkte porseleinen dekseldoos met damesportret en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 6,5 x 12,5 x 9,5 cm. In goede staat.
Prachtige grote 19e eeuwse Majolica wandplaquette met damesbuste. Lichte beschadigingen achterrand. Afmeting: 17 x 46 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse terracotta hoofden (zonder deksel), bloempotten. Afmeting: 18 x 16 x 9 cm. In goede staat.
Vier antieke zeldzame Franse keramieken Lille schalen. Handbeschilderd met haven en goud decors. Circa 1880. Afmeting: 20 x 20 cm. In goede staat.
Drie-delig Majolica Jugendstil tableau. 20e Eeuw. Afmeting: 45,5 x 15 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met apart zeldzaam bodemmerk. Met florale decor. Afmeting: ø 35,5 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen ghendi met zilveren B.W.G. bewerkte monturen. Oude haarlijnen bovenkant. Hals gerestaureerd. Florale decors. Afmeting: 24 x 14 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen bloempot met florale decor. Blauw-wit. Afmeting: 25 - 27 cm ø. In goede staat.
Vier maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met emaille tuin + goud decor. Gecontourneerd. Lichte randschades. Afmeting: ø 22,4 cm. In redelijke staat.
Twee mooie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met emaille tuin en goud decors. Minimale randglazuurschade. Afmeting: ø 23,1 cm. In goede staat.
Grote oude polychrome Chinees porseleinen figuur. Wijsheer met staf. In de kleuren rood-blauw-goud. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Zeldzame twaalf-delige 18e - 19e eeuwse Chinese Kang Xi kop en schotel set met gecontourneerde omranding en peterselie decors. Gemerkt. Eén schoteltje gelijmd. Verder in zéér goede staat. Geen chips....
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen sauskommen met florale en goud decors. Afmeting: 8,5 x 22 x 11 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met Amsterdams bont decor. Afmeting: 6,5 x 14,8 cm ø. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen vazen. Divers met tekens, Foo-hond, floraal + vogel decors. Beschadigd. Afmeting: 22 - 23 cm. In redelijke staat.
Oude Chinees porseleinen Sang du Boeuf diepe schotel met bodemmerk. Afmeting: 4,7 x 20,4 cm ø. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met piedestals en bloemvazen decor. Deksel onderrand chip, randglazuur schade. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 27 x 9,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen klapmuts kom met rondom figuren decor en Kang Xi bodemmerk. Afmeting: 9 x 20,5 cm ø. In goede staat.
Zeven maal 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Drie cups Familie Rose met figuren in landschap decor, twee met haarlijn. Twee cups, jonglerende Chinesen decor, één haarlijn. Eén schotel, figur...
Oude Chinese blauwe Peking glazen snuffbottle met knaagdier en fruit decor. 20e Eeuw. Afmeting: 7 cm. In goede staat.
Oude Chinese blauwe Peking glazen snuffbottle. Gemerkt en met watervogel decor. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Oude Chinese natuurstenen theepot met wit metaal en gekleurde stenen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 x 18 x 11 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen dekselkannetje met Amsterdams bont decor. Glazuurschade handvat. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi-stijl trekpot met florale en figuren in landschappen decors in coulissen. Afmeting: 10 x 12,5 x 8 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Chinese roodlak dekseldoos met figuren in landschap decor. Afmeting: 6,3 x 12,8 cm ø. In goede staat.
Klein antiek Chinees roodlak dekseldoosje met landschap. Mooie kwaliteit. Afmeting: 3,7 x 7,7 cm ø. In goede staat.
Antiek Chinees zwart lakwerk dekseldoosje, floraal. Afmeting: 2,2 x 7,5 cm ø. In goede staat.