Houten wandelstok voorzien van geelgouden knop, versierd met een gegraveerd cartouche met Biedermeier decor. Lengte: 90 cm. De stok is gesigneerd, CAZAL. In goede staat
Zilveren bord met parelrand, 900/000. ø 21 cm. ca 276 gram. In goede staat
Set met 2 zilveren kandelaren, 925/000, op ronde voet versierd met een getorste bewerking. Met gevulde voet. ø10x11cm. In goede staat
Zilveren peper- en zoutstrooier, 925/000, kegelvormig op ronde voet en voorzien van glazen binnenzijde. ø5x12cm. In goede staat
Schaar met zilveren grepen met zilveren ketting en rokhaak in bloemvorm met bloedkoraal. 800/000. Totale lengte 40 cm.
Kleine Chanoeka kandelaar, 835/000, op ronde voet met bloemversiering. Een 9-lichts kandelaar met armen gemaakt uit ranken. 15x5x17cm. ca 83 gram In goede staat.
Zilveren snuifdoosje, Louis XVI, gecontourneerd model met miniatuur schilderijtje met figuren op ivoor, iets vervaagt. Vermoedelijk 18e eeuw, Duits Nürberg. 6x4,5cm. Voorzien van onedele binnenbak.
Zilveren 835/000 roomstel met parelranden op ovaal blaadje met parelrand. Gemerkt D.J. Aubert - Den Haag. Afmeting: 19 x 13,5 x 8 cm. Ca. 292 gram. In goede staat.
Zilveren schaal, 833/000, schuitvorm met parelrand en handgezaagd spijlen-, floraal- en ovaalpatroon. 26x15x9cm. ca 231 gram. MT.: J.Ph. de Vries, Hoorn jl.:R:1927. In goede staat
Zilveren theepotje, 835/000, rond bol model versierd met parelrand en houten greep. MT.: Van Kempen en zonen, Voorschoten jl.: O:1898. 20x12x15cm. ca 279 gram. Wat gedeukt.
Houten wandelstok met zilveren 800/000 greep. Voorzien van fraaie versieringen. Lengte: circa 85 cm. In goede staat.