Dameshorloge, Seiko Lassale, gold plated, rechthoekig model met een fraai gevlochten band. breedte 14 mm. lengte 17,6 cm. 8420-6909
Zes diverse antieke tinnen kannen met diverse merktekens. Afmeting: 15 - 31 cm. In goede staat.
Zilveren miniatuur boot, 925/000, versierd met voluten en floraal decor, met zeil en engelen. Chester jl.:B:1902. Grootte 9x3x7cm. ca 51 gram. In goede staat
Zilveren pijpcomfoor, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model met ribrand op bolpoten geplaatst op een houten gecontourneerd basement. Voorzien van koperen binnenbak. 11x15x13 cm. jl.: E:1839, geres...
Drie oude/antieke apothekerspotten. Polychrome. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 28 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste van Dante. 19e Eeuw. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen gemberpot met Geisha's en zotjes in landschap. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 12 cm ø. In goede staat.
Twee bronzen Empire-stijl wandkandelaren met putti. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Antieke tinnen Jugendstil schaal in lelieblad-vorm. Afmeting: 19 x 30 x 26 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Eén kom en twee schotels. Paradijsvogel en florale decor. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Twee antieke kopergeslagen Art Deco vazen. Circa 1920. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Lot zilver, 833/000, met een ovaal doosje met scharnierend deksel en een voorstelling met figuren, MT.: Gerrit Spannet, Amsterdam 1891-1905, 8,5x4x2cm, een luciferdooshouder met voorstelling met figur...
Antieke Duitse porseleinen pop met echt haar en gelede lichaam. König & Wernicke. Nr. 1070/9. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met aquamarijn en diamant. Ring met hoge zetting met daarin een rond gefacetteerde aquamarijn, ø 9,5mm, met 4 achtkant geslepen diamanten. ø 57 ca 6 gram. In goede staat
Grote oude houtgestoken Indische olifant. 20e Eeuw. Afmeting: H 103 cm. In goede staat.
Zilveren naaldenkoker, achtkantig model met graveerwerk, 835/000, erg gedeukt en een schuif, 800/000, in de vorm van een zwaard, 2 delig, 6,5-11cm. totaal ca 18 gram.
Oorknoppen met bloedkoraal voorzien van geelgouden steker en pousettes. ø bolle bloedkoraal 10 mm. In goede staat.
Vijf Duitse Hummel figuren in originele verpakking. Gummi. Bestaande uit onder andere: Boerenmeisje, jongen met hoed, poppen met klederdracht (vilt) etc. Onbespeeld. Afmeting: ca. 30 cm. In goede staa...
Groot kavel met meer dan 100 modelvrachtwagens, vrijwel allemaal nog ongeopend in de verpakking.
Bronzen kat, naar Botero. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 12 x 29 x 11 cm. In goede staat.
Roco Museum Edition 43660, H0 E-Lok E18 08. Inclusief originele verpakking, in goede staat.
Delfts blauwe handbeschilderde gemerkte strooier op drie pootjes, voorzien van een 835/000 zilveren deksel met een steeltje. Mr. Gebr. Niekerk - Schoonhoven. Circa 1950. Afmeting: H 11 cm. In goede st...
Twee porseleinen Royal Goedewaagen knobbelvazen. Bone China. Circa 1930. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Imari porseleinen sierschotel met florale decors en gecontourneerde omranding. Oude spanningsscheuren. Afmeting: ø 30,5 cm. In redelijk/goede staat.