Antieke grijs-marmeren Franse Empire pendule. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Marmer beschadigd. Afmeting: 32 cm. In redelijke staat.
Antieke kopergeslagen Renaissance wandschotel met putti decor. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: ø 39,8 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur met adelaar en halve zuilen. Circa 1880. Afmeting: 107 cm. In goede staat.
Vuurvergulde bronzen Empire pendule met vrouwelijke boogschutter en palm (Amazonen) of Indiaanse krijger. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands havengezicht met schepen, boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 88 x 61 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors. Twee goed en twee met haarscheuren. Afmeting: ø 23,5 - ø 25 cm. In redelijke/goede staat.
Drie maal 18e eeuwse tinnen kannen. Onder andere: eikeltjeskan en twee maten. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.
Groot lot oude waaiers. In doos. Diverse afmetingen. In goede staat.
Marie Cornett? Circa 1900. Portret dame met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Neo Gotische vergulde messing 4-lichts wandkandelaar. Afmeting: 62 x 47 x 25 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Handwerkende vrouw in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 42 cm. In goede staat.
Antieke palissanderhouten kolompendule met plated wijzerplaat, rozen intarsia en vergulde ornamenten. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Slingerveer gebroken. Afmeting: 46,5 cm. In goede ...
Twee oude/antieke beschilderde Chinese rollen met tekst + signaturen. Bestaande uit: Berglandschap met figuren + Landschap bamboeboom. Afmeting: 104 x 39 cm + 75 x 35 cm. Aquarellen op papier. In rede...
Antieke bronzen buste van Dante. 19e Eeuw. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Franse comtoise met ankergang uurwerk en harpslinger. Wijzerplaat beschadigd. Ongereinigd. Afmeting: 47 x 28 x 14 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok kabinet. Dubbel gebogen met klauwpoten + messing beslag. Mooie patina. Afmeting: 232 x 190 x 67 cm. In goede staat.
Grote oude houtgestoken Indische olifant. 20e Eeuw. Afmeting: H 103 cm. In goede staat.
Bronzen kat, naar Botero. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 12 x 29 x 11 cm. In goede staat.
Zilveren tabaksdoos en pijpwroeter, 833/000, rechthoekige tabaksdoos met scharnierend deksel met lijnenpatroon en geribde zij- en onderkant. MT.: C. van Dam Kooijman, Schoonhoven, jl.:O: 1823, 12x7cm....
24-Delig bewerkt zwaar plated bestek. 20e Eeuw. Gemerkt H.H. Afmeting: 17 - 25 cm. In goede staat.
Guy Olivier. 2007. 1964 - . Twee dames op stap. 'Morgen zien we wel'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse mahoniehouten speeltafel met bronzen monturen en florale intarsia. Afmeting: 80 x 42 x 75 cm / 80 x 84 x 75 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1885. Linksonder Schütz? Bomschuiten op het strand. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 28 cm. In goede staat.
Zuid-Duitse eikenhouten Louis Seize toogkast. Circa 1800. Vast. Deuren wel uitneembaar. Afmeting: 204 x 140 x 55 cm. In goede staat.