Lederen beursje met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd model met getrembleerde rand en voorzien van een binnenbeugel en ring. MT.: Onduidelijk, Schoonhoven, jl.:K:1920. Breedte beugel 9 cm. In g...
Twee paar goud op zilveren creolen, 925/000, creolen met scharnier voorzien van een koningschakel, breedte 4 mm, ø18 mm, en klapcreolen, opengewerkt aan de achterzijde en aan de voorzijde voorzien van...
Zilveren ring, 925/000, met opaal saffier en robijn. Grote rozetring met in het midden een ovaal cabouchon geslepenn witte opaal, met daaromheen een rand met rond gefacetteerde robijnen en daaromheen ...
Kristallen presenteerschaal met waaiervormige rand voorzien van zilveren beugel met parelrand, 833/000. ø16x12cm. Diverse chips langs de rand verder in goede staat.
Goud op zilveren ring, 925/000, met een hartvorm bezet met granaatstenen. ø hart 16x14mm, ø54 ca 4,7 gram. In goede staat
Briefopener met gemeentewapen en tekst Dongeradeel. Lengte: 16 cm. Plated brievenstandaard, afmeting: 7 x 7 cm. En een plated lepeltje met tekst en bekroond Abdijker Hoog-Elten, gedreven bak met edelh...
Lot met vier zilveren armbanden en een zilveren horloge, diverse gehaltes. Horloge mist kroon en glas. Totaal ca 55 gram.
Drie zilveren colliers met diverse hangers. totaal ca 15 gram.
Zilver vergulde ring, 900/000, met granaat. Ring met een dubbele rozet van granaten. ø 13mm. ca 2,55 gram. ø 52. In goede staat
Zilveren collier met hanger en ring, 925/000, met blauwe steen en zirconia's. Peervormige rozethanger met een ankercollier en een bijpassende ring, 14,5x8mm. ø56, lengte 50 cm. totaal ca 8,75 gram. In...
Grote zilveren hanger en ring, 925/000, met blauwe steen. langwerpige hanger met bewerking voorzien van een rechthoekig gefacetteerde blauwe steen en 3 kleine zirconia's met een ring met strakke band ...
17e Eeuwse Hollandse gravure. Anno 1673. Victorieus zeegevecht der Nederlandes tegens de Franse en Engelse vloot den 21 augustus 1673. Admiraal de Ruyter etc. Gravure op papier. Afmeting: 20 x 28,5 cm...
Monogram H.B. Circa 1900. Winters landschap met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: 31 x 23 cm. In goede staat.
P. van Dalsum. Circa 1930. Koperen kan met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Groot lot oude waaiers. In doos. Diverse afmetingen. In goede staat.
Antieke opaline glazen handbeschilderde (floraal) tafellamp. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 16 cm ø. In goede staat.
Doos diversen oud/antiek. Onder andere: Bureaulamp + koper, porselein, plated etc. Afmeting: 20 x 48 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek notenhouten kerfsnede bordenrek. Circa 1900. Afmeting: 71 x 83 x 8 cm. In goede staat.
Vier antieke religieuze kruizen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 35 - 55 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen plaquettes in eikenhouten lijsten. Interieurs met figuren. Circa 1900. Afmeting: 10 x 12 cm. In goede staat.
Twee oude bronzen voorwerpen. Bestaande uit: Sluitgewichten set. Penning, Laur-Jansz-Coster 1909 - 1934. Federatie boekdrukkerijen bonden. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.
Oud/antiek spel. Houten speelbord met benen fiches etc. Afmeting: 2 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse notenhouten theestoof met bandintarsia en koperen ketel. Afmeting: 57 x 36 cm. In goede staat.
19e Eeuwse grote messing emmer met polychromie zwart-rood, en één koperen kolenstoof. Afmeting: 38 x 34 cm ø. In goede originele staat.