Twee oude Chinese boeddha hoofden met bodemmerk. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Bronzen stier. 21e Eeuw. Naar Pablo Picasso. Gesigneerd. Afmeting: 14 x 24 x 5 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinese bronzen tempel leeuwen met bodemmerk. Afmeting: 11,5 x 12 x 7 cm. In goede staat.
Oud albasten figuur op marmeren sokkel. 20e Eeuw. Jongen met splinter in zijn voet. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Twee bronzen ruiters te paard. 20e Eeuw. Valkeniers. Afmeting: 19 - 20 cm. In goede staat.
Vier moderne bronzen figuren. Dames met hoed. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Antiek bronzen haas met gietstempel. Toegeschreven aan Chenet (Pierre). Gepatineerd. Afmeting: 9,8 cm. In goede staat.
Oud/antiek verguld Chinees ijzeren boeddha hoofd. Oxydatie hals. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Grote bronzen hond op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 25 x 25 cm. In goede staat.
Groot antiek Samac figuur. Franse boeren vrouw met hark en koren. Circa 1900. In rug zit gat circa 3 cm. Afmeting: H 69 cm. In redelijke staat.
Grote oude/antieke Indiase of Thaise bronzen boeddha. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Oude/antieke Indiase bronzen boeddha in Ganesh olifantvorm. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddhistische figuur. Afmeting: H 17,8 cm. In goede staat.
Bronzen paard op zwart marmeren basement. Naar Degas. 21e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 24 x 30 x 10 cm. In goede staat.
Frans Art Nouveau beeld. Circa 1910. Jumelles par L. Alliot. Compositie metaal met blauw-groene iriserende patina. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur. Tweede helft 20e eeuw. Drie boeren pratend aan een reling. Afmeting: 20 x 23 x 8 cm. In goede staat.
Antieke bronzen adelaar op marmeren basement. Circa 1930. Afmeting: 12 x 10 x 5 cm. In goede staat.
Erotische bronzen 'Vrouwe Justitia' op zwart marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: 44 x 20 x 23 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen figuur. Liggende Romeinse man. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Grote bronzen Charly Chaplin. 21e Eeuw. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.
Oud bronzen figuur op zwart marmeren basement. Griekse dame op stoel. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen figuren op marmeren sokkels. Circa 1870. Jongen met appels + meisje met pop. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Zuid-Duits houtgestoken (vurenhout) religieus 18e eeuws Barok snijwerk met originele polychromie. Afmeting: 35 x 21 x 12 cm. In goede staat.
Grote bronzen Art Deco-stijl gier op zwart marmeren basement. Gesigneerd Quelliras. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 44 x 23 cm. In goede staat.