Antiquarisch boekje WO II. Infanterie Königin der Waffe, Waffenhefte des Heeres. Deutscher Volksverlag GmbH München. Afmeting: 21,5 x 14,8 cm. In goede staat.
Engelse zwarte militaire helm + binnenhelm. Nr. 12. WO II. Afmeting: 10 x 31 cm ø. In goede staat.
Vier delen militaria: Antieke boog met darm. Circa 1900. Afmeting: 174 cm. In goede staat, Antieke scherm sabel van ijzer. Tweede helft 19e eeuw. Afmeting: 105 cm. In redelijk/goede staat, Antieke flo...
Interessant kavel met diverse prenten, posters en kunstwerken betreffende militaria.
Hollandse Yzerhouwer degen. Plated en verguld met leeuwenkop. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: L 113 cm. In goede staat.
Oude/antieke Duitse trompet met Swistaka teken van de R.A.D. Messing met koper. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Antieke Franse officiershoed met ijzeren versiering. 18e Eeuw. Lichte slijtage. Afmeting: 43 x 16 cm. In redelijk/goede staat.
Oude vergulde parade degen. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.
Antiquarisch zeldzame Duitse kalender WO II. Unser Heer 1943, met lithografische voorstellingen Duitse leger. Afmeting: 30,5 x 24 cm. In goede staat.
Duitse WO II M-35 ijzeren helm met lederen binnenhelm. Patina. Afmeting: 17 x 24,5 x 28 cm. In goede staat.
Militaire munitiekar 1922, Kantonat Bernischer Schmeide und Wagnermeisterverband in Bern. Inclusief aanspan voor paard, wordt ook vaak zonder gebruikt. 410cm. lang, 105cm. breed en 65cm. hoog, in rede...
Twee maal 19e eeuwse sabels met messing heften. Afmeting: 71 x 79 cm. In goede staat.
Duitse WO II, Lederen NSAP/SA riem. DRGM Vis/289 AU. Afmeting: L 102 cm. In zeer goede staat.
Amerikaanse WO II, The Warner Bross, Mai 1918. Militaria vest en Band of Brothers dolk van rubber. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijk/goede staat.
Duits WO II Kampf messer. Leher R. gemerkt. Afmeting: L 36,5 cm. In goede staat.
Amerikaanse WO II sterling zilver insignia verso Ney York. en Lindbergh. Afmeting: 5 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse bajonet. Gedateerd 1874. Afmeting: L 69 cm. In goede staat.
Kopie van een Duitse Luftwaffe parade degen. Metaal/verguld. 21e Eeuw. Afmeting: L 92 cm. In goede staat.
Drie maal blanke wapens. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee Indonesische krissen en één replica Duitse dolk. Afmeting: 38 - 50 cm. In goede staat.
USA cavaleriebroek compleet met riem (Waist 30) en lederen gamaschen. Gaatjes in stof. Afmeting: 125 cm. In redelijke staat.
USA Paarden haverzak. Nr. 36 U.S. Eerste helft 20e eeuw. Gaatje. Afmeting: 80 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke afffiche WO II. Dit was flink in 1943, maar betaal nu uw luisterbijdrage. De Jong & Co. Afmeting: 58 x 80 cm. In goede staat.
Engelse WO II. UK wapentas. R. Burns Ltd. 1945 AA 5595. Afmeting: 117 x 31 x 2 cm. In goede staat.
Lot decoratieve wapens. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Marokkaanse dolk. Replika marine dolk. Replika voorlader. Afmeting: 30 - 43 cm. In goede staat.