Grote antieke Chinese roodlak dekseldoos met fruitranken en musicerende figuren in landschap decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: 6 x 16 x 11,5 cm. In goede staat.
Zes maal 18e eeuws Chinese Imari porseleinen kop en schotels met deksels. Eén schotel haarlijn, rest goed. Eén kopje haarlijn, rest goed. Vier deksels lichte randchips. Twee goed. Afmeting: ø 8 - 15 c...
18e - 19e Eeuws Chinees natuurstenen waterbakje met florale decor. Eén chip. Afmeting: 4 x 12 x 12,5 cm. In goede staat.
Zwavelstokhouder met zilver,833/000, porceleinen potje, Meissen, op 3 zilveren krulpootjes met zilveren deksel en gecontourneerde beugel met biedermeier versiering. ø7x12cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met zilverkleurige glazuur. Afmeting: 57 x 32 cm ø. In goede staat.
Antiek Duits Villeroy en Boch Mettlach servies met florale decors. 18-Delig. Bestaande uit: 8x borden, 6x ontbijtborden, diepe schaal, tableau, dekselschaal. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting...
Prachtige Japanse of Chinees porseleinen tafellamp met brons. Met uiterst gedetailleerde emaille beschildering. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse porseleinen scheerbekkens met florale decor. Blauw-rood heeft bodemhaarscheur. Afmeting: ø 26 - ø 27 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Duitse porseleinen Hoechst gemerkte figuren. Eén kop gelijmd bij figurengroep. Afmeting: 9 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Oud/antiek terracotta tuinbeeld. Mannen torso. Patina + chips. Afmeting: H 75 cm. in redelijk/goede staat.
Zes antieke Delftse Fayence pauwenborden. Circa 1900. Met de Klaauw tekens. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met bloemvaas decor. Gecontourneerde omranding. Eén restauratie. Afmeting: ø 47,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japans porseleinen Satsuma sierschotel, floraal + krijgers + goud decor. Gemerkt. Afmeting: ø 52,7 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Imari porseleinen bloempot met verguld messing armatuur met draken. Afmeting: 33 x 30 cm ø. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvaas met goud decor, vogels, floraal. Deksel gelijmd en niet origineel. Verder in goede staat. Afmeting: 69 x 33 cm ø.
Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselpotten met paradijsvogels, Foo-honden en florale decors. Eén oor Foo-hond beschadigd. Eén deksel bakfout. Afmeting: 48 x 20 cm. In redelijk/goede ...
Zeven maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met gecontourneerde omranding. Diverse decors. Afmeting: ø 21 - ø 33 cm. In goede staat.
Drie zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotels met florale decors. Afmeting: ø 40 - ø 48 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen theepot met goud decor en fijn geschilderde florale decors. Minimale chip tuit. Afmeting: 15 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee identieke kapitale 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotels met gecontourneerde omranding en bloempot decor. Eén oude haarlijn. Afmeting: ø 47 cm. In goede staat.
Twee maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen gecontourneerde sierschotels. Floraal + goud decor. Afmeting: 26,5 - 33,5 cm ø. In goede staat.
Vijf stuks 19e eeuwse Imari porseleinen schalen. Bestaande uit: Drie vis-vormige schalen en twee oester-vormige schalen. Afmeting: 22 - 29 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen siervaas met opvallend goud decor, floraal. Afmeting: 40 x 20 cm ø. In goede staat.
Negen maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schotels, gecontourneerd met florale en goud decors. Vijf stuks goed. Vier stuks beschadigd. Afmeting: ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met paradijsvogels, tuin en goud decors. Afmeting: 39 - 41 cm. In goede staat.
Buiten gewoon grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met paradijsvogels, eenden, floraal en goud decor. Afmeting: ø 61,5 cm. Eén oude haarlijn. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met figuren en goud decors. Bodemmerk. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Japans porseleinen Kutani dekselvaas met vogels en florale beschildering + goud decor. Gesigneerd, mooie kwaliteit. Afmeting: 43 x 21 cm ø. In goede staat.
Drie maal Oost-Duits porselein. Bestaande uit: Twee kandelaren, Volkstedt, rozen decors, beschadigingen aan roos. Eén maal tafellamp met figuren, G.D.R., in goede staat. Afmeting: 19 - 42 cm. In redel...
Vijf maal oud/antiek porselein. Onder andere: Sultan, 19e eeuw, beschadigd. Lezende Franse beer, Cuvier Buffon, chip. Twee putti's met bloemen, ankermerk, chips. Verliefd stel. Afmeting: 11 - 18,5 cm....
Grote Duitse porseleinen Volkstedt paradijsvogel. Door Arthur Storch. Met vergulding. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Duits porseleinen reekalf. Metzler + Ortloff. 20e Eeuw. Door Fr. Lippert. Afmeting: 13,5 x 16 x 7 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Franse polychrome Fayence mosterdpot. Gemerkt B.P. Minimale chips onderkant deksel. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Antiek Duits Nymphenburg porseleinen figuur. Putti met fakkel Circa 1900. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Zeer grote Delfts keramieken plaquette met Hollands dorpsgezicht. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 52 cm. In goede staat.
Handbeschilderd Duits KPM porseleinen koffie/theeservies. 20e Eeuw. Later beschilderd door A.H. Met florale decor. Bestaande uit: Twee koffie/theekannen, melk+suikerpot, zes kop + schotels met dubbel...
Oude/antieke Chinese Blanc de Chine porseleinen Geisha met lotusbloem. 20e Eeuw. Topje vinger af. Afmeting: circa 30 cm. In redelijk/goede staat.
Weens keramieken steigerend paard. Keramos von Wien. Afmeting: 39 x 32 x 17 cm. In goede staat.
Vijf antieke aardewerken geglazuurde beelden. Engeland. Bestaande uit: Twee grote Staffordshire honden, twee Dalmatiërs, boer met koe ( één oor chip). Afmeting: 13 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke vergulde terracotta geglazuurde dekselbokalen. Eerste helft 20e eeuw. Eén deksel gerepareerd. Eén chip bij ramskop. Afmeting: 47 cm. In redelijk/goede staat.
17e Eeuwse Duitse steengoed baardmanskruik. Lichte glazuur. Oude haarscheuren. Afmeting: 35 x 20 cm ø. In redelijke staat.
Drie-delige oude Franse Fayence olie-azijn stel. 20e Eeuw. Twee maal chip glazuurschade. Afmeting: 17 x 19 x 10 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse polychrome Delftse borden met bloempot decor. Twee gemerkt. Minimale randglazuurschades. Afmeting: ø 22,3 cm. In goede staat.
Zeven maal 19e eeuwse Franse polychrome Fayence borden met diverse decors. Drie met haarscheur, één gekramt, rest goed. Afmeting: ø 22 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Acht maal 19e eeuwse Franse handbeschilderde Fayence borden met polychrome decors. Divers. Twee borden haarlijn, één bord gelijmd, rest goed. Afmeting: 21 - 25 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zes antieke Franse Fayence borden, polychrome met lelie, sterren en zwaard. 18e - 19e Eeuw. Lichte rand(glazuur)schades. Afmeting: ø 25 - ø 26 cm. In redelijk/goede staat.
Groot oud Delfts keramieken kaststel met florale en landschappen decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 - 38 cm. In goede staat.
Vier maal 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Floraal met geribbelde omranding. Drie goed, één beschadigd. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.