Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 11. Januar 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Bronzen figuur, Atletische staalbuiger
Ergebnis: 100 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Atletische staalbuiger. 21e Eeuw. Afmeting: 40 x 38 x 15 cm. In goede staat.

Gouden ring met bruine diamant
Startpreis 150 EUR

Geelgouden solitairring, 585/000, voorzien van een 6 poot klassiekchaton bezet met een bruine briljant geslepen diamant, ca 0,40 ct. ø 54 ca 3,2 gram. In goede staat

Saffier en robijn
Startpreis 50 EUR

Een ovaal gefacetteerde saffier, 3,94 ct met cracks en een ovaal gefacetteerde robiijn, 4,16 ct, met insluitsels.

8x Franse Fayence borden, 19e eeuw
Ergebnis: 25 EUR

Acht maal 19e eeuwse Franse handbeschilderde Fayence borden met polychrome decors. Divers. Twee borden haarlijn, één bord gelijmd, rest goed. Afmeting: 21 - 25 cm ø. In redelijk/goede staat.

J.H. Parker, Bomschuiten met vissersvolk op strand
Startpreis 100 EUR

J.H. Parker. Tweede helft 20e eeuw. Bomschuiten met vissersvolk op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Zilveren pijpcomfoor, 1868
Startpreis 150 EUR

Zilveren pijpencomfoor, 833/00, rond model versierd met graveerwerk, voorzien van koperen binnenbak, geplaatst op een rond houten basement met ivoren voetjes. MT.: J.v.Kempen, Voorschoten, jl.: i:1868...

19e Eeuws Frans bronzen figuur, Twee ganzen
Ergebnis: 350 EUR

19e Eeuws Frans bronzen figuur. Door P.J. Mene. 1810 - 1879. Twee ganzen. Afmeting: 13 x 8 x 8 cm. In goede staat.

Gouden ring met diamant
Startpreis 250 EUR

Geelgouden ring,585/000, met diamant. Brede ring met een witgouden band bezet met 2 rijen met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,30 ct. breedte 9 mm, ca 7,2 gram. ø 58 In goede staat

Roco 4193S (43510)
Startpreis 50 EUR

Roco H0 4193S (43510), E-Lok BB-15046 SNCF met originele verpakking en in goede staat

Zilveren collier met knopjes
Startpreis 100 EUR

Zilveren collier, 800/000, met rozetjes. Breed collier volledig versierd met rozetjes. Breedte 19 mm. Met haaksluiting. 48 cm. ca 61,3 gram. In goede staat

Chinees celadon bord
Ergebnis: 30 EUR

Oud Chinees porseleinen celadon bord met medaillon en bodemmerk. Afmeting: ø 25,7 cm. In goede staat.

Witgouden rozetring met saffier en diamant
Startpreis 540 EUR

Elegante witgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met een rozet met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier, ca 1,5 ct, met daaromheen een rand met briljant geslepen diamanten...

Zilveren geboortelepel
Ergebnis: 50 EUR

Zilveren geboortelepel, 833/000, met een puntbak voorzien van een deels getorste steel met figuren en dolfijnen bekroond met een figuur met juk. aan de achterzijde van de bak staat een gravure. Leeuwa...

Nadruk Otto Werke München
Ergebnis: 225 EUR

Duitse affiche. Nadruk op oud papier. Otto - Werke G.m.b.H. München met dubbeldekker. Twee scheurtjes zijkanten. Afmeting: 84 x 61 cm. In redelijke staat.

2-Delig Chinees beeld, Man op paard
Startpreis 200 EUR

Twee-delig oud/antiek Chinees metalen beeld. Man op paard. Bronskleurig gepatineerd. Pin afgebroken bevestiging. Afmeting: 35 x 36 x 8 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren gembercouvert 1859
Ergebnis: 110 EUR

Zilveren gember couvert, 833/000, 2 delig, met gecontourneerde steel en bak en voorzien van fraai versierde biedermeier gravures. MT.: J.H.Schouten, Amsterdam jl.: Z:1859. ca 71 gram. lengte 19 cm. In...

Erotisch beeld, Dame met jarretels
Ergebnis: 140 EUR

Bronzen erotische dame met jarretels. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd A.J. Dalou. 21e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Roco 43027 H0 "150 Jahre Eisenbahn"
Startpreis 100 EUR

Roco 43027 H0 "150 Jahre Eisenbahn in Österreich" , bevat E-lok 1670 25 en Diesellok 2045 20 met originele verpakking in goede staat

Zilveren strooilepel 1905
Startpreis 40 EUR

835/000 Zilveren strooilepel met gecontourneerde bak en getorste steel met floraal gegraveerd heft. Mr. A.A. Graves-Kooiman, Schoonhoven. Anno 1905. Afmeting: 16,5 cm. Circa 24 gr. In goede staat.

Fleischmann H0 82 4321, 145-CL 031
Ergebnis: 60 EUR

Fleischmann H0 82 4321, 145-CL 031, E-lok (TX Logistik) met originele verpakking, in goede staat

H.F. Lith, Zeegezicht
Startpreis 70 EUR

H.F. Lith. 1924 - ..... . Zeegezicht. Gouache op papier. Afmeting: 23 x 30 cm. In goede staat.

Antieke sculptuur, 1930
Ergebnis: 40 EUR

Antieke terracotta moeder met kind, met polychromie. Gesigneerd H. Koopman. Circa 1930. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Citrien collier met gouden streekslot
Startpreis 300 EUR

Collier van citrien met geelgouden streekslot, 585/000. Collier met 3 rijen met gefaceteerde citrien kralen, ø 8 mm, bevestigd aan een ronde gouden streeksluiting met filigrain en opgesoldeerde appliq...

Gouden ring met diamant
Startpreis 200 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met 2 witgouden opgelegde kruizen met daartussen 13 pave gezette briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,25 ct P/W. ø 53, ca 4,9 gram. Breedte ring 6,5 mm. In goede staat