Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Atletische staalbuiger. 21e Eeuw. Afmeting: 40 x 38 x 15 cm. In goede staat.
Geelgouden solitairring, 585/000, voorzien van een 6 poot klassiekchaton bezet met een bruine briljant geslepen diamant, ca 0,40 ct. ø 54 ca 3,2 gram. In goede staat
Een ovaal gefacetteerde saffier, 3,94 ct met cracks en een ovaal gefacetteerde robiijn, 4,16 ct, met insluitsels.
Acht maal 19e eeuwse Franse handbeschilderde Fayence borden met polychrome decors. Divers. Twee borden haarlijn, één bord gelijmd, rest goed. Afmeting: 21 - 25 cm ø. In redelijk/goede staat.
J.H. Parker. Tweede helft 20e eeuw. Bomschuiten met vissersvolk op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Zilveren pijpencomfoor, 833/00, rond model versierd met graveerwerk, voorzien van koperen binnenbak, geplaatst op een rond houten basement met ivoren voetjes. MT.: J.v.Kempen, Voorschoten, jl.: i:1868...
19e Eeuws Frans bronzen figuur. Door P.J. Mene. 1810 - 1879. Twee ganzen. Afmeting: 13 x 8 x 8 cm. In goede staat.
Geelgouden ring,585/000, met diamant. Brede ring met een witgouden band bezet met 2 rijen met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,30 ct. breedte 9 mm, ca 7,2 gram. ø 58 In goede staat
Roco H0 4193S (43510), E-Lok BB-15046 SNCF met originele verpakking en in goede staat
Zilveren collier, 800/000, met rozetjes. Breed collier volledig versierd met rozetjes. Breedte 19 mm. Met haaksluiting. 48 cm. ca 61,3 gram. In goede staat
Oud Chinees porseleinen celadon bord met medaillon en bodemmerk. Afmeting: ø 25,7 cm. In goede staat.
Elegante witgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met een rozet met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier, ca 1,5 ct, met daaromheen een rand met briljant geslepen diamanten...
Zilveren geboortelepel, 833/000, met een puntbak voorzien van een deels getorste steel met figuren en dolfijnen bekroond met een figuur met juk. aan de achterzijde van de bak staat een gravure. Leeuwa...
Duitse affiche. Nadruk op oud papier. Otto - Werke G.m.b.H. München met dubbeldekker. Twee scheurtjes zijkanten. Afmeting: 84 x 61 cm. In redelijke staat.
Twee-delig oud/antiek Chinees metalen beeld. Man op paard. Bronskleurig gepatineerd. Pin afgebroken bevestiging. Afmeting: 35 x 36 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren gember couvert, 833/000, 2 delig, met gecontourneerde steel en bak en voorzien van fraai versierde biedermeier gravures. MT.: J.H.Schouten, Amsterdam jl.: Z:1859. ca 71 gram. lengte 19 cm. In...
Bronzen erotische dame met jarretels. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd A.J. Dalou. 21e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Roco 43027 H0 "150 Jahre Eisenbahn in Österreich" , bevat E-lok 1670 25 en Diesellok 2045 20 met originele verpakking in goede staat
835/000 Zilveren strooilepel met gecontourneerde bak en getorste steel met floraal gegraveerd heft. Mr. A.A. Graves-Kooiman, Schoonhoven. Anno 1905. Afmeting: 16,5 cm. Circa 24 gr. In goede staat.
Fleischmann H0 82 4321, 145-CL 031, E-lok (TX Logistik) met originele verpakking, in goede staat
H.F. Lith. 1924 - ..... . Zeegezicht. Gouache op papier. Afmeting: 23 x 30 cm. In goede staat.
Antieke terracotta moeder met kind, met polychromie. Gesigneerd H. Koopman. Circa 1930. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Collier van citrien met geelgouden streekslot, 585/000. Collier met 3 rijen met gefaceteerde citrien kralen, ø 8 mm, bevestigd aan een ronde gouden streeksluiting met filigrain en opgesoldeerde appliq...
Geelgouden ring, 585/000, met 2 witgouden opgelegde kruizen met daartussen 13 pave gezette briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,25 ct P/W. ø 53, ca 4,9 gram. Breedte ring 6,5 mm. In goede staat