Antieke Duitse Metlach steengoed bierkruik met tekst en kabouter decor. 'Das Jahr ist gut Brauwbier ist gerathen'. Circa 1900. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Duitse handbeschilderde Dresden porseleinen vaas met goud decor en roze rozen decor + landschap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Weense vazen met goud en figuren decors. Handbeschilderd. Circa 1900. Afmeting: 21 x 11 cm ø. In goede staat.
Oude Sevres gemerkte porseleinen dekseldoos. Ovaal met goud decor en figuren in landschap. 20e Eeuw. Afmeting: 5,5 x 10 x 6 cm. In goede staat.
Franse Sevres gemerkte porseleinen dekseldoos met damesportret en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 6,5 x 12,5 x 9,5 cm. In goede staat.
Prachtige grote 19e eeuwse Majolica wandplaquette met damesbuste. Lichte beschadigingen achterrand. Afmeting: 17 x 46 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse terracotta hoofden (zonder deksel), bloempotten. Afmeting: 18 x 16 x 9 cm. In goede staat.
Vier antieke zeldzame Franse keramieken Lille schalen. Handbeschilderd met haven en goud decors. Circa 1880. Afmeting: 20 x 20 cm. In goede staat.
Drie-delig Majolica Jugendstil tableau. 20e Eeuw. Afmeting: 45,5 x 15 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen ghendi met zilveren B.W.G. bewerkte monturen. Oude haarlijnen bovenkant. Hals gerestaureerd. Florale decors. Afmeting: 24 x 14 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vier maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met emaille tuin + goud decor. Gecontourneerd. Lichte randschades. Afmeting: ø 22,4 cm. In redelijke staat.
Twee mooie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met emaille tuin en goud decors. Minimale randglazuurschade. Afmeting: ø 23,1 cm. In goede staat.
Grote oude polychrome Chinees porseleinen figuur. Wijsheer met staf. In de kleuren rood-blauw-goud. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen sauskommen met florale en goud decors. Afmeting: 8,5 x 22 x 11 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen vazen. Divers met tekens, Foo-hond, floraal + vogel decors. Beschadigd. Afmeting: 22 - 23 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met piedestals en bloemvazen decor. Deksel onderrand chip, randglazuur schade. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 27 x 9,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese blauwe Peking glazen snuffbottle met knaagdier en fruit decor. 20e Eeuw. Afmeting: 7 cm. In goede staat.
Oude Chinese blauwe Peking glazen snuffbottle. Gemerkt en met watervogel decor. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Oude Chinese natuurstenen theepot met wit metaal en gekleurde stenen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 x 18 x 11 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen dekselkannetje met Amsterdams bont decor. Glazuurschade handvat. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi-stijl trekpot met florale en figuren in landschappen decors in coulissen. Afmeting: 10 x 12,5 x 8 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Chinese roodlak dekseldoos met figuren in landschap decor. Afmeting: 6,3 x 12,8 cm ø. In goede staat.
Klein antiek Chinees roodlak dekseldoosje met landschap. Mooie kwaliteit. Afmeting: 3,7 x 7,7 cm ø. In goede staat.
Zes maal 18e eeuws Chinese Imari porseleinen kop en schotels met deksels. Eén schotel haarlijn, rest goed. Eén kopje haarlijn, rest goed. Vier deksels lichte randchips. Twee goed. Afmeting: ø 8 - 15 c...